Προς το περιεχόμενο

I dont need no doctor


nasokosm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζήλεψα το noiz Circus και είπα να ανεβάσω το ίδιο κομμάτι απο μια εκδήλωση στο ωδείο ενός φίλο το Μάιο του 2010.

Η σύνθεση του γκρούπ τώρα πια είναι... συλλεκτική, και η φωνή εκπληκτική, πολλά λάθη και η video σκόπηση λιγο documantere..

 

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

η video σκόπηση λιγο documantere..

 

 

;D ;D ;D

 

Ναι, αλλά εσείς τουλάχιστον έχετε το video. Εδώ... επαραδίπλα ακόμα περιμένουμε τον κ. Χάρη να μας κάνει την τιμή μπας και δούμε και τίποτα άλλο.

 

Αξιέπαινη η προσπάθεια σας και μου άρεσε το πως κατεύθυνες τον ντράμερ  :D Εδώ... γκραν ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ζηλευεις αγαπητε Νασο ;D.Ειναι πολυ ωραιο!Εμεις πρεπει να ζηλευουμε το παιξιμο σου.Ειπαμε θα φτιαξουμε τιποτα παρεα αμα θες και γουσταρεις.

Τερρυ θα παιξεις μπασο αν σου στειλω κανενα τρακ?

;D ;D ;D

Μου άρεσε το πως κατεύθυνες τον ντράμερ  :D Εδώ... γκραν ;D

Και την τραγουδιστρια επισης να κοιτα το κοινο. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Τερρυ θα παιξεις μπασο αν σου στειλω κανενα τρακ?

 

Μόνο ένα;  :) Στείλε εσύ και μην σε νοιάζει  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα στή νοηματική να τονίσει λίγο γιατί το καράβι πήγαινε κατευθείαν στο παγόβουνο..

Εκανα και άλλα νοήματα για το πότε μπαίνουμε στο ρεφραίν, ποτε στο κουπλέ , δυστηχώς αυτοί που έπρεπε να τα δούν δεν τα κατάλαβαν και προς το τέλος είχαμε ψιλοναυάγιο..

Δυστηχώς τώρα δεν παίζουμε μαζί και τώρα βλέπω τι ακατέργαστο διαμάντι είχαμε στη μπάντα μας.

 

Gvour: στείλε προσωπικό μήνυμα να κάνουμε κατάσταση.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και καλοι παικτες ολοι σας, λαθη υπηρχαν κυριως στη δομη του κομματιου. Αν καποιος το ξερει το κομματι θα τα καταλαβε. Αν δεν το ξερει εχει καλως αφου υπαρχει ενας χαρακτηρας jam που ποτε δε χαλασε κανεναν σε τετοιου ειδους κομματια.  ;)

 

Οσο για τη φωνη δεν τη θεωρω εκπληκτικη. Ενδιαφερουσα χροια αλλα πολυ αδουλευτη, ειδικα στα γυρισματα. Δε νομιζω πως ταιριαζει στο ειδος αυτο.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ο λογος που ξέθαψα αυτο το βιντεάκι, είναι η ερμηνεία της φωνής  και οχι το τι έπαιξαν οι υπόλοιποι.Το ξέρω οτι η δομή του κομματιού άλλαξε κατα λάθος δύο τρείς φορές, οτι η φωνη μπήκε προς το τέλος με σχεδόν ένα ημητόνιο διαφορά,αυτά ειναι λάθη απειρίας που δεν διορθώθηκαν παρα τις πολλές πρόβες, γιατι υπάρχει έλλειψη εμπειρίας  στη φωνή (και όχι μονο)

  Σεβαστή η άποψη οτι δεν Ταιριάζει σε αυτο το ύφος  σε πιο soul ερμήνευε καλύτερα.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ συγκινήθηκα  :-[ :-[ .... σ'αυτή την αίθουσα έχω περάσει πολλές ωραίες ώρες .

 

ο πετσο αδυνάτισε ή ιδέα μου ?

 

η άλλη η γριά που είναι ? τράβαγε το βίδεο ?  ;D 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκιο απο αυτή την αίθουσα έχουν περάσει αρκετοί κιθαρίστες των νοτίων προαστίων.

Ο φιλαράκος σου ήταν επιδεικτικά απων στη συγκεκριμένη φάση, ο δε Πετσο είναι οπως πάντα, του εχω υποσχεθεί οτι θα παίζουμε ως τα βαθιά γεράματα εφ όσον κόψει...το παλιοτσίγαρο.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου