Προς το περιεχόμενο

Για το ηλεκτρονικό τσιγάρο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

  Εσείς το έχετε δοκιμάσει? Αν όχι, μήπως να το κάνετε?  ;)  ;)

Και αφού σταματήσετε την πρέζα κάντε και ένα βήμα παραπέρα να ξεκινήστε και καμιά από τις ελάχιστες συνήθειες που κάνει καλό

Zakk Wylde Trains With Son Hendrix

 

.....εεεεεεε....και πορτοκαλαδίτσα αντί για μπίρες αν γίνεται γιατί παραλίγο πέρυσι(νομίζω) ο Hendrix να μείνει ορφανός..... ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το έκοψα. ;)

Ο κυριος εχει γινει αφορητα προκλητικος τελευταια,παρακαλω να τον επαναφερουν στην ταξη οι αρμοδιοι. ;D

Ελληνες,Σουηδοι,οι αρμοδιοι τελοσπαντων.. :D

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κυριος εχει γινει αφορητα προκλητικος τελευταια,παρακαλω να τον επαναφερουν στην ταξη οι αρμοδιοι. ;D

Ελληνες,Σουηδοι,οι αρμοδιοι τελοσπαντων.. :D

Aν και το Σάββατο με όλα τα φουγάρα δίπλα μου, μου ''πέρασε'' η ιδέα. Τελικά κράτησα χαρακτήρα. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και το Σάββατο με όλα τα φουγάρα δίπλα μου, μου ''πέρασε'' η ιδέα. Τελικά κράτησα χαρακτήρα. ;)

Και καλα εκανες.Κρατα γερα. ;)

 

Αναθεμα την ωρα που το βαλαμε στο στομα μας το ρημαδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς πριν μια βδομάδα το πήρα και εγώ!(Το Ovale Ego-T! ;D ;D)

Είναι καταπληκτικό!Οικονομικό,Πρακτικό,Αισθητικό....Και δεεεεεεεν κάνει και τόοοσο κακό πια όσο το τσιγάρο!Παρατήρησα και το πόσο άσχημο τελικά είναι το τσιγάρο(μυρωδιά,ρούχα,αναπνοή,χέρια κιτρινισμένα,τασάκια...........πνευμόνια....) και επίσης παρατήρησα το πως όλοι οι φίλοι μου αφού το πήρα έκαναν και αυτοί έρευνα αγοράς..... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αποφαση αυτη αφηνει πολλα ερωτηματικα. Θα ηθελα να ξερω λεπτομερειες πισω απο το σεκπτικο της και οχι ενα γενικολογο απλο "το συγκεκριμένο προϊόν εμπεριέχει επιβλαβείς ουσίες για τον οργανισμό"

 

Αν εννοει την νικοτινη που ειναι η "εξαρτησιογονος" ουσια του τσιγαρου τοτε θα επρεπε να απαγορευτουν το συνολο των προιοντων καπνου. Αν υπαρχουν αλλες βλεβερες ουσιες (προιοντα καυσης????) τοτε καλο θα ηταν να μας ελεγαν ποιες ειναι αυτες...

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου