Προς το περιεχόμενο

Για το ηλεκτρονικό τσιγάρο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν το κόψουν το ητ, και σε 5-10 χρόνια κάποιοι πάθουν τη Χ σοβαρή ζημιά λόγω κάποιας παρενέργειας που ΤΩΡΑ δεν είναι γνωστή, όσοι τώρα το επιτρέψουν θα βρεθούν υπόλογοι.

 

Επίσης η αύξηση της τιμής του συμβατικού καρκ... τσιγάρου έχει ως στόχο την αποτροπή, αλλά και την εξισοσορρόπηση του υψηλότατου κόστους περίθαλψης όσων πληρώνουν τις συνέπειες της συνήθειάς τους.

 

Δεν είναι ΟΛΑ γύρω μας συνωμοτικά εναντίον μας. Δεν μας μισεί το σύμπαν.

Φυσικά και λογικά δεν είναι όλα συνομωτικά.

Με γνώμονα την λογική, ο καθείς κάνει τις επιλογές του.

Συμφωνώ και επαυξάνω μαζί σου.

 

 

Υ.Γ. Της κοντής όμως .........τής φταίνε οι τρίχες.....και οι καπνοί....

 

Ναργιλέδες μάγκες....να την βγάλομε και φέτος. ;D

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ωραία μπίζνα το ηλεκτρονικό τσιγάρο, μαζί με τα ωραία κινέζικα ματζούνια για υγρά υποκατάσταστα, αλλά οκ, ή καπνίζεις ή δεν καπνίζεις και είσαι ήσυχος και συ και οι υπόλοιποι  8). Πάντως εγώ τη βρήκα την άκρη μετά από 15 χρόνια άφιλτρων τσιγάρων, στις καπνοσύριγγες! Πίπες κοινώς... ;D Και δοκιμάζεις απίστευτες ποικιλίες καπνών (από εξωτερικό πάντα), και γλιτώνεις τουλάχιστον την πίσσα από το χαρτί του τσιγάρου.. Τώρα. για σόλο την ώρα του live και άλλα τέτοια, ξεχάστε το! Μόνο για πληκτράδες και για "μικρούτσικους" είναι... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τώρα. για σόλο την ώρα του live και άλλα τέτοια, ξεχάστε το! Μόνο για πληκτράδες και για "μικρούτσικους" είναι...

 

ε,καλα μη το λες... ;D

 

http://blip.tv/vaquero/cab-calloway-minnie-the-moocher-from-the-blues-brothers-3649821

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ εγώ αυτό το θέμα θέλω αν συμφωνείτε να το εξαντλήσουμε........Μας το πλάσαραν ως το προιόν το οποίο μπορείς να κάνεις παντού και λιγότερο επιβλαβές κλπ κλπ κλπ.Και εγώ ξέρω πως ΟΤΙ και να κάνουμε είναι επιβλαβές.Σίγουρα το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι λιγότερο από το κανονικό.Και όχι μόνο αυτό.Δεν υπάρχει δυσοσμία,υπήρχε εώς και χθες ελευθερία.Και περνούσες ορισμένη ώρα τη μέρα μαζί του(όχι συνέχεια και κάθε τέταρτο).Και τώρα επειδή η μόδα διαδώθηκε παντού(στο χωριό μου κάνουν ηλεκτρονικό τσιγάρο πλέον) το αποσύρουν για να μη χάσουν έσοδα καθαρά.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ήταν επιβλαβές το τσιγάρο το ηλεκτρονικό,το πρώτο προιόν που έπρεπε να αποσύρουν χρόνια τώρα και να απαγορεύσουν την πώλησή του είναι το κανονικό τσιγάρο.Λέω κάτι λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ήταν επιβλαβές το τσιγάρο το ηλεκτρονικό,το πρώτο προιόν που έπρεπε να αποσύρουν χρόνια τώρα και να απαγορεύσουν την πώλησή του είναι το κανονικό τσιγάρο.

Ακριβως. Ολα τα αλλα ειναι απλα για να λεμε και να περναει η ωρα.

Οι ανθρωποι ειναι γελοιοι....

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To "Οι ανθρωποι ειναι γελοιοι" παει για τους "υπευθυνους" που "θελουν" να προστατεψουν την υγεια μας.... :-X :-X

Δεν τους κοβω για αφραγκους, καθε αλλο...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To "Οι ανθρωποι ειναι γελοιοι" παει για τους "υπευθυνους" που "θελουν" να προστατεψουν την υγεια μας.... :-X :-X

σε αυτούς πάει και το άφραγκοι ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και να μην καπνίζει κάποιος μπορεί να καταλάβει τις παπαριές που κάθονται και κάνουν...Σιγά σιγά είμαι σίγουρος πως θα δούμε και άλλα τέτοια σε διάφορα προιόντα και δραστηριότητες και γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου