Προς το περιεχόμενο

Βοηθάτε με! Δεν ξέρω τι μου ταιριάζει! (τελική ευθεία!)


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες και αυτά, της ART:

 

Tube MP - Project Series (~68 Ευρώ)

Tube MP - Project Series w/ USB

Tube MP (~38 Ευρώ)

 

Ψάχνω και εγώ κάτι τέτοιο φτηνό.

 

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η Αrt είναι τίμια εταιρία.

Πρόσφατα αγόρασα ένα 4κάναλο προενισχυτή για ακουστικά με 60 ευρώ και είναι ακριβώς ότι θέλει κάποιος από έναν προενισχυτή για ακουστικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, να πω έναν προβληματισμό μου σχετικά με αυτά τα εργαλεία; :oops:

 

Υπάρχουν στο forum άνθρωποι, όλοι τους ξέρετε, Toneless, Electritabs, Jam, ίσως άλλοι, οι οποία μπορούν εύκολα και πολύ οικονομικά να φτιάξουν τέτοιες και καλύτερες (ποιοτικά) κατασκευές... Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι, φίλοι και γνωστοί μας.

 

Θέλω να πω, μήπως όταν ψάχνουμε για ένα προενισχυτάκι ή τέτοιο κύκλωμα, που όλοι ξέρουμε ότι τα υλικά του κοστίζουν 10 ευρώ, μήπως λοιπόν θα ήταν καλύτερα να κοιτάμε για κάποια custom λύση από έναν έμπιστο τεχνικό;

 

Διαφήμιση δεν κάνω, αν θέλετε μπορείτε να το δείτε και σαν πρό(σ)κληση στα 'δικά μας παιδιά' να δραστηριοποιηθούν και προς αυτή την κατεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν στο forum άνθρωποι' date=' όλοι τους ξέρετε, Toneless, Electritabs, Jam, ίσως άλλοι, οι οποία μπορούν εύκολα και πολύ οικονομικά να φτιάξουν τέτοιες και καλύτερες (ποιοτικά) κατασκευές... Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι, φίλοι και γνωστοί μας.

 

Θέλω να πω, μήπως όταν ψάχνουμε για ένα προενισχυτάκι ή τέτοιο κύκλωμα, που όλοι ξέρουμε ότι τα υλικά του κοστίζουν 10 ευρώ, μήπως λοιπόν θα ήταν καλύτερα να κοιτάμε για κάποια custom λύση από έναν έμπιστο τεχνικό;[/quote']

 

Με ένα γρήγορο search βρήκα αυτό που φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια αν συγκρινεις αυτο με τις αρχικες σου αναζητησεις ειναι λιγο σαν να συγκρινεις Ferrari με VW! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά' date=' να πω έναν προβληματισμό μου σχετικά με αυτά τα εργαλεία; :oops:

 

Υπάρχουν στο forum άνθρωποι, όλοι τους ξέρετε, Toneless, Electritabs, Jam, ίσως άλλοι, οι οποία μπορούν εύκολα και πολύ οικονομικά να φτιάξουν τέτοιες και καλύτερες (ποιοτικά) κατασκευές... Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι, φίλοι και γνωστοί μας.

[/quote']

 

Συμφωνώ!!!!

 

Ο toneless είναι κορυφή! Απλά έχει ένα τεράστιο μειονέκτημα! Έχει να μπεί πολύ καιρό 1ον και 2ον πρέπει να του τα βγάλεις με το τσιγκέλι για να σου πεί τι μπορεί να κάνει! :lol: Ακούς Νίκο?? Πού χάθηκες??

 

Ο Jam μου έχει κάνει μια αγελαδίτσα (fuzzzz) που την έχω λιώσει και δεν θα την αποχωριστώ ποτέ! Και βλέπω στο site ότι επεκτείνετε συνεχώς και σύντομα θα του κάνω μια "επίσκεψη" :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια αν συγκρινεις αυτο με τις αρχικες σου αναζητησεις ειναι λιγο σαν να συγκρινεις Ferrari με VW! :lol:

 

EE?? Μπερδεύτικα λίγο....

 

Το λίνκ ήταν απάντηση στον abraxas για diy προενισχυτή.

 

Σίγουρα είναι πολύ καλύτερο απο αυτά που έβλεπα αρχικά αλλα δεν είναι πρόταση αγοράς αλλα κατασκευής..

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μπήκανε και άλλα μέλη στην κουβέντα, δε μας λένε και αυτά την γνώμη τους για τους προενισχυτές που λέγαμε (και το άτυπο debate μεταξυ vtb1 και tubepre).

 

Αφου μου κάνατε την καρδιά περιβόλι με το μπάσο (4 μήνες σχεδιάζω αυτή την αγορά και ήμουν ενθουσιασμένος :( ), μπείτε τώρα και πατήστε το!!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα που έγινε η καρδιά σου τώρα περιβόλι γιατί όταν θα γινόταν αργότερα θα ήταν αργά! :lol: :lol:

 

Δες το πμ σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου