Προς το περιεχόμενο

Όταν σίγησε ο bridge της tele.


Freebee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί φίλοι παρακαλώ για τη βοήθειά σας.

Μετά από ξαφνική σίγηση του bridge μαγνήτη της tele μου διαπίστωσα ότι έχει κοπεί το μικρό συρματάκι, όπως φαίνεται και στη φωτο. Η ερώτησή μου είναι: Διορθώνεται ή ο μαγνήτης πάει για πέταμα? Και αν διορθώνεται, πώς? Μπορώ να του βάλω λίγο καλάι πάνω στο πλαστικό και να τα ενώσω ή υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος? Ευχαριστώ.

P1020061.thumb.JPG.9c7168cbda8d7345cac825017aaacdbe.JPG

If it's worth doing, it's worth overdoing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μπορεί να επισκευαστεί. Θέλει λιγάκι προσοχή καθ'ότι είναι "λεπτοδουλειά".

Αν δεν είσαι σίγουρος γιά τον εαυτό σου μην κάνεις απολύτως τίποτα. Πήγαινε τον μαγνήτη σε κάποιον που γνωρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είσαι σίγουρος γιά τον εαυτό σου μην κάνεις απολύτως τίποτα. Πήγαινε τον μαγνήτη σε κάποιον που γνωρίζει.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρόμοιο πρόβλημα : σε 2πλο με μέγεθος μονού έχει κοπεί το πηνίο στη σύνδεση μεταξύ των 2 μαγνητών (οπότε ο μαγνήτης λειτουργεί μόνο ως μονός). Το δικό μου φτιάχνεται? Και ποιος ειναι ειδικός σε τέτοια πράματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εχω παρόμοιο πρόβλημα : σε 2πλο με μέγεθος μονού έχει κοπεί το πηνίο στη σύνδεση μεταξύ των 2 μαγνητών (οπότε ο μαγνήτης λειτουργεί μόνο ως μονός). Το δικό μου φτιάχνεται? Και ποιος ειναι ειδικός σε τέτοια πράματα?

Υπάρχει φωτογραφία;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει φωτογραφία;

 

αυτή τη στιγμή όχι, αλλά θα τον βγάλω μία και θα ανεβάσω μέσα στη βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξτε να βρείτε ανθρώπους που τυλίγουν πηνία, αυτοί ξέρουν (by the way, ο myster_maze που είναι? αυτός ξέρει).

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι απο περιέργεια...πως κόβεται το καλωδιάκι? Παίζετε με τους μαγνήτες και τους μπαζοβγάζετε?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι απο περιέργεια...πως κόβεται το καλωδιάκι? Παίζετε με τους μαγνήτες και τους μπαζοβγάζετε?

 

ναι, σε μένα έτσι έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου