Προς το περιεχόμενο

The Bluest Blues. Cover by Panos


Pit1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι το 2:43 έλεγα "άντε μωρέ εντάξει....". Βάλε το ορίτζιναλ και την προφορά στην άκρη, για λυκειακό (πρώτες τάξεις) performance παλεύεται και αν "ντυθεί" κατάλληλα σκηνικά, το πασάρεις για καψουροτράγουδο.

Ήρθε όμως το 2:42... :'(... και άστα να πάνε....δεν....

 

Θα μπορούσες να το παλέψεις (τουλάχιστον τονικά) κάπως αλλιώς.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, ήθελα κάτι διαφορετικό και βγήκε άστοχα.

 

Γενικός, προτιμάω εδώ μέσα γνώμες.

 

Γιατί με τους φίλους, μόνο από ευγένεια θα κάνουν το μέτριο, γαμάτο και το κακό, μέτριο

 

Εμένα σαν Παναγιώτη μου φαίνεται μέτριο.

 

Τονικά λάθη δεν παρατηρώ.

Από τεχνική πάλι μια χαρά μου φαίνεται.

Τις επιλογές μου δεν μπορώ να κρίνω εγώ, γιατί για να τις έκανα μου αρέσουν.

 

Αυτά!  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε όμως το 2:42... :'(... και άστα να πάνε....δεν....

Θα την πω την κακία μου δεν κρατιέμαι.

 

Εγώ θα έβαζα άλλο smiley  ;D ;D ;D

Ημουν σκυθρωπός κατα την ακρόαση καθως το αποτέλεσμα μου φάνηκε κακό σε όλα τα επίπεδα αλλά απο το 2.42 και μετά γελασα με την ψυχή μου.

Είναι κρίμα να πιστέυεις ότι είναι τονικά σωστό το συγκεκριμένο performance και να μην βρίσκεις κάτι κακο ενω παράλληλα σπουδάζεις μουσική τεχνολογία. Επίσης και η παραγωγή κατα τη γνώμη μου δεν είναι καλή , τα drums είναι απλά αίσχος!

Ολα αυτά χωρίς ευγένειες και τελείως ψυχρά. Θες πάρα πολύ δουλειά στη φωνη και αυτοσυγκράτηση και κυρίως να εκπαιδεύσεις το αυτί σου να καταλαβαίνει πότε βγαίνεις εκτός τονικά.

 

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νομίζω ότι το κομμάτι δεν αντέχει κριτικής από όλες τις απόψεις - ερμηνεία, τονικότητα, παραγωγή κλπ.

 

Παρόλα αυτά θα προσπαθήσω να δω το ποτήρι «μισογεμάτο» και όχι μισοάδειο.

 

Έκανες μια προσπάθεια, χρησιμοποίησε την ως εφαλτήριο για να βελτιώσεις τις αδυναμίες σου.

 

Βέβαια, το θέμα είναι, να καταλάβεις εσύ που «πάσχεις» για να δουλέψεις σε αυτούς τους τομείς. Εδώ, ζήτησες και έλαβες κάποιες απόψεις, αλλά πρέπει και να συνειδητοποιήσεις τι είναι αυτά που γράφτηκαν και να εστιάσεις στην βελτίωση τους.

 

Πάντα φιλικά και συνέχισε. Χάνω στοίχημα το επόμενο θα είναι πολύ καλύτερο  ;)   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το μετέτρεπες σε 8bit, θα είχαμε ένα μετρονομημένο θέμα arcade game. Τα φωνητικά, στα είπαν οι προλαλήσαντες. Μπλουζ δεν είναι...δυστυχώς.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου