Προς το περιεχόμενο

Μ-Powered Audiophile 192


jimss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΜΙΑΣ Μ-AUDIO AUDIOPHILE 192 ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ DAW. ΨΑΧΝΩ ΜΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΑΠΛΗ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ. ΤΑ Μ-POWERED 7 ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΟΥ, ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑ MIDI ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΟ QUANTIZING KATA THN MIDI ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ? ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ? ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ξερεις τι θα εκανα?θα τα κατεβαζα,θα τα δοκιμαζα και αν μου εκαναν θα τα αγοραζα(για να δουλευουν και `τελεια`)..Οτι και να σου πει καποιος αμα δε σου αρεσουν και δε βολευεσαι αστο..

i hate you,the pigs who turn the screws...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ξερεις τι θα εκανα?θα τα κατεβαζα' date='θα τα δοκιμαζα και αν μου εκαναν θα τα αγοραζα(για να δουλευουν και `τελεια`)..Οτι και να σου πει καποιος αμα δε σου αρεσουν και δε βολευεσαι αστο..[/quote']

Πραγματικά γιάτί δεν δοκιμάζεις ένα demo να δεις αν σου κάνουν; Πιστεύω να υπάρχει κάποια demo έκδοση βέβαια , γιατί δεν είμαι σίγουρος.. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Tα Pro Tools χρησιμοποιούνται παγκοσμια σε επαγγελματικές εφαρμογές. Δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα που αναφέρεις. Είναι πολύ μεγάλο, βαθύ και αξιόπιστο. Όπως και τα ανταγωνιστικά του, Cubase, Sonar κλπ.

Αν τα μάθεις, έχεις ηχοληπτικές γνώσεις και σε βολέψει δεν νομίζω να είναι αυτό ο ανασταλτικός παράγοντας για να κάνεις και δισκογραφία...

 

*ΥΓ Γράφε πεζά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου