Προς το περιεχόμενο

προβλημα εκίνησης nuendo


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε, μετά από φορμάτ καί αλλαγή σκληρού εγκατέστησα τό nuendo 3 αλλά όταν κάνω κλίκ γιά νά ανοίξει, φορτώνει καί κολάει όταν εμφανίζει τήν ένδειξη-πληροφορία μέ μικρά γράμματα κάτω στό πλαίσιο του, intializing saffire AmpSim.Ή κάρτα ήχου saffire βγάζει ήχο στο media player.Τό σύστημα μου είναι core2- 2.4GHZ, 2G ram, HD 500GB sata 3. Στό παλιό μου pc ανοίγει καί δουλεύει κανονικά τό  nuendo μέ μιά tascam US122.Ξέρει κανείς τί φταίει;

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είχα από παλιά windows xp pro.

Νά συμπληρώσω ότι τά soft synths ξεχωριστά λειτουργούν κανονικά.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είχα από παλιά windows xp pro.

Νά συμπληρώσω ότι τά soft synths ξεχωριστά λειτουργούν κανονικά.

;) ;) σπασμενο λειτουργικο με σπασμενο DAW δεν ειναι και οτι καλυτερο  ;) ;)

 

προσπαθησε να κατεβασεις το youruninstaller και να κανεις full uninstall του nuendo και ξαναπερασε το

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;) ;) σπασμενο λειτουργικο με σπασμενο DAW δεν ειναι και οτι καλυτερο  ;) ;)

 

τστστσ...

Μη μου πεις ότι εχεις αυθεντικα κ εχεις δει διαφορα, γιατί ουτε το ενα ουτε το αλλο θα πιστεψω...

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τστστσ...

Μη μου πεις ότι εχεις αυθεντικα κ εχεις δει διαφορα, γιατί ουτε το ενα ουτε το αλλο θα πιστεψω...

windows ναι εχω αυθεντικα - cubase (στην δική μου περιπτωση εχω απο μια καρτα ηχου που ειχε μεσα την LE εκδοση και την αναβαθμησα σε standar με ενα μικρο ποσό)

 

δεν υποστηριζω οτι φταιει σιγουρα αυτο αλλα κατα 60% τα σπασμενα κανουν τετοιες μαλακιες (το αλλο 40% ειναι να κανουν μαλακιες και με τα γνησια)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είχα 3 σκληρούς μέσα καί οί δύο κρασάρανε γιά άγνωστο λόγο.Οπότε τά πράγματα μέ τά πισιά είναι πάντα απρόβλεπτα.Θά προσπαθήσω νά κατεβάσω αυτό τό  youruninstaller αλλά κάτι μού λέει ότι δέν θά φέρει αποτέλεσμα διότι σέ παρθένο δίσκο εγκαταστάθηκε.(Τήν LE τήν έχω καί εγώ αλλά δέν ασχολήθηκα).Ευχαριστώ

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είχα 3 σκληρούς μέσα καί οί δύο κρασάρανε γιά άγνωστο λόγο.Οπότε τά πράγματα μέ τά πισιά είναι πάντα απρόβλεπτα.Θά προσπαθήσω νά κατεβάσω αυτό τό  youruninstaller αλλά κάτι μού λέει ότι δέν θά φέρει αποτέλεσμα διότι σέ παρθένο δίσκο εγκαταστάθηκε.(Τήν LE τήν έχω καί εγώ αλλά δέν ασχολήθηκα).Ευχαριστώ

δεν εχει σημασια αν εγκατασταθηκε σε καινουργιο δισκο - επειδη χρησημοποιεις σπασμενα η κωδικοποιηση/αποκωδικοποιηση τους ειναι αλλανταλλων και γι'αυτο υπαρχει η περιπτωση να μην εγκατασταθηκε σωστα - thats it 8)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ξεκόλησε μέ απλή απεγκατάσταση καί σβήσιμο τού φακέλου.Κάτι μπορεί νά είχα κάνει λάθος στήν εγκατάσταση έχω νά ασχοληθώ κάτι χρόνια.Ευχαριστώ γιά τίς απαντήσεις.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου