Προς το περιεχόμενο

Line 6 spider 2 75 watt Γνωμες.Επειγον!


iconn6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.Θα ηθελα να σας ρψτησω τι εχετε να πειτε για αυτον τον ενυσχιτη.

Ενδιαφερομαι για την αγορα του και θα ηθελα να ακουσω γνωμες απο κατοχους και μη αυτου του ενυσχητη.

Με ενδιαφερει γιατι θελω να δω τις διαφορες απο εναν 30αρι valvestate που ειχα.!παιδια θα εκτιμουσα τηνβ αμεση βοηθεια σας γιατι μιλαμε για αμεση αγορα σε τιμη ευκαιρια 100 ευρω που τον βρηκα!

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολλά άχρηστα watt και κακός ενισχυτής. Αν θες να δεις διαφορά πας σε λαμπάτο αλλιώς απο ψηφιακούς εδώ --> http://www.thomann.de/gr/peavey_vypyr_30.htm :) Ο 30ρης valvestate με μια πεταλιέρα καλύτερο ήχο βγάζει από τον spider.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά άχρηστα watt και κακός ενισχυτής. Αν θες να δεις διαφορά πας σε λαμπάτο αλλιώς απο ψηφιακούς εδώ --> http://www.thomann.de/gr/peavey_vypyr_30.htm :) Ο 30ρης valvestate με μια πεταλιέρα καλύτερο ήχο βγάζει από τον spider.

Γιατί το λες αυτό? Εγώ που τον είχα ακούσει σε πρόβα ήταν μια χαρά... :-\

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λες αυτό? Εγώ που τον είχα ακούσει σε πρόβα ήταν μια χαρά... :-\

 

 

+10

 

Πολλά άχρηστα watt και κακός ενισχυτής. Αν θες να δεις διαφορά πας σε λαμπάτο αλλιώς απο ψηφιακούς εδώ --> http://www.thomann.de/gr/peavey_vypyr_30.htm :) Ο 30ρης valvestate με μια πεταλιέρα καλύτερο ήχο βγάζει από τον spider.

 

Και εγω αποσο τον εχω ακουσει μια χαρα μου φενεται..ειδικα για τα 100ευρω που τον βρηκα..

Και γιατι αχρηστα βατ?Δυνατος φενεται..και με 12αρι σελεστιον ηχειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες πως το καθαρό του είναι οκ, τα βρώμικα του όμως δεν αντέχονται ειλικρινά. Αν δεν υπήρχαν καλύτεροι ενισχυτές να πω εντάξει, αλλά για 'μένα δεν αξίζει ο ενισχυτής ούτε για 100 ευρώ...που για να τον δίνει αυτός που τον δίνει 100 ευρώ σημαίνει πως θέλει να τον ξεφορτωθεί όπως όπως...και 75w τι να τα κάνεις...εκτός αν τον χρησιμοποιείς σε live χωρίς μικρόφωνο, μόνο τότε...

 

 

Και εγω αποσο τον εχω ακουσει μια χαρα μου φενεται..ειδικα για τα 100ευρω που τον βρηκα..

Και γιατι αχρηστα βατ?Δυνατος φενεται..και με 12αρι σελεστιον ηχειο..

 

Είναι φίλε μου μέχρι να ακούσεις κι άλλους και να έχεις μέτρο σύγκρισης...με τον 30ρη valvestate τι μέτρο σύγκρισης μπορείς να έχεις; Αν μπορείς δοκίμασε αυτόν που σου είπα και θα το καταλάβεις από μόνος σου.

 

 

 

Aυτόν τον ήχο από τον spider δεν πρόκειται να τον βγάλεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες και γω νομιζω οτι ένας λαμπατος, με λιγοτερα watt, ειναι πολυ καλυτερος απο εναν τρανζιστορ. Τωρα αναλογα τι στυλ θες να παιξεις υπαρχουν σχετικα οικονομικες προτασεις απο πολλες εταιριες (vox, fender, marshal κ.λ.π.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός αν τον χρησιμοποιείς σε live χωρίς μικρόφωνο, μόνο τότε...

 

 

<Αυτο υσχιει..θελω να παιζω σε live χωρις μικροφωνο..και μιλαω για 100 ευρω νταν..εχι κανεις να προτεινει κατι καλυτερο? ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγγελίες είναι μονίμως γεμάτες με spider της σειράς ΙΙ, με τα 4 μόλις μοντέλα ενισχυτών. Έτσι κι αλλιώς, και της σειράς ΙV βρίσκονται πίσω σε ποιότητα από τους Vypyr. Τώρα αν εσένα σε καλύπτει, δεν πέφτει σε άλλον λόγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου