Προς το περιεχόμενο

Alabama Shakes


Shelter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστούμε γισ την πληροφόρηση. Δεν τους γνώριζα αλλά πρόκειται να τους ψάξω. Από το περφόρμανς των 2 βίντεο αλλά και από κάποια άλλα που είδα, ξεχωρίζω την τρομερή τραγουδίστρια (η οποία αν είχε τα looks, έχω την εντύπωση ότι θα υπήρχε άλλη εξέλιξη) και τον ντράμερ.

 

Επειδή η ατόφια σόουλ γνωρίζει μια μίνι αναβίωαη απ' ό,τι φαίνεται, παραθέτω και τον εξής άπαιχτο νεανία ο οποίος έχει και βίντεο κλιπ στο mainstream play του MTV (γεγονός ελπιδοφόρο για το MTV).

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχωρίζω την τρομερή τραγουδίστρια (η οποία αν είχε τα looks, έχω την εντύπωση ότι θα υπήρχε άλλη εξέλιξη)

 

Ευτυχώς που η τραγουδίστρια δεν έχει τα looks... Θα επικεντρωθεί σε αυτό που ήδη κάνει πολύ καλά.

Πολύ ωραίο γκρουπ.

Από την άλλη, ο επόμενος δεν μου άρεσε το τραγουδιστικό του στυλ, γούστα είναι αυτά, όμως η μουσική του είναι ωραία.

 

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη, ο επόμενος δεν μου άρεσε το τραγουδιστικό του στυλ, γούστα είναι αυτά, όμως η μουσική του είναι ωραία.

 

Μου άρεσαν τόσο οι Alabama Shakes όσο και ο Michael Kiwanuka και σε αντίθεση με το φίλο από πάνω, μου άρεσε το όλο στυλ του, μου θυμίζει παλαιότερες δεκαετίες.  :)

Γούστα είναι αυτά! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιοι οι Shakes.Παιζουν και μια ωραια διασκευη του How many more times των Zeppelin.

Toν Κiwanuka δεν τον ηξερα καν αλλα μου φαινεται πολυ καλος κι εχει κατι φρεσκο στη

μουσικη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχωρίζω την τρομερή τραγουδίστρια (η οποία αν είχε τα looks, έχω την εντύπωση ότι θα υπήρχε άλλη εξέλιξη) και τον ντράμερ.

Δυστυχως πικρη αληθεια!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου