Προς το περιεχόμενο

Η Apple και το χρέος


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδάκια...μην κάνετε έτσι. Το ότι έχουν αυτοκόλλητο, δεν σημαίνει ότι έχουν και κάποιο προϊόν...Και ο Νέστορας, φοράει μπλουζάκι με τη Μαντόνα ;D...αλλά στοιχηματίζω ότι δεν έχει κανένα δίσκο της!!!! ...και ούτε πήγε στη συναυλία της!

Και εγώ δεν έχω iPhone...αλλά δεν ζηλεύω αυτούς που έχουν!!! ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και εγώ δεν έχω iPhone...αλλά δεν ζηλεύω αυτούς που έχουν!!! ;)

Εγώ ζηλεύω κάποιον που έχει ένα Ibanez SR5006 prestige... Θα ήθελα να το είχα ρε παιδί μου... Αλλά για iphone? Μπααααα... Δεν ζηλεύω... Μία φορά πήρα ένα touchscreen κινητό και θέλω να το πετάξω από το παράθυρο πλέον! Οπότε μάλλον πλεονασμός θα ήταν στο τώρα το iphone... Αν μου το χαρίζανε δεν θα έλεγα όχι αλλά να δώσω λεφτά? Αποκλείεται!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία φορά πήρα ένα touchscreen κινητό και θέλω να το πετάξω από το παράθυρο πλέον!

Λογικό...δεν ήταν iPhone... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν έχω iPhone...αλλά δεν ζηλεύω αυτούς που έχουν!!! ;)

 

Και θες να γίνεις και Πρόεδρος....

Ου να μου χαθείς....

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό...δεν ήταν iPhone... ;)

Χαχαχαχαχα! Είσαι αφοσιωμένος όμως I can give you that! Τέσπα καταλαβαίνεις πως το εννοώ.. Μανώλης Vs Τεχνολογία σημειώσατε διπλό!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θες να γίνεις και Πρόεδρος....

Eάν εννοείς να γίνω Πρόεδρος σαν το Γιώργο...μπορώ...αλλά δεν θα σου αρέσει!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Νέστορας, φοράει μπλουζάκι με τη Μαντόνα ;D...αλλά στοιχηματίζω ότι δεν έχει κανένα δίσκο της!!!!

Kερνάς απόψε. :)

Madonna.thumb.jpg.3d540dc930261a7c8d9783aaa04ba183.jpg

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκια...μην κάνετε έτσι. Το ότι έχουν αυτοκόλλητο, δεν σημαίνει ότι έχουν και κάποιο προϊόν...Και ο Νέστορας, φοράει μπλουζάκι με τη Μαντόνα ;D...αλλά στοιχηματίζω ότι δεν έχει κανένα δίσκο της!!!! ...και ούτε πήγε στη συναυλία της!

Και εγώ δεν έχω iPhone...αλλά δεν ζηλεύω αυτούς που έχουν!!! ;)

 

Έστω λοιπόν ότι έχουν καί κάποιο προιόν, αλλά καί αυτοκόλλητο στο αυτοκίνητό τους...Αρκούν αυτά για να τους χαρακτηρίσει κάποιος κομπλεξικούς? Δεν είναι λίγο βαρύς και γενικευμένος ο χαρακτηρισμός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάραθε και γω σε imac το γύρισα και βρηκα την υγειά μου, θα με δεχτείς στην προεδρική κλίκα σου?? (Σλουρπ σλουρπ)

 

ΥΓ μη τα βαζεις με τον τσέτλεμαν αφού βλέπεις εχει τα πάντα (το δίσκο μάλλον τον πήρε γιατί περιείχε στον τίτλο τη λέξη groove)

 

YΓ2 Τοση ζεστη εχετε στην Αθηνα και γυρνατε με τα κοντομάνικα??

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου