Προς το περιεχόμενο

Η Apple και το χρέος


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σκέφτηκα ότι αν μας αγοράσει η Apple κάποιος θα γίνει πολύ ευτυχισμένος  ;D

 

Marathon τώρα δικαιώνεσαι  ;D

Δεν θα γίνω ευτυχισμένος...θα γίνω πρόεδρος της Δημοκρατίας!!!!! ;)

 

και δεν θα ξεχάσω όσους ήταν μαζί μου σε αυτή τη δύσκολη πορεία 8)

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Δεν θα γίνω ευτυχισμένος...θα γίνω πρόεδρος της Δημοκρατίας!!!!! ;)

 

και δεν θα ξεχάσω όσους ήταν μαζί μου σε αυτή τη δύσκολη πορεία 8)

 

 

Ναι... ναι... εμείς ήμασταν πάντα φίλοι σου (σλουρπ σλουρπ)  ;D Και πάντα εκτιμούσαμε τους Mac και τις πλαστικές κιθάρες (σλουρπ σλουρπ)  ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα αν αναλογιστώ πόσοι κομπλεξάρες FIATάκηδες υπάρχουν στους δρόμους της Αθήνας με κολλημένο αυτοκόλλητο της APPLE στο πίσω μέρος του αμαξιού τους κάτι ξέρουν οι τύποι...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα αν αναλογιστώ πόσοι κομπλεξάρες FIATάκηδες υπάρχουν στους δρόμους της Αθήνας με κολλημένο αυτοκόλλητο της APPLE στο πίσω μέρος του αμαξιού τους κάτι ξέρουν οι τύποι...

...με Ibanez να δείς.... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα αν αναλογιστώ πόσοι κομπλεξάρες FIATάκηδες υπάρχουν στους δρόμους της Αθήνας με κολλημένο αυτοκόλλητο της APPLE στο πίσω μέρος του αμαξιού τους κάτι ξέρουν οι τύποι...

 

...και πόσοι αγανακτούν και μεμψιμοιρούν με την οικονομική κατάστασή τους, με ένα iPhone στην τσέπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος κολλάει σήμα τις Ibanez στο αμάξι του έχει τον οίκτο μου και την πλήρη κατανόησή μου στα προβλήματα του... Προς το παρών δεν έχω δει κανέναν (στους δρόμους της Αθήνας)... Από σήματα apple όμως... Έχω δει αρκετά...

 

με ένα iPhone στην τσέπη...

Μα από που νομίζεις ότι βρήκαν το αυτοκόλλητο για το αμάξι? Ξαφνικά γέμισε η Αθήνα υπολογιστάκιδες/γραφίστες/μουσικούς/whatever που τεστάρε τα Mac και τα PC και κατέληξε πως για τη δουλειά του χρειάζεται το Mac οπότε και άρχισε να το διαφημίζει?

EDIT:

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων! Δεν έχω κάτι με την Apple αν εξαιρέσεις το γεγονός του ότι είναι ακριβή εταιρία... Με τους τύπους που κολλάνε αυτοκόλλητο στο αμάξι έχω! Είναι σαν να παίρνουν το σήμα του αμαξιού τους και να το κολλάνε στο laptop τους! Μόνο που επειδή δεν έχουν ferrari ώστε να αισθάνονται περήφανοι για αυτήν αλλά FIAT (500 κατά προτίμηση) κάνουν το ανάποδο... :-X

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεχανε ολο χαρα οι...εθελοντες στους δρομους.... φουσκωναν τα στηθια απο πατριωτισμο και χαρα....ηχουσαν τα μπουζουκια ,τα  κροταλα και τα ντεφια του Νιονιου,του Σακη και της Αννουλας στο ΟΑΚΑ.....μεγαλεια....

 

::)

 

ξεχασες τις πορτοκαλι λουριδες στους δρομους και τις φωτοβολιδες απ τη Φιλοθεη..

Ας αρχισουν οι χοροι...!!!

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος κολλάει σήμα τις Ibanez στο αμάξι του έχει τον οίκτο μου και την πλήρη κατανόησή μου στα προβλήματα του...

 

αυτοί τώρα τι σου φταίνε; δεν το κάνουν για μούρη, απλά γουστάρουν την εταιρία... το όνομα Ibanez δεν είναι χλιδάτο, ούτε οι τιμές των προϊόντων της παραπέμπουν σε παχιά πορτοφόλια...  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

και τις φωτοβολιδες απ τη Φιλοθεη..

 

+1

 

Που κυριολεκτικά... κάηκε το πελεκούδι  ;D ;D ;D (και το παρακείμενο άλσος στην οικία της «χαλυβούργενας»)  ;) ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοί τώρα τι σου φταίνε; δεν το κάνουν για μούρη, απλά γουστάρουν την εταιρία... το όνομα Ibanez δεν είναι χλιδάτο, ούτε οι τιμές των προϊόντων της παραπέμπουν σε παχιά πορτοφόλια...  ???

Εμένα δεν μου φταίνει τίποτα... Απλά απάντησα διπλωματικά στην ατάκα του marathon 5 post παραπάνω... ;)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου