Προς το περιεχόμενο

Συνδεσμολογία - απορίες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκει που σου εχω σημειωσει στην φωτο

δεν θα συνδεσεις εκει το μινιτζακ - θα συνδεσεις αντι για το καλωδιο με το μινιτζακ ενα καλωδιο RCA σε RCA - την ιδια ακριβως δουλεια θα κανεις

 

οτι απορια εχεις μην δυστασεις - εδω ειμαστε για να σε βοηθησουμε  ;) ;)

fatality.thumb.jpg.3097686613bafc4b21cd730adafd7b52.jpg

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνδεσα ενα rca στο aux που λες στη φωτο και την αλλη ακρη στο μικτη στο channel1 line 1 και απο το Outpout του μικτη με rca συνδεσα στο tape του amplifier.. τα ηχεια ειναι παραξενα συνδεμενα.. ειναι 2 ηχεια τα οποιο ομως αντι να εχουν 4 καταληξεις καλωδιων ειναι ενωμενα και καταληγουν 2 καλωδια.. ετσι το βρηκα μη με κραξετε πως το εκανα εγω... :D λετε αυτο να ειναι προβλημα??? δε νομιζω να εχει συνδεθει παρολα αυτα.. μηπως πρεπει να ξεσυνδεσω το 5.1 απο τις πισω θυρες της creative???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στειλε καμια φωτο με τα ηχεια και τα καλωδια πως ειναι ενωμενα...ειναι καποιο σετ που πηρες και στο δωσανε ετσι;; η ειναι καμια πατεντα;; πως το κοβεις

για ανεβασε να σου πουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε τα 4 καλωδια

 

12 34

|| ||

 

 

ηταν ενωμενο το 2 με το 3 και τα αλλα συνεχιζαν ευθεια... πατεντα ειναι απο του θειου μαλλον για να γλυτωσει τις θυρες των ηχειων?? ποιος ξερει.. εγω τα χαλασα και τα εβαλα κανονικα στο αμπ οπως πρεπει να ειναι.. ουτως η αλλος δεν εχω αλλα να βαλω προς το παρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου