Προς το περιεχόμενο

MAZ-18 Jr. 2x12 Combo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικα με το μαγαζι που σου προτειναν το pro guitar στη γερμανια να πω μονο οτι πρεπει να εισαι σιγουρος οτι θα σου αρεσει αυτο που θα παρεις.Γιατι αν δεν σου αρεσει και θες να το γυρισεις χανεις 15% απτην αξια του αντικειμενου που επιστρεφεις για κατι αλλο που θες να παρεις.Και επισης δεν κανει refund χρηματων.Στα λεω απλα για να ξες επειδη την εχω παθει(δικια μου βλακεια,ναι,που δεν διαβασα πιο προσεκτικα τους ορους).Κατα τα αλλα το αντικειμενο θα σου ερθει μια χαρα,δεν υπαρχει θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από τα αρκετά σχόλια,και ειδικά απο parasvag και sf, αρχίζω και παίρνω χαμπάρι το τι γίνετε.

Η συνέχεια είναι δική μου, διάφορες δοκιμές κτλ. Έχοντας έναν Blues Junior,θα πάρω τον MAZ και θα ψαχτω για έναν λαμπατο με πολύ λύγα watt, νομίζω πως με αυτόν τον τρόπο θα καλύψω αρκετά τοις ανάγκες μου. Ακριβή λύση αλά τα γούστα και επιθυμίες πλερώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου