Προς το περιεχόμενο

gibson les paul custom zakk wylde-fake or not?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα μπορουσατε σας παρακαλω να μου πειτε λεπτωμεριες για το πως αναγνωριζετε το αντιγραφω (για να ακυρωσω την συμφωνια)

 

Αν δεν μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα στον ηχο και χρειαζεσαι σημαδια τοτε ειναι δωρο αδωρο. Απλα αντι να σε κλεβει ο χ κινεζος σε κλεβει (επισημα πλεον) η gibson. Εννοειται οτι σε καμια περιπτωση δεν αγοραζεις τοσο ακριβο οργανο πριν το πιασεις πρωτα.

Τρολολολολολολολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Υπαρχει ολοκληρο αρθρο στο φορουμ..Ψαξε λιγακι!

 

Παντως ο Sottos εχει δικιο, περα απτο ονομα ουσιαστικα αγοραζει καποιος μια φτηνη κιθαρα με ενα λογοτυπο απανω.

Προσωπικα εχω μια original και μια ρεπλικα, οτι πληρωσα πηρα και στις 2 περιπτωσεις.

 

Αν καποιος θελει να παραγγειλει απο Κινα καλο θαναι να αντιμετωπισει την αγορα του σαν να παιζει τα λεφτα στο καζινο, κοινως να μην τον νοιαζει αν θα τα χασει! ;)

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφχαριστω πολυ για τισ γνωμες σας, παραλιγω να ανταλαξω την δικια μου original les paul 93' και τον ενυσχιτη μου randall 100 watt + 1000 ευρο και ειπα να παρω μερικες ακομα γνωμες! θα μπορουσατε σας παρακαλω να μου πειτε λεπτωμεριες για το πως αναγνωριζετε το αντιγραφω (για να ακυρωσω την συμφωνια)

 

Nα ακυρώσεις άμεσα τη συμφωνία και χωρίς δικαιολογίες: απλά πες του πως είναι fake, δώσε του το λινκ του θέματός μας απ το noiz forum και τέλος. Μην προχωρήσεις ούτε για αστείο σε οποιαδήποτε ανταλλαγή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου