Προς το περιεχόμενο

''God damn''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μα ακριβώς αυτό λέω. Ακούς όμορφες πιανιστικές πινελιές a la Billy Powell και τσούκ και το Hammondάκι να στριγγλίζει στην έμφαση.

Αλλά πρέπει να παραμερίσεις τόσες "κουρτίνες" για να τα ακούσεις, που είναι κρίμα.

Ναι συμφωνούμε…απλά ενισχύω το επιχείρημά σου.

Αυτό το  μαμημένο το Hammond πέφτει πάντα (συχνοτικά) πάνω στις κιθάρες , που πέφτουν στη φωνή (να pan- άρεις, να χαμηώσεις κάτι;.....)το αιώνιο θέμα….μαμώ τη μίξη μου μέσα…… ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

GOD DAMN!!!  ;D ρε Σταυρό.......δεν υπάρχεις ;)

 

το ρεφραιν και εμένα μου φάνηκε λίγο "ευκολάκι" αλλά γενικά .....jet!

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω ειλικρινα ολους για τα σχολια και το χρονο σας!

Χωρις υπερβολη,δινετε ενα παραπανω νοημα στο να γραφω.

 

@Λακη φιλε μου ειμαι πολυ χαρουμενος που εχω εναν φιλο κουλ,ανιδιοτελη και πολυταλαντο σαν και σενα.Υπερβαλλεις σε οσα μου προσδιδεις αλλα ετσι ειναι οι καλοι μανατζερ... :D

Τα υπολοιπα απο κοντα...

 

@Νεστορα,Οταν διαβαζω οτι ενα τραγουδι μου σου αρεσει,διωχνεις καθε μου αμφιβολια που προερχεται απο την διυλιση του κωνωπος εν τη παραγωγη.. ;)

Αν οι αλφαδιες ειναι οπως στο βιντεο των Νανων..(Παναγια μου... :o)

Οχι οπτικοποιηση..3D θα μαθω να κανω... :D

Σ ευχαριστω!

Στο επιμαχο απαγγελονται σατανικα υπονοουμενα.. :D

 

@Vasmar,Ξερεις με τι απορω για την παρτη σου?Ποτε εχεις προλαβει αγορι μου και εχεις ακουσει τοσα πραγματα?

Η γνωμη σου για τη μιξη ειναι ευστοχοτατη με χειρουργικη ακριβεια που δειχνει πολλα για το πως ακους μουσικη.Γραφε πραματα και ψαξου,αν χρειαστεις κατι,εδω ειμαι. ;)

 

@Τερρυ σ ευχαριστω και παλι απο καρδιας!

 

@Κωστα...ΟΛΑ οσα ειπες ειναι σωστα.Tα ακουω τωρα που αποστασιοποιουμαι απο τη θεση του δημιουργου με ηρεμια.Ξερεις,οταν εισαι μονος και τα κανεις ολα γρηγορα(το κομματι γραφτηκε-ηχογραφηθηκε σε 4 ωρες...)θολωνεις.

Ειναι busy χωρις αμφιβολια και αυτο ισως επειδη οταν δεν κατεχεις καλα κατι(οπως εγω τα funkοειδη),πεφτεις σε παγιδες υπερβολης στην ενορχηστρωση και πλατυαζεις με ροκ πινελιες που ειναι αμφιβολου επιτυχιας αλλα..thats what I am.. :-\

 

@Γιαννη,Πανο,Σας ευχαριστω θερμα αδερφια που σχολιαζετε τα τραγουδια μου!

Χαιρομαι ειλικρινα αν σας αρεσε! :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα με κανεις?

Αν τ ακουγα σε κανενα μπαρ θα πηγαινα να ρωτησω τι ειν αυτο και ποιος τραγουδαει.

Και τι ωραιο ηχο η βρωμικη κιθαρα.

Ισως μονο ο ντραμμερ να βαραγε λιγο πιο δυνατα το ταμπουρο ;D-θα ταιριαζε σε τετοιο κομματι αλλα you know betta πως το θες το πραγμα.

Οι μονες παρατηρησεις ειναι:

α)Γιατι βριζεις βρε αγορι μου?Μια στην αρχη του σολο τα σκ..... μια στο τελος τα παλιολογα δεν ειναι καλο πραμα.

β)Τι πραματα ειν αυτα στο σολο?Αυτα τα λεγκατα εκει καπου στο 3.00-ετσι την παιζουν οι

φιουζιονς την πεντατονικη.Σε χαλασανε βρε παιδι μου.

Ωραιος!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@SF Σ ευχαριστω αππο καρδιας για το σχολιο!

 

@Γιωργη,με ρωτας ΕΣΥ γιατι βριζω? ;D

Τι λεμε τοσο καιρο? ;)

Χαιρομαι που σ αρεσε το τεμαχιο,σχωρα με που παω να το παιξω φουζιος... :D

Εχω φαει πολλη προπαγανδα μιλαμε απο τα φαλτσα που μου στελνει ν ακουω ο περι ου ο λογος.. ;D

Δε θα επαναληφθει. :D

:-*

 

@Σπυρο σ ευχαριστω πολυ παιχταρα μου!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου