Προς το περιεχόμενο

1st Clip-Θα σε περιμένω, τις κρίσεις σας...


Lorda01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Jazzjoker κατά τη γνώμη μου μπορείς να βρεις πολύ χειρότερους από τον Χατζηγιάννη στην ελληνική σκηνή. Το να σε συγκρίνει κάποιος μαζί του δεν είναι απαραίτητα προσβολή. Και γω το άκουσα ευχάριστα.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Jazzjoker κατά τη γνώμη μου μπορείς να βρεις πολύ χειρότερους από τον Χατζηγιάννη στην ελληνική σκηνή. Το να σε συγκρίνει κάποιος μαζί του δεν είναι απαραίτητα προσβολή. Και γω το άκουσα ευχάριστα.

 

 

Η ένστασή μου δεν ήταν στη σύγκρισή σου με το Χατζηγιάννη αλλά στα περί δωδεκάχρονου.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο κομμάτι είναι μια χαρά, και από πλευράς απόδοσης - ερμηνείας και από πλευράς συνθετικής. Το σημαντικότερο για 'μένα είναι όμως το ότι δεν λέει ανοησίες ο στίχος, όπως συμβαίνει στη πλειονότητα των τραγουδιών τέτοιου στυλ.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Tο κομμάτι είναι μια χαρά, και από πλευράς απόδοσης - ερμηνείας και από πλευράς συνθετικής. Το σημαντικότερο για 'μένα είναι όμως το ότι δεν λέει ανοησίες ο στίχος, όπως συμβαίνει στη πλειονότητα των τραγουδιών τέτοιου στυλ.

Συμφωνώ με τον Κύριο από πάνω!

Μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κομματι κουβαλαει ενα μεγαλο προσον:Ειναι τιμιο.

Και πασχουμε απο τετοιες δημιουργιες στην εποχη μας.

 

Μπραβο σου φιλε μου,η ανεπιτηδευτη ερμηνεια και η απλοτητα του πιανου εμενα με κερδισαν!

Να το αφησεις ως εχει.

Βαλε νταπαντουπα σε αλλα.. ;)

 

''Εδω στα ονειρα'' ο τιτλος που προτεινω. :)

 

Καλη συνεχεια!

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το είδος και το ύφος κομματιών που μου αρέσουν προσωπικά αλλά το άκουσα καναδυό φορές και μορώ να πω πως ο χαρακτήρισμός "τίμιο" του freerock ανταποκρίνεται πλήρως στην προσπάθεια σου!!! Και κάτι άλλο... εξαιρετικά δύσκολο να δέσει και να είναι ολοκληρωμένο ένα κομμάτι με ένα όργανο και φωνή και εσύ τα κατάφερες στο 100% , ακόμα και τα διακριτικά pads θα μπορούσες να τα αποφύγεις... μόνο πιάνο  ;)

 

Γενικώς, το μόνο που θα σου πω είναι πως θα πρέπει να παρακαλάς για αυστηρές και τίμιες κριτικές..... μόνο καλύτερο θα σε κάνουν!!! Τα καλά λόγια είναι κίνητρο αλλά για αρχή ασ'τα στην άκρη...!!! πολύ φιλικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζοντας τις αδυναμίες του κομματιού (γι' αυτό άλλωστε το είχα αφήσει στην άκρη τόσα χρόνια)το έθεσα στην κρίση σας, γιατί πάντα χρειάζεται μια φρέσκια οπτική, ή ακόμα και ένας καλός λόγος για να σου δώσει ένα μικρό σπρώξιμο να συνεχίσεις. ;)

 

Με τιμά δε ιδιαίτερα ο χαρακτηρισμός "τίμιο", γιατί όπως και να το κάνουμε ένα μουσικό κομμάτι είτε είναι καλό ή κακό, για τον δημιουργό του αποτελεί κατάθεση ψυχής και ως τέτοια πρέπει να αντιμετωπίζεται.

 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόκτωρ ωραία ερμήνευσες μαν ,μου άρεσε, και πολύ γεμάτος  ο ήχος του πιανου !! καλοπαιγμένο !! Για κιθαρίστα σε είχα!! Τι μαθαίνει κανείς!

Μπράβο και από μένα ! μου έβγαλε κάτι ζεστο.. ας σχολιάσω έτσι αδόκιμα!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου