Προς το περιεχόμενο

digetech rp 90


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα αν καποιος την εχει να μας κανει μια αξιολογηση της πεταλιερας...παιζω κυριως ροκ-μεταλ οποτε με ενδιαφερουν κυριως οι παραμορφωσεις.

Επισης θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει να συνδεθει απευθειας με λαπτοπ ωστε να ακουω απο τα ηχεια η απο ακουστικα.

 

ευχαριστω εκ των προτερων!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την 80 που είναι παρόμοια και είναι οικονομικό και πολυχρηστικό εργαλείο..έχει κάποιες προσομοιώσεις γνωστών ενισχυτών + drum machine.Eχει αρκετά βρώμικα εφέ.Σε λαμπάτο ακούγεται καλά,σε τρανζίστορ λίγο ψεύτικη.(καλά το ξέρω δεν σε βοήθησα και πολύ)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την 80 που είναι παρόμοια και είναι οικονομικό και πολυχρηστικό εργαλείο..έχει κάποιες προσομοιώσεις γνωστών ενισχυτών + drum machine.Eχει αρκετά βρώμικα εφέ.Σε λαμπάτο ακούγεται καλά,σε τρανζίστορ λίγο ψεύτικη.(καλά το ξέρω δεν σε βοήθησα και πολύ)

ολες οι γνωμες χρησιμες ειναι...απευθειας συνδεση με λαπτοπ γινεται?

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει έξοδο για ακουστικά (στέρεο) και μπορείς με καλώδιο καρφάκι απο αρσενικό σε αρσενικό να το συνδέσεις με το Line in του λάπτοπ. Απο ήχους δυστυχώς το 90% απ αυτούς που έχει δεν θα τους χρησιμοποιήσεις ποτέ, εγώ να φανταστείς έχω φτιάξει ένα για καθαρό και ένα με distortion και μόνο μ αυτά παίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου