Προς το περιεχόμενο

Έμμονο Γκρίζο - Ίσως Ποτέ


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα κομμάτι από το καινούργιο cd μας (Βραδύτητα) που το βάλαμε και σαν υποψήφιο τραγούδι για τον διαγωνισμό στο Jumping Fish (για support group στους RHCP). Η γνώμη σας όπως πάντα μας βοηθάει. Αν, τώρα, σας αρέσει και πάτε βόλτα και από το συγκεκριμένο site, θα ήμασταν ευτυχείς αν είχαμε την ψήφο σας. Enjoy ! ;D

EMMONO_GRIZO_ISOS_POTE.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ετυχε να ακουσω με προσοχη στο παρελθον κατι δικο σας-στα πεταχτα ειχα ακουσει κατι και δεν μπορω να το κρινω-εδω ομως το ακουσα ξεκουραστος με ηρεμια και μου αρεσε .

Πολυ power παιξιμο χωρις τα τετριμμενα κολπα βγαζουν αυτο που πρεσβευει το κομματι .

Η φωνη παρα πολυ'' in'' με πειθω δηλαδη που αναδεικνυει  και τον στιχο ;D γενικα παρα πολυ καλο εκπληξη για μενα (τι διαολο εχω παθει και εκπλησσομαι τωρα τελευταια  ::)

Μπραβο παιδια (haryy νομιζω εχουμε γνωριστει σε καποια φαση που ψαχνατε με τον ντραμμερ σου για τυμπανα ;)

Παρατηρηση τεχνικης φυσεως (στα μπρεικς που κανει ο ντραμμερ ο ηχος ειναι πισω στα τομ ενω αντιθετα ειναι πολυ μπροστα στο ταμπουρο και στο 2.04 -2.10 πηγαινατε για tutti και σας βγηκε κατι αλλο το οποιο ναι μεν κολλαει αλλα μου φανηκε περιεργο που δεν τελειωσατε το tutti οπως συνηθιζεται.Αυτα και Χριστος ΑΝΕΣΤΗ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για την ακρόαση pericles (που είχαμε βρεθεί, παρεμπιπτόντως?) και για τα καλά λόγια.

Τα tom ακολουθούν γενικώς τις δυναμικές του ντράμερ και δεν τα βάζω τελείως κατά βούληση. Γενικώς τείνω να τα δυναμώνω κιόλας γιατί έχω μια εμμονή όταν ακούω παραγωγές που τα υποβαθμίζουν, αλλά απόψεις είναι αυτές. Στο tutti, το κάναμε επίτηδες για να μην μπούμε στην κλασσική λούμπα της επανάληψης, αλλά και για να τονιστεί η έναρξη του επόμενου μέρους.

Thanks again!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις τον ιδιο ντραμερ που νομιζω τοτε φταιει το σετ του οχι το παιξιμο του .Μηπως ειναι maple ;η τα δερματα pin stripe ; Δεν μπορω να καταλαβω ετσι απο μακρυα .Τελος παντων εμενα μου αρεσε το κομματι κατι το διαφορετικο πραγματικα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To set όπως και το ταμπούρο πάντως δεν είναι σίγουρα τυχαία γιατί επιλέχθηκαν μέσα από εκατοντάδες ακροάσεις άλλων. Δεν είναι maple το set ούτε pinstripe τα δέρματα.

Ο ντράμερ δεν είναι αυτός που νομίζεις αν θυμάσαι κάποιον ..λεπτό! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To set όπως και το ταμπούρο πάντως δεν είναι σίγουρα τυχαία γιατί επιλέχθηκαν μέσα από εκατοντάδες ακροάσεις άλλων. Δεν είναι maple το set ούτε pinstripe τα δέρματα.

Ο ντράμερ δεν είναι αυτός που νομίζεις αν θυμάσαι κάποιον ..λεπτό! ;D

Θυμαμαι καποιο γεροδεμενο παιδι (37-40 χρονων ) που ειχε μια sonor και ηθελε να την Αλλαξει .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΜΠΟΥΡΟ μου αρεσε γιατι δινει αυτη την ατακα αλλα και τον αναλογο ογκο.

Μη μου πεις οτι εχεις κανει ακροασεις σε πολλα σετ ...θα τρελλαθω  :Dχαρα στο κουραγιο σου  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι καποιο γεροδεμενο παιδι (37-40 χρονων ) που ειχε μια sonor και ηθελε να την Αλλαξει .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΜΠΟΥΡΟ μου αρεσε γιατι δινει αυτη την ατακα αλλα και τον αναλογο ογκο.

Μη μου πεις οτι εχεις κανει ακροασεις σε πολλα σετ ...θα τρελλαθω  :Dχαρα στο κουραγιο σου  ;D

 

Ο τωρινός είναι.... κοίτα, με μια γυροβολιά στην Αθήνα και ένα ταξιδάκι στην Φρανκφούρτη όλα γίνονται! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 2000-2500 ευρω μινιμουμ εξοδα ...ενταξει ετσι γινεται ! ;D

 

Πες 300 ευρώ, 2 μερούλες και είσαι μέσα, δεν μιλάμε για πολυτέλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου