Προς το περιεχόμενο

Έμμονο Γκρίζο - Ίσως Ποτέ


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Haryy, με λίγα λόγια, σπέρνετε!

Μπράβο σας ρε παιδιά.

Ετσι ακριβως!

Και να σου πω και την αληθεια θα γουσταρα να σας δω σαπορτ στους Peppers-θα ταιριαζατε

πιστευω.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν το λεω επειδη ο Χαρης ειναι μελος του φορουμ και ιντερνετικος φιλος αλλα η δουλεια αυτη του γκρουπ ειναι κατα την ταπεινη μου γνωμη μια απο τις καλυτερες ροκ δουλειες που εχουν γινει στη χωρα μας.

Ξεχειλιζει απο μερακι και ψυχη εκτος της φοβερης παραγωγης.

 

Ας μου επιτραπει να ''μεταλαμπαδευσω'' το λινκ που πηρα απο το Χαρη για να προμηθευτω το cd.Απο Θεσσαλονικη.

 

http://www.studio52.gr/info_gr.asp?infoID=000013ef

 

Ειναι μια δουλεια που πραγματικα αξιζει την προσοχη και την υποστηριξη.

Μπραβο και παλι παιδια!

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λεω επειδη ο Χαρης ειναι μελος του φορουμ και ιντερνετικος φιλος αλλα η δουλεια αυτη του γκρουπ ειναι κατα την ταπεινη μου γνωμη μια απο τις καλυτερες ροκ δουλειες που εχουν γινει στη χωρα μας.

Ξεχειλιζει απο μερακι και ψυχη εκτος της φοβερης παραγωγης.

Συμφωνώ απολύτως!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με αυτά που λέτε θα καβαλήσουμε κάνα καλάμι και θα γίνουμε γραφικοί... ::)  :-X ;D

 

Τι να πω παρά "ευχαριστώ" και ότι τελικά δεν πάει χαμένος ο "κόπος" μας (ευχαρίστηση είναι βασικά) :)

 

Cheers!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα τομ θα συμφωνήσω με τον Περικλή. Είναι dead, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.

Αλλά δεν τρέχει μία, αφού το κομμάτι είναι πολύ καλό, με ενέργεια και attitude. Καλή επιτυχία.

 

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xάρη όταν εννοείς dead, εννοείς το ηχόχρωμά τους, την έντασή τους ή και τα 2?

 

Να διευκρινίσω ότι ο Αντώνης χρησιμοποιεί τα tom πολλές φορές συμπληρωματικά, χωρίς απαραίτητα να ακούγονται. Στα σημεία που ακούγονται "κανονικά" τα tom κατά τη γνώμη μου, είναι στο 2:34 όπου και τα κοπανάει για να μπει το τελευταίο ρεφρέν του κομματιού, όπως και στο τέλος που επίσης τονίζει. Κάποια χαμηλά σποραδικά toms κατά την υπόλοιπη διάρκεια του κομματιού έχουν αυτόν τον "περαστικό" χαρακτήρα που περισσότερο ενορχηστρώνει παρά ξεχωρίζει. Αν τα δυναμώναμε θα αλλάζαμε την έκφραση που ήθελε να δώσει στο κομμάτι. Αυτό είναι και γενικά ένα χαρακτηριστικό του ως ντράμερ. Το δυναμικό εύρος στα χτυπήματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου