Προς το περιεχόμενο

snoozeloop eksi live


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χρονια πολλά :)

 

Το eksi όπως το παίξαμε στο πρόσφατο live μας στο 6δογς. Ήχος από (μία) κάμερα, αλλά 'ντάξει ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ωραίοι!

Μ'άρεσε η αντικατάσταση της τρομπέτας από το theremin.

Έδωσε πιο ταξιδιάρικο/ψυχεδελικό τόνο.

 

Επίσης, μ'άρεσε και το ότι φαίνεστε χαλαροί (και σε κάποιες φάσεις και χαμογελαστοί) πάνω στη σκηνή και το απολαμβάνετε!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Μπάντα με 4 ομορφοπαιδα κάνω κι εγω. Το θέμα είναι αμα είσαι άσχημος τι γίνεται ;D

 

Ωραιος στο θερεμιν Νικολα. Δε νομίζω να αργήσεις πολύ να το δαμασεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μια περείργη βραδιά ,δεν ήθελα να βγω ,αλλά βγήκα εκείνο το βράδυ,είχα γενέθλια  ,ότι ήθελα να πω το είπα στους πρωταγωνιστές καθότι θεωρώ τον εαυτό μου γερασμένο .

Για να είμαι ειλικρηνής πήγα και παρότι δεν ήμουν μπροστά στη σκηνή -προτίμησα να κάτσω στο μπαρ και να πίνω ασταμάτητα σε βαθμό κακουργήματος και εκδίωξης μιας ξανθιάς 15 χρόνια μικρότερης ;D-οι συμπορδουμίστες καλιτέχνες ,ήτανχειρότεροι του τι είχα  ακούσει πριν ,απλά ,ήταν αυτό που τους είπα ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ  ;D,όσο δε για τους σαπορτ δεν ξερω ,αλλά μου φάνηκαν καλύτεροι ,ΚΑΙ επιμένω ΚΑΜΕΝΟ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λόγια!

Ωραιος στο θερεμιν Νικολα. Δε νομίζω να αργήσεις πολύ να το δαμασεις :)
μένυ θενξ, αν και εγώ μάλλον το νομίζω ;D.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο παιδιά πολύ ωραία εκτέλεση. Λίγο διαφορετική η ατμόσφαιρα από την studio version, αλλά και αυτή η προσέγγιση (πιο ψυχεδελική που έγραψε και ο Mustafank) ήταν εξαιρετική. Και ο Νικόλας με το theremin ήταν ένα πολύ ωραίο στιγμιότυπο μέσα στο κομμάτι.

 

ΥΓ: Μόνο αυτός ο... Superfunk (το pretty boy με την tele)  ;D ;D ;D ;D ήταν λίγο χαμηλά μέσα στο mix (ιδιαίτερα στα σολιστικά του τέλους). Δώστε τον Blue στον λαό του  ;D 8)   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ekstasi κύριε πρόεδρε! Ο/η σκηνοθέτης εστιάζει στον ντράμερ και αφήνει μονο να υποπτευθούμε τι κάνουν οι "σοβαροί παίκτες" του συγκροτήματος. Αλλη μια περίπτωση διαπλεκόμενων και νεποτισμού μήπως;

 

Πολύ ευχάριστη έκπληξη η ζωντανή εκτέλεση. Μπράβο!

Σοβαρή και εστιασμένη δουλειά.

 

 

Υ.Γ. Κι ας είσαστε ασόβαροι...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου