Προς το περιεχόμενο

samba jam


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θόδωρε τα ξέρεις….στα ξαναείπα πολλάκις . Να στα ξαναπώ; Θα στα ξαναπώ! Άψογοι!!!! Mood…. phrasing……είστε για να σας έχω μπροστά μου  live, κατά προτίμηση σε lobby ξενοδοχείου…..να πίνω να καπνίζω και πολλές γυναίκες…τι άλλο να θέλω!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Μπράβο σας!!! Ειλικρινά :D

 

 

Αν παίζει Νέστορας

Προς το παρόν παραιτούμαι 'γω. :)

Παραιτούμαι  και γω και πάμε και οι τρεις στο λομπι να τα κάνουμε λαμπογυαλο  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θοδωρη  ο STEVE ειναι ακομα στην Κρητη; Αν δεν φυγει μεχρι τη  Κυριακη λεω να κατεβω Σαββατο να πιουμε καφε  8)Για τσεκαρισε το και πες μου.

Με την ευκαιρια φιλαρακο μου εισαι πολυ ενεργητικος και το παλευεις σωστα .Μπραβο

Ρε συ Λακη ολο για ξενοδοχεια μας λες ..πολλαι γυναικαι κλπ.κλπ.

Οχι οτι δεν σε πιστευουμε (εχεις δωσει αλλωστε δειγματα γραφης  :o) αλλα να ψιλοζηλευουμε  ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θοδωρη  ο STEVE ειναι ακομα στην Κρητη; Αν δεν φυγει μεχρι τη  Κυριακη λεω να κατεβω Σαββατο να πιουμε καφε  8)Για τσεκαρισε το και πες μου.

Με την ευκαιρια φιλαρακο μου εισαι πολυ ενεργητικος και το παλευεις σωστα .Μπραβο

Ρε συ Λακη ολο για ξενοδοχεια μας λες ..πολλαι γυναικαι κλπ.κλπ.

Οχι οτι δεν σε πιστευουμε (εχεις δωσει αλλωστε δειγματα γραφης  :o) αλλα να ψιλοζηλευουμε  ::)

 

 

Θενξ Περικλή

Α ναι τον STEVE τον ξεχάσαμε στο ξενοδοχείο , ετσι εξηγούνται όλα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Cool... αφτό ίνε  8)

 

Δεν θα σχολιάσω το μουσικό/εκτελεστικό... κεντάει.

 

Συγνώμη και με το μπαρδόν δηλαδή, αλλά μάλλον κάπου έστριψα λάθος  ;D

 

Ποιος Steve Gadd, ποια Κρήτη;  ::) Τι έχει συμβεί εδώ πέρα;  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cool... αφτό ίνε  8)

 

Δεν θα σχολιάσω το μουσικό/εκτελεστικό... κεντάει.

 

Συγνώμη και με το μπαρδόν δηλαδή, αλλά μάλλον κάπου έστριψα λάθος  ;D

 

Ποιος Steve Gadd, ποια Κρήτη;  ::) Τι έχει συμβεί εδώ πέρα;  ;D

 

Ευχαριστούμε :D Τερρυ για τα καλά σου  σχόλια όπως επίσης και όλα τα  άλλα παιδιά που το ακούσανε 

ανεξαρτήτως αν το σχολίασαν ή όχι. :)

 

Πέρα απο την πλάκα που και αυτή έχει το γούστο της , τα τύμπανα είναι απο

αυτό το πακετάκι  http://www.esoundz.com/details.php?ProductID=1796

το οποίο είναι 8αμετρα  16αμετρα όντος παιγμένα απο το gadd .

Μια μεγάλη γκάμα απο στυλ μουσικής που πραγματικά με έχει βοηθήσει απίστευτα στην προσωπική μου μελέτη :) .Το καλό που εχει επίσης είναι οτι παρέχει τη δυνατότητα αυξομείωσης  στο τεμπο (μέχρι ένα σημείο)

Αυτά καλή σας μέρα  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κομπλε μαν, ψαχνεσαι συνεχεια ωραιος!!!Με ποιον κανεις κοντρα?Εισαι αθηνα η πηγαινοερχεται ο σαμι?Ειμαι αθηνα φετος κ παιζω εδω κ θα ηταν καλη ευκαιρια να γνωριστουμε, ειδικα σε κανα τζαμ.....Μιας που τρεχουν αυτη κ την παρααλλη βδομαδα δυο γκιγκ με τζαμ που εχουμε στησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κομπλε μαν, ψαχνεσαι συνεχεια ωραιος!!!Με ποιον κανεις κοντρα?Εισαι αθηνα η πηγαινοερχεται ο σαμι?Ειμαι αθηνα φετος κ παιζω εδω κ θα ηταν καλη ευκαιρια να γνωριστουμε, ειδικα σε κανα τζαμ.....Μιας που τρεχουν αυτη κ την παρααλλη βδομαδα δυο γκιγκ με τζαμ που εχουμε στησει.

 

Θενξ Γιώργο . Είμαι Ηράκλειο , ο Σάμι έρχεται μια φορά το μήνα κάνει μαθήματα και παράλληλα παίζει με το τριο που έχουμε . Πολύ θα ήθελα να κάνουμε κανα παρεάκι αλλα είναι ...μακρια 

Καλά παιξίματα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου