Προς το περιεχόμενο

Audio kontrol 1 help...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά..

Πρόσφατα αγόρασα την προαναφερομένη  κάρτα ήχου  το λειτουργικό μου είναι windows 7 32 bit  αλλά μετά την εγκατάσταση της κάρτα ακούω κατά διαστήματα παράσιτα και έχω διακοπές στον ήχο είτε ακούω ένα mp3 είτε παίζω με το nuedo είτε ακούω οτιδήποτε άλλο, έχει κάποιος αυτήν την  κάρτα ? μπορεί να με βοηθήσει κάποιος να σταματήσει να λειτούργει η κάρτα σαν μπρίκι του καφέ??? οι drivers που βάζω είναι από εδώ http://www.native-instruments.com/index.php?id=freeupdates&L=1

Ευχαριστώ εκ των προτέρων…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δοκίμασες να συνδέσεις την κάρτα σε διαφορετική θύρα USB του υπολογιστή;

Το πρόβλημα διακοπής του ήχου το κάνει και με την εσωτερική κάρτα του υπολογιστή;

Τα Windows είναι αυθεντικά; Μήπως χρειάζονται κάποια ενημέρωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανώλη όχι με την εσωτερική κάρτα όλα είναι τέλεια  δοκίμασα  να αλλάξω θύρες αλλά τίποτα τα Windows είναι αυθεντικά πρόσφατα έβαλα μια νέα κάρτα γραφικών όλα δουλεύουν μια χαρά , το πρόβλημα είναι η εξωτερική κάρτα μήπως δεν κάνω  κάτι καλά στην εγκατάσταση?? Δεν έχω το cd της κάρτας και τους drivers του κατεβάζω  από το internet .

Αγόρασα και καινούρια καλώδια , μήπως δεν την σεταρω σωστά στο pc  δεν ξέρω τι να πω…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μήπως κάτι συμβαίνει με τους οδηγούς (drivers) της κάρτας, το πιό πιθανό.

Στη συσκευασία δεν υπήρχε CD με το ανάλογο λογισμικό;

Ρώτησε και το κατάστημα απ'όπου την αγόρασες για παν ενδεχόμενο, σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά με την ίδια την κάρτα. Άλλωστε είσαι εντός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν έχω το cd της κάρτας...

Καινούργια δεν την αγόρασες;

 

Κάνε άλλη μία προσπάθεια και εγκατέστησε τους εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις 3 μέρες που αγόρασα  την κάρτα και είχα το πρόβλημα έψαχνα να βρω σε όλα τα forum του κόσμου tips και διάφορα άλλα μπας και λύσω το πρόβλημα μου..

Τελικά το πρόβλημα λύθηκε …

Πίνακας ελέγχου -επιλογές παροχής ενέργειας- και τσεκ  Υψηλές επιδόσεις… τι άλλο θα δούμε ,θα τρελαθούμε….

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου