Προς το περιεχόμενο

"Μουσικός Είναι: " προσθεστε - σχολιαστε κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

37.  Αυτος που αισθανεται ενα με το οργανο

                  Μπορώ να σε κάνω

 

δε ξέρω αν αυτό που κατάλαβα εννοούσες αλλά πέθαναααααααααα  :P

 

 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ πληρω ολες τις προυποθεσεις εκτος απο εκει που λεει αυτος που εκτιμα οσους παιζουν οποιοδηποτε κρουστο. αυτο ηταν υπερβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα είχε ενδιαφέρον να γράφαμε και τι πιστεύει ο περισσότερος κόσμος για τους μουσικούς!

π.χ. αποτυχημένος,τεμπέλης,τυχοδιώκτης,φαντασμένος κτλ  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα είχε ενδιαφέρον να γράφαμε και τι πιστεύει ο περισσότερος κόσμος για τους μουσικούς!

π.χ. αποτυχημένος,τεμπέλης,τυχοδιώκτης,φαντασμένος κτλ  ;D

Άλλο επαγγελματίας μουσικός και άλλο ερασιτέχνης για το γούστο μου μουσικός.

 

Τα κλισέ (αναπαραγόμενα και από τους -ω πόσο υποφέρουμε και κανείς δεν μας καταλαβαίνει έφηβους) που αναφέρεις έχουν ελαχιστοποιηθεί για τους πρώτους και δεν έχουν ισχύ στους δεύτερους.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα είχε ενδιαφέρον να γράφαμε και τι πιστεύει ο περισσότερος κόσμος για τους μουσικούς!---edit---πολιτικούς, γιατρούς, ποδοσφαιριστές, ηθοποιούς....

π.χ. αποτυχημένος,τεμπέλης,τυχοδιώκτης,φαντασμένος κτλ  ;D

να συνεχίσω? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

audiokosta θα το πω διαφορετικά και λίγο πιο κωμικά! σε γνωρίζει η αγαπημένη σου στους δικούς της και σε ρωτάνε τι δουλειά κάνεις. Αν τους έλεγες είμαι υπάλληλος και βγάζω 1000 euro θα χαιρόταν πολυ περισσότερο από το να τους έλεγες είμαι μουσικός και βγάζω 1500 euro.

 

Υ.Γ. Άσε που μόλις έφευγες θα την έπιαναν και θα της έλεγαν "γι'αυτό σε σπουδάσαμε?για να γυρνάς με τους ροκαμπιλάδες και τους γεγέδες? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

audiokosta θα το πω διαφορετικά και λίγο πιο κωμικά! σε γνωρίζει η αγαπημένη σου στους δικούς της και σε ρωτάνε τι δουλειά κάνεις. Αν τους έλεγες είμαι υπάλληλος και βγάζω 1000 euro θα χαιρόταν πολυ περισσότερο από το να τους έλεγες είμαι μουσικός και βγάζω 1500 euro.

Έτσι γινόταν στις ελληνικές ταινίες...που φαίνεται βλέπεις πολλές ;D ;D...Είναι όμως 40 χρόνια πίσω ;)

Για πήγαινε εσύ ΣΗΜΕΡΑ στην φαμίλια της αγαπημένης σου...και πές, είμαι Δημόσιος Υπάλληλος και δη συνδικαλιστής ;)

 

ΥΓ. Προσπαθώ να ξυπνήσω τον ΓΙΓΑΝΤΑ που κοιμάται ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έτσι γινόταν στις ελληνικές ταινίες...που φαίνεται βλέπεις πολλές ;D ;D...Είναι όμως 40 χρόνια πίσω ;)

Για πήγαινε εσύ ΣΗΜΕΡΑ στην φαμίλια της αγαπημένης σου...και πές, είμαι Δημόσιος Υπάλληλος και δη συνδικαλιστής ;)

 

Σοβαρά τώρα…..υπάρχει κανείς που τον ενδιαφέρει η γνώμη της φαμίλιας της αγαπημένης του :P :P….Γιατί έχω μείνει ακόμα στην περίοδο που ΜΟΝΟ οι γυναίκες ενδιαφέρονται   να διαβούν το κατώφλι της εκκλησίας ;D ;D ;D….μάλλον έμεινα και εγώ στον retro Ελληνικό Κινηματογράφο. :P :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

audiokosta θα το πω διαφορετικά και λίγο πιο κωμικά! σε γνωρίζει η αγαπημένη σου στους δικούς της και σε ρωτάνε τι δουλειά κάνεις. Αν τους έλεγες είμαι υπάλληλος και βγάζω 1000 euro θα χαιρόταν πολυ περισσότερο από το να τους έλεγες είμαι μουσικός και βγάζω 1500 euro.

 

Υ.Γ. Άσε που μόλις έφευγες θα την έπιαναν και θα της έλεγαν "γι'αυτό σε σπουδάσαμε?για να γυρνάς με τους ροκαμπιλάδες και τους γεγέδες? ;D

 

Έχουν ξεπεραστεί νομίζω αυτά.Τέχνη και επιστήμη δεν μπορούν να αμφισβητούνται..ανέκαθεν ήταν στην κορυφή της πολιτισμικής πυραμίδας.Εκτός αν είσαι όντως φαντασμένος τεμπέλης!

Έτσι γινόταν στις ελληνικές ταινίες...που φαίνεται βλέπεις πολλές ;D ;D...Είναι όμως 40 χρόνια πίσω ;)

 

 

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ SEX PISTOLS  ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου