Προς το περιεχόμενο

"Μουσικός Είναι: " προσθεστε - σχολιαστε κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω εγώ τώρα...μια ελάχιστη προσπάθεια για κουβέντα πάνω στη φράση του trolley που κάνετε quote;

 

Ωχ αδερφέ. Πέμπτη, σχεδόν Παρασκευή. Ουδέν ευκολότερο του ελαφρολαϊκού.

 

Κρίμα.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λέω εγώ τώρα...μια ελάχιστη προσπάθεια για κουβέντα πάνω στη φράση του trolley που κάνετε quote;

Το τηλέφωνο στο βαρύ, δρύινο γραφείο του Γιάγκου κουδούνισε ξαφνικά κόβοντας τη φράση του στη μέση. Με σβελτάδα αφύσικη για την ηλικία του άρπαξε το ακουστικό.

 

-"Εμπρός"

-"Πιστεύω ότι τώρα είσαι έτοιμος να ακούσεις τους όρους μου" απάντησε χαιρέκακα μια αλλοιωμένη φωνή.

-"Ποιός είναι;"

-"Ας πούμε...ότι είμαι αυτός που κρατά τη φόρμουλα του πολότουσ"

-"Τί σκοπεύεις να κάνεις διεστραμμένο κάθαρμα; Τί σχεδιάζεις;"

-"Μην ανησυχείς παλιόφιλε...θα το μάθεις πολύ σύντομα"

 

Ο Γιάγκος ανάσαινε με δυσκολία.

 

-"Πές μου πόσα θες για να μου παραδώσεις τη φόρμουλα"

-"Αυτό που θέλω είναι πολύ πιο πάνω από όλη την αμύθητη περιουσία της Titan και τη δική σου, Γιάγκο" σφύριξε στο ακουστικό η μυστηριώδης φωνή. "Πρώτα όμως...θα απολαύσω την καταστροφή σου...Δε θα πάρω αυτό που μου ανήκει πριν σε δω να τα χάνεις όλα!!! "

-"Όποιος κι αν είσαι θα...".

-"Έχεις 92 ώρες προσθεσμία", τον έκοψε η φωνή και έκλεισε απότομα.

 

Ο Γιάγκος κοίταξε τον Ερρίκο με απόγνωση.

"Όποιος κι αν είναι πίσω απ' το πολότουσ μας κσέρει καλά. Πανάθεμά με, σίγουρα κσέρει ότι δεν προλαβαίνουμε να αντιμετωπίσουμε αυτό τον απόκοσμο εφιάλτη σε 92 ώρες..."

;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η - τίγκα στα εσωτερικά "αστεία" - πλάκα που γίνεται κάθε μέρα εδώ μέσα, κάποια στιγμή πρέπει να κατονομαστεί σαν αυτό που πραγματικά είναι.

Αν αυτό είναι που σε πειράζει, η παρέμβασή σου είχε ατυχές τάιμινγκ αλλά και στόχευση (το ποστ του spimav, ο οποίος δεν ανοίγει θέμα κάθε τρεις και λίγο).

 

Δεν εννοώ βέβαια ότι έχεις κάτι με τον άνθρωπο, δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο. Και δέχομαι ότι δεν είμαστε αυτά που γράφουμε μόνο, αλλά σε έναν εικονικό τόπο όπως αυτός και εφόσον δεν υπάρχει γνωριμία κάποιας σοβαρής διάρκειας στο φυσικό κόσμο, είμαστε ΜΟΝΟ αυτά που γράφουμε.

 

Μόνο αυτά μας εκπροσωπούν, επομένως όταν επιτίθεσαι στα γραφόμενα κάποιου, άθελά σου επιτίθεσαι και στον ίδιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου