Προς το περιεχόμενο

Φοράτε jeans στο γραφείο;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ρε φιλαράκι με τη φάτσα που σε κόβω να έχεις στο αβγατάρ και πολύ σου είναι που οβιδεοσκοπείς αυτές τις κιουρίες ,μάλλον τις επί χρήμασοι συμβαίνουν αυτά  ;D ;D ;D

 

Εννοείται.

Σιγά μην τις βιντεοσκοπούσα τζάμπα.

Η Ξένια ας πούμε μου έδωκε 245,00 € + Φ.Π.Α. (23%)  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@samy

 

O counselor είναι ό,τι καλύτερο έχει η Ελληνική Φυλή να αντιπαρατάξει στον Clooney, δεν το βλέπεις αδελφέ;  Καμιά δεν τον παντρεύεται γιατί καμιά δεν πιστεύει πως θα καταφέρει να τον κρατήσει αποκλειστικά δικό της πέραν της γαμήλιας πρώτης νύκτας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Και εκεί (κατά την πρώτη νύκτα) δεν θα κάμνω και πολλά πράγματα George, διότι θα είμαι κουρασμένος από το ceremony και τη δεξίωση….το πολύ -πολύ να φάμε καμία σούπα και να δούμε (εγώ για τρίτη φορά) το Sunset Boulevard  στον προτζέκτορα…. ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ kostas80[/b] Κώστα μου, και να θέλω τώρα να παντρευτώ, ΔΕΝ με παίρνει καμία……. «χαμένο κορμί με φωνάζουν και αλήτη….»  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εγώ γιατί νομίζω άλλα;

 

Και εκεί (κατά την πρώτη νύκτα) δεν θα κάμνω και πολλά πράγματα George, διότι θα είμαι κουρασμένος από το ceremony και τη δεξίωση….το πολύ -πολύ να φάμε καμία σούπα και να δούμε (εγώ για τρίτη φορά) το Sunset Boulevard  στον προτζέκτορα…. ;D ;D ;D ;D

 

Προτείνω gazpacho.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και εκεί (κατά την πρώτη νύκτα) δεν θα κάμνω και πολλά πράγματα George, διότι θα είμαι κουρασμένος από το ceremony και τη δεξίωση….το πολύ -πολύ να φάμε καμία σούπα και να δούμε (εγώ για τρίτη φορά) το Sunset Boulevard  στον προτζέκτορα…. ;D ;D ;D ;D

Δεν έχω πλέον ρε gamoto και πολύ μου λείπει ο projectorας (δηλαδή έχω παροπλισμένο ένα θηρίο Benq 7800 αλλά δεν "ξανανεβαίνει" σε τοίχο να χέσω τις κουρτίνες)

Δεν φοράω ποτέ τζην στη δουλειά. Δεν μπερδεύω ποτέ business με pleasure  ;D Άσε που θεωρώ πολύ πιο σωστό ένα τριτοκλασάτο κουστούμι των 150 Ευρώ παρά τον συνδυασμό τζην σινιε-με-sebago-πουκάμισο-γραβάτο-είμαι-άνετο-εξεκιούτι-μη-κολλάτε-ρε-γιατί-είμαι κουλ.........

Δεν έχω δει ακόμα το βίντεό σου

Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι θα ναι υψηλού επιπέδου (το τελευταιό ΔΕΝ ήταν μπας και απαλύνει τον αρνητισμό των προηγουμένων) αλλά επιφυλάσσομαι για το τελικό πόρισμα μέχρι την θέασή του.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Audio

 

Βάλε πανί από μπροστά που (βιδωμένο στο ταβάνι) να κατεβαίνει με τελεκοντρόλ ναούμε ;D ;D ;D, αφού ξέρεις ότι δεν υπάρχει υποκατάσταστο… ;)

 

Αγωνιώ για το τελικό πόρισμα, αλλά θα το αντιμετοπίσω ψύχραιμα, δεδομένου ότι έγινε δεκτή η αίτηση προτίμησης που έκανα σήμερα, για να δικάσω στις 8 Αυγούστου….και έτσι θα έχω κάνα φράγκο στη τζέπη να κάμνω καμία βουτιά…. (εδώ κοντά  :P)  ;D ;D ;D ;D

 

 

ένα τριτοκλασάτο κουστούμι των 150 Ευρώ

 

Δεν έχεις και άδικο….Ο aristoteli bitsiani  έχει καταπληκτικά πατρόν  ;D ;D

 

 

 

Προτείνω gazpacho.

 

 

Σωστός...είναι και vegan friendly  ;D ;D... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε πανί από μπροστά που (βιδωμένο στο ταβάνι) να κατεβαίνει με τελεκοντρόλ ναούμε ;D ;D ;D, αφού ξέρεις ότι δεν υπάρχει υποκατάσταστο… ;)

Δεν είναι το πανί το ζήτημα. Ο κενός off-white τοίχος στο σαλόνι είναι στο προγαμιαίο σύμφωνο ;D. Η τοποθέτηση του projectorα είναι. Και βαριέμαι ταβανοεγκαταστάσεις.

Αλλά λόγω του ότι, όπως σοφά προείπες, δεν υπάρχει υποκατάστατο για τις πολλές ίντσες, είμαι σίγουρος ότι θα (επαν)ενδώσω. Όχι όμως με τον Benq.  

 

Καλή τύχη στον πελάτη σου. Οι ευχές μας μαζί του του δύσμοιρου (δεν είχε λεφτά για καλύτερη υπεράσπιση ο κακομοίρης, ε; ;) )

 

Μπέρτο λούτσι λέμε ... σίγουρα πράματα

+27€..... Εύγε νέε μου.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις και άδικο….Ο aristoteli bitsiani  έχει καταπληκτικά πατρόν  ;D ;D

 

Μπέρτο λούτσι λέμε ... σίγουρα πράματα

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλή τύχη στον πελάτη σου. Οι ευχές μας μαζί του του δύσμοιρου (δεν είχε λεφτά για καλύτερη υπεράσπιση ο κακομοίρης, ε; ;) )

 

Μπα τυπικά πράματα είναι….παροχή άδειας από το δικαστήριο (ασφαλιστικά μέτρα) για απόδοση ,κατασχεθέντος εις χείρας τρίτου, ποσού (κατά άρθρο 88 του Ν/Δ/τος 17.7/13.8/1923 «περί ειδικών διατάξεων επί ανωνύμων εταίρων ») …anybody can do it…. ;D ;D ;D

 

Μπέρτο λούτσι λέμε ... σίγουρα πράματα

 

 

Είσαι πιο μοδέρνος από εμένα  :P :P :P ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ hot_sauce  Σε ευχαριστώ πολύ!!!

…..μμμ…(για την μπότα) .

Ακου να δεις, τι μπορεί να συμβαίνει.

Το τελικό video είναι σωστό.

Αλλά ύστερα από εξαντλητικά tests παρατήρησα ότι από laptop ( που ίσως χάνει χιλιοστά  σε bandwidth λόγω wi-fi  και στον firefox , το παρατήρησα και εγώ-  μήπως χρησιμοποιείς firefox;;; - με ενδιαφέρει το θέμα -plz let me know if you can)

 

firefox χρησιμοποιώ αλλά γίνεται αυτό που λες?

να καθυστερεί μόνο η μπότα στο βίδεο? αφού ένα τρακ δεν είναι?

επίσης λαπτοπ χρησιμοποιώ (πληρώ όλες τις προϋποθέσεις ;D ) αλλά και πάλι...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου