Προς το περιεχόμενο

Φοράτε jeans στο γραφείο;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αν σου πω οτι το κάνει και σε εμένα,..ίσωs είναι και η λήψη:διάφανο δέρμα κάσαs + φωτισμοs+ κίνηση κόπανου (χτυπημα και επιστροφη) μπορεί να δημιουργούν και οφθαλμαπάτη...δεν βαριέσαι..χα χα χα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

α όχι!...εγώ εννοούσα σε σχέση με τα υπόλοιπα όργανα! όχι με την εικόνα! παιγμένη περίεργα δλδ...

 

μόλις το ξανάκουσα για να μη σου λέω μαλακίες και πάλι ψιλοασυγχρόνιστη μου φαίνεται...αλλά είναι λεπτομέρεια! αν θες το κοιτάς!

 

το βίντεο είναι καταπληκτικό γενικότερα και μπράβο!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

α όχι!...εγώ εννοούσα σε σχέση με τα υπόλοιπα όργανα! όχι με την εικόνα! παιγμένη περίεργα δλδ...

 

μόλις το ξανάκουσα για να μη σου λέω μαλακίες και πάλι ψιλοασυγχρόνιστη μου φαίνεται...αλλά είναι λεπτομέρεια! αν θες το κοιτάς!

 

το βίντεο είναι καταπληκτικό γενικότερα και μπράβο!

 

 

 

A κατάλαβα…στο παίξιμο λες……..είναι όπως το video που πόσταρε Waterfall-K σε διπλανό thread το  Vinnie Colaiuta - I'M TWEEKED/ATTACK OF THE 20lb PIZZA… ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αυτό ούτε που το πρόσεξα…..θα το δω….thanks!!!  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το ξανάκουσα για να μη σου λέω μαλακίες και πάλι ψιλοασυγχρόνιστη μου φαίνεται...

Επιτηδες το κανει. Μονο ο Vinnie Colaiuta και ο LK παιζουν ετσι... ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ όταν είμαι στο γραφείο βάζω τη γραμματέα μου να φοράει στρινγκ με ζαρντινιέρες και ψιλοΝτάκουνα απαγγέλλωντάς μου σε αρχαία ελληνικά Σαπφώ .................ποια τζην και λαλακίες αμερικάνικες .

Άσε ρε δικηγόρε προαγωγέ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για επαγγελματικη δουλεια,ανετα γινοταν διαφημιση.

 

Pull mur style, design oriented διαφήμιση και σέρνει ωραίο παιδί....

Pa mal ατ όλ...

Ποιά μουσική;

Μαζί τους είμαι κι εγώ.

Ωραία η παραγωγή, ηχοληψία και ηχογράφηση, ωραίες οι λήψεις και η midnight blue (έχω το Jazz μου έτσι και θέλω και ένα P ασορτί), έβαλες και τα σύμβολα στην αράδα, με  επένδυση τη ροκ τη μουσική (ιστορία δεν μας είπες) που γρυλίζει ευγενικά αλλά δεν δαγκώνει κι ωραίο το παιδί σαχλαμάρες να μη λέμε, τα χουμε πει και σου αρέσει ότι αστός musically correct ντιζαινάτος και available είσαι και γουστάρω που απενεχοποιημένα είσαι ότι είσαι και ότι ροκ ποζάρεις για σε και λογαριασμό εισπράττεις.

 

Σε ΠΑΟ Λάκη, keep on posing.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μαζί τους είμαι κι εγώ.

Ωραία η παραγωγή, ηχοληψία και ηχογράφηση, ωραίες οι λήψεις και η midnight blue (έχω το Jazz μου έτσι και θέλω και ένα P ασορτί), έβαλες και τα σύμβολα στην αράδα, με  επένδυση τη ροκ τη μουσική (ιστορία δεν μας είπες) που γρυλίζει ευγενικά αλλά δεν δαγκώνει κι ωραίο το παιδί σαχλαμάρες να μη λέμε, τα χουμε πει και σου αρέσει ότι αστός musically correct ντιζαινάτος και available είσαι και γουστάρω που απενεχοποιημένα είσαι ότι είσαι και ότι ροκ ποζάρεις για σε και λογαριασμό εισπράττεις.

 

Σε ΠΑΟ Λάκη, keep on posing.

 

Καταρχάς να ξεκινήσουμε από τα βασικά- σημαντικά.

Η strat είναι ocean turquoise, αλλά μας έφαγε το color correction. ;D ;D

 

Συνεχίζουμε , γιατί εσύ κουτόχορτο ΔΕΝ τρως…όχι ότι τρώει κανείς άλλος , αλλά ΕΣΥ ειδικά δεν τρώς.

 

Ποια μουσική; (είπε το συγγενικό πρόσωπον) .

+1.000.000 λέω εγώ. ;)

 

Για να κάνεις μουσική πρέπει να είσαι μουσικός.

Και εγώ δεν είμαι ή καλλίτερα δεν αισθάνομαι μουσικός.

fact 1 Ο μουσικός δημιουργεί μουσική γιατί θέλει να εκφράσει κάτι μέσω αυτής.

 

Εγώ δεν θέλω να εκφράσω τίποτα , όχι μόνο μέσω της μουσικής, αλλά ούτε μέσω του γραπτού λόγου (θα προσπαθούσα να γίνω συγγραφέαςς) ή μέσω κάποιας κατασκευής (θα προσπαθούσα να γίνω εικαστικός).

 

Μα τι κάνεις τέλος πάντων ή γιατί τότε όλα αυτά;

 

Νομίζω το έχω ξαναπεί…ίσως όχι με αυτόν τον τρόπο.

Εξόν του GAS , πάντα με γοήτευε το τεχνικό μέρος , από όλα σχεδόν τα δημιουργήματα…..θαυμάζω ηχολήπτες (και όχι συνθέτες), θαυμάζω μοντερ και φωτογράφους (και όχι σκηνοθέτες) θαυμάζω ενδυματολόγους και make up artists….

 

Τέλος μου αρέσουν , οι ωραίες εικόνες.

 

Η μουσική…..ακούω συνέχεια….(ό,τι και να κάνω- από μικρό παιδί), αλλά ποτέ στο foreground…πάντα υπάρχει σαν χαλί και μέχρι εκεί…σαν ένας ακόμα «αρχιτεκτονικός όγκος» στον περιβάλλοντα χώρο.

 

Γι΄αυτό δεν πάω π.χ. ποτέ σε Live (αμιγώς live).

Αν είμαι όμως σε ένα ωραίο χώρο (π.χ. lobby ξενοδοχείου) και τύχει να παίζει και μια ωραία μπάντα….θα μου φτιάξει κατά πολύ την ατμόσφαιρα/ διάθεση και θα το εκτιμήσω…αλλά μέχρι εκεί….δεν θα κάτσω να δω τι παίζει ο drummer, δεν με ενδιαφέρει.  ;)

 

Κάπως έτσι σκέφτομαι και τη μουσική (λέμε τώρα  :P) που κάνω…..τη θέλω να ντύσει τις εικόνες που έχω στο μυαλό μου…..και όχι το αντίθετο (αν και θα ήταν το λογικότερο, τουλάχιστον σε ένα μουσικό forum).

 

Κατά τα άλλα , και εγώ σε ΠΑΟ(Κ), και το ξέρεις, και εκτιμώ όσο δεν φαντάζεσαι κάθε φορά τόσο τον χρόνο σου όσο και την ειλικρινή άποψή σου , την οποία καμία υποχρέωση δεν είχες να μου την προσφέρεις.  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

αυτό το γραφείο είναι σίγουρα δικηγορικό! χα  :P

 

 

Δεν μπορεί , είσαι μέντιουμ!!! :o :o

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου, αν και δεν έπρεπε να στο πώ…μπορείς να το μαντέψεις…. ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου