Προς το περιεχόμενο

Φοράτε jeans στο γραφείο;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Παιδια δεν το ξερω το polotus και εχω ψαρωσει τρομερα.Καποιος να εξplain ναουμε.

 

Ρε φίλος - με το μπαρδόν δηλαδή- αλλά σε ποιο forum είπαμε ότι γράφεις;  ;D ;D ;D

 

Άκου δεν ξέρει το Polotus  ??? ::) ;D ;D ;D ;D ;D

 

Όχι μόνο τύμπανα Περικλή μου, ρίχνε καμιά ματιά στα... γκουχ χμμμμ... επίμαχα θέματα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εκθέματα του LK δεν τ' αντιμετωπίζω αυστηρά σαν μουσικές ιδέες, διότι παρουσιάζει ένα συνολικό πόνημα ήχων και εικόνων. Μουσικά δεν μπορώ να πω ότι μ' έφτιαξε, διότι το τέμπο δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά και δεν υπάρχει εμφανής μελωδική κατεύθυνση. Μου άρεσε όμως πολύ εκείνη η αλλαγούλα στο 1.05 (και όπου αλλού εμφανίζεται), πιο πολύ η Ξένια, ακόμα πιο πολύ τα υποδήματά της. Άρα με τόσα likes το αποτέλεσμα γέρνει +. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μουσικά δεν μπορώ να πω ότι μ' έφτιαξε, διότι το τέμπο δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά και δεν υπάρχει εμφανής μελωδική κατεύθυνση.

 

Φτου... δεν ήταν αρκετές οι διακοπές  ;D Πρέπει να σε ξαναστείλουμε  ;D ;D ;D

 

Μάλλον μετά το Sweden θα διαβάσουμε «χαλαρές» κριτικές (τα Αρφαρά δεν έκαναν τίποτα)  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ oselifer. Να είσαι καλά , σε ευχαριστώ πολύ!

Σε αυτό χρησιμοποίησα DSLR φωτογραφική, τη nikon d3100 στα 25 fps για να είναι πιο «κινηματογραφικό» το αποτέλεσμα.

 

@ VAGTANPLAN Να είσαι καλά αδερφέ…..χίλια ευχαριστώ.

 

@ Nestoras ΑΚΑ Apos  Και εμένα αυτά ακριβώς μου άρεσαν. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

προσοχή στο ΠΟΛΟΤΟΥΣ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκηνοθετης επρεπε να γινεις, οχι δικηγορος. :P

Το κομματι και το βιντεο μου αρεσαν, οπως και γενικοτερα οτι εχω δει/ακουσει απο σενα. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάσαι που σου'λεγα να παντρευτείς να κάνεις κάνα παιδάκι κλπ κλπ ?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

ΑΚΥΡΟ  ;D ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να παντρευτει ρε συ Kosta  ???οι ''πρακτορες'' (AGENTS ) μοντελων πρεπει να ειναι ανυπανδροι (ελευθεροι ) αλλοιως δεν μπορουν να εργασθουν . ;D

@Τερρυ δεν μου λες πουλακι μου εισαι και συ συμμετεχων στο περι  polοtus topic ?

(μεταξυ μας 16 σελιδες με τετοιο ;D βαρυ ;D θεμα δεν διαβαζονται ευκολα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Waterfall-K ο Δικηγόρος είναι και σκηνοθέτης…..(άσε που έχει την ευκαιρία να σκηνοθετεί πιο συχνά από τους σκηνοθέτες…πλέον)  ;D ;D

 

 

@ kostas80 Κώστα μου, και να θέλω τώρα να παντρευτώ, ΔΕΝ με παίρνει καμία……. «χαμένο κορμί με φωνάζουν και αλήτη….»  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

@ kostas80 Κώστα μου, και να θέλω τώρα να παντρευτώ, ΔΕΝ με παίρνει καμία……. «χαμένο κορμί με φωνάζουν και αλήτη….»  ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Ρε φιλαράκι με τη φάτσα που σε κόβω να έχεις στο αβγατάρ και πολύ σου είναι που οβιδεοσκοπείς αυτές τις κιουρίες ,μάλλον τις επί χρήμασοι συμβαίνουν αυτά  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου