Προς το περιεχόμενο

Φοράτε jeans στο γραφείο;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι το 0,41 ΄΄ όλα πήγαιναν ρολόι ,τσιγαριές,ουίσκια ,κιθάρες,μπάσα,ντράμς,μπακέτες να πέφτουν και ξαφνικά βλέπω ένα ζευγάρι ψιλοτάκουνα  ::)

Αυτό ήταν λέω, πάει το χάσαμε το παληκάρι ,το γύρισε κι αυτός στον μυκονιάτικο τον σουσταλίδικο  ;D ;D ;D

 

Μέχρι να συνέλθω απ το αρχικό σοκ ,το άσμα είχε τελέψει ,οπότε το έχω βάλει και παίζει στην επανάληψη και χαζεύω τη μονδέλα ,συνοδία Λάκης Καλιανίδες Γιέεεεεεεεεεεεα ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μιλαμε για επαγγελματικη δουλεια,ανετα γινοταν διαφημιση.

Απόλυτα σωστό αν και δεν το είχα σκεφτεί. Ρε Λάκη μπας και ....

 

Ξεφυγες. ;)

Φοβερα χρωματα,καινουρια εφε,ωραια πλανα....

...καινούριες κυρίες, άστα να πάνε.

Αναρωτιόμουν αν η Κοζάνη έχει τόσες μοντέλες, μέχρι που κάποιες φίλες μου, όταν είδαν τα video σου, μου ζήτησαν να παρέμβω για να παίξουν κι αυτές σε κάποιο επόμενο ("δηλαδή αυτή είναι πιο ωραία από μένα?").

Και τότε κατάλαβα. Σου 'ρχονται από όλη την Ελλάδα (μην πω κι από το εξωτερικό) άτιμε και κάνουν και ουρά.

Respect lakis!

 

Ξέχασα να αναφέρω το παίξιμό σου, που εδώ νομίζω είναι από τα καλύτερά σου (πολύ μου άρεσε ο καθαρός fender ήχος και ο τρόπος που τον χρησιμοποιείς παικτικά).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε Στρατο δεν ξερεις οτι ο Λακης ειναι πολυπραγμων και ασχολειται με τα κατωθι:γραφειο

δικηγορων,γραφειο -πρακτορειο μοντελων -αντιπροσωπος fender - βιντεο ληψιες -γενικα artwork

σε ολα τα επιπεδα -μουσικος -αλλα και μηχανικος με ειδικοτητα σε γρηγορα σερβις (αλλαγη λαδιων

μπουζι -πλατινες -εξατμισεις ) Αυτα δεν τα λεει ο ιδιος αλλα καλα πληροφορημενες πηγες μου απο Β.Ελλαδα το επιβεβαιωνουν .Γι'αυτο αλλαξε και το αβαταρ του για να μας μπερδεψει.

Εχει δε και βιλλα στην Χαλκιδικη οπυ τον Αυγουστο μαζευει πολλες μοντελες για casting εν'οψει της νεας χειμερινης σεζον που προμηνυεται ιδιαιτερως ενδιαφερουσα απο καλλιτεχνικης(και οχι μονον )πλευρας.Περισσοτερες πληροφοριες δεν μπορω να δωσω προς το παρον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσοτερες πληροφοριες δεν μπορω να δωσω προς το παρον .

 

Ήδη είπες πολλά ,το ανώτατο όργανο των κρυφών μελών ,το γνωστό ΠΟΛΟΤΟΥΣ συνεδριάζει αυτή τη στιγμή για τη τύχη σου  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σας φχαριστάω πολύ για το χρόνο σας τέκνα μου , το εκτιμώ! :D

@ hot_sauce  Σε ευχαριστώ πολύ!!!

…..μμμ…(για την μπότα) .

Ακου να δεις, τι μπορεί να συμβαίνει.

Το τελικό video είναι σωστό.

Αλλά ύστερα από εξαντλητικά tests παρατήρησα ότι από laptop ( που ίσως χάνει χιλιοστά  σε bandwidth λόγω wi-fi  και στον firefox , το παρατήρησα και εγώ-  μήπως χρησιμοποιείς firefox;;; - με ενδιαφέρει το θέμα -plz let me know if you can)

 

@ pericles….Περικλή κρύβε λόγια….το ΠΟΛΟΤΟΥΣ είναι αυστηρά ;D ;D ;D ;D……thanq brother! Το εκτιμώ πάρα πολύ που ασχολήθηκες!

@ Superfunk Νικ, Κάτσε να δεις στο επόμενο, που θα ασχοληθώ με την…κασμιροφανέλα ;D ;D ;D ;D ;D ;D

…..Thanx man! Να είσαι καλά!!!

 

@ fusiongtr Στράτο μου….μπορεί να έχουμε (στην Κοζάνη) ρύπανση, άθλια ρυμοτομία..και χίλια μύρια όσα κακά, αλλά ένα καλό έχουμε (και της τα συγχωρώ όλα τα άλλα. ...ΩΡΑΙΕΣ γυναίκες) .

Δηλώνω ότι στα οβίδιά μου χρησιμοποιώ μόνο ντόπια υλικά! ;D ;D

Αφού δε πας και εσύ στη δλεία ντενιμάτος…στο αφιερώνω! ;D ;D

THANQ u ….a lot!

@ cigaret13 Να σαι καλά και σε ευχαριστώ πολύ.

Ναι, η αλήθεια είναι ότι έχω φτάσει μέχρι τα 3:40 σε διάρκεια…είναι το προσωπικό μου ρεκόρ ;D ;D

. Σοβαρά τώρα, αν και καταλαβαίνω τι εννοείς……κρίνοντας καθαρά από το τι προτιμώ εγώ….θέλω γρήγορα πράγματα…υπάρχει υπερ πληθώρα εκεί έξω και ΔΕΝ προλαβαίνω να τα δώ / ακούσω όλα.

@ shelter Φχαριστώ τα’ αγόριμ!

Η διαφήμηση που post-αρες….είναι καταπληκτική, τη θυμάμαι και εγώ….και είναι αυτό που μου αρέσει [ναι, ξέρω ότι είναι στυλιζαρισμένη του κερατά-σε σημείο αηδίας  ;D, αλλά έτσι (πρέπει) να είναι η διαφήμιση, (λέω εγώ)].

Η νέα τάση , να χρησιμοποιούμε τον τύπο/ τύπισσα «της διπλανής πόρτας» , για να είναι πιο εύκολη η ταύτιση για τον καταναλωτή,  ΔΕΝ μου αρέσει.

Βλέπεις διαφημίσεις για δάνεια , αυτοκίνητα κ.λ.π….και πρωταγωνιστεί πλέον…ο καθένας.

ΜΟΝΟ στα παγωτά βάζουν μοντέλα ακόμα, γιατί σου λέει η άλλη , Α! κοίτα , αυτή τρώει αλλά δεν παχαίνει ;D ;D ;D ;D ;D

…τέλως πάντων , μεγάλη συζήτηση μου ενέπνευσες να ανοίξω…και θα βγω εκτός θέματος…. :P ;D

 

@ Terry RoscoeBeck5 Ομορφάντρα μου Thank ya!!!

Για το αναλογικό film που λες….δεν ξέρω -δεν έχω δουλέψει ποτέ…. Μπελαλίδικο είναι. Πάντως πλέον έχω αποφασίσει. Τίποτα auto, είτε είναι focus είτε zoom είτε είναι διάφραγμα….καλά τα presets μιας μηχανής …αλλά δεν ξέρει αυτή τι θες να κάνεις εσύ. ΜΟΝΟ manual πλέον…

Το να έχω πρακτορείο μοντέλων τέλος, είναι το όνειρό μου…μέσα έπεσες…..(αλλά ούτε για πρακτορείο υγρών καυσίμων δεν κάμνω). ;D ;D ;D

 

@ THEOD    merci σενιόρ!!!! Η αλήθεια είναι ότι ένα πακέτο τσιγάρα να προσθέσω πλέον παραπάνω στο σπιτογραφείο-studio δεν θα χωρέσει… ;D ;D

 

@ samy paraga…..Εμ Μήτσομ’ είδες που σε έπιασα;; Αν ήμαν μόνο εγώ , θα το έβλεπες ξανά; Όχι…..(και λογικό θα ήταν βέβαια ;D ;D ;D)…….Αδερφέμ’ χίλια φχαριστήρια!!!!

 

@ hyperpanos Πάνο να είσαι καλά σε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!

 

@ξάδερφε….αϊ έλα να γυρισούμε κάνα ακατάλληλο….ξερς, εσύ από αυτά τα ωραία  ;D ;D ;D ;D …έτοιμοι είναι οι φακοί θα κάνουμε και φακή που έχει σίδΕρο και θα είμαστε κομπλέ.

Σε πώ τέλος που τις βρίσκω…έχει μια φωλιά εδώ κοντά…

Πάντως μέσα έπεσες για το "διαφήμιση" style, αυτό είχα στο μυαλό μου. ;)

Αντε έλα από here να τα πούμε…. :-* :-* :-*

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν το ξερω το polotus και εχω ψαρωσει τρομερα.Καποιος να εξplain ναουμε.

Πάρε Πέρρυ, να φχαριστηθεί η ψυχή σου story! :D

http://www.noiz.gr/index.php?topic=193821.0

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσε παααρα πολυ !!

Μουσικη , κιθαρες και ριφ τα σπανε....Βιντεοοοο +ολαταευρα.

Παρα πολλα like και μπραβο...!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου