Προς το περιεχόμενο

Επιλογή νέου laptop


Neurotic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπάρχει κάποιο λαπτοπ πισι με φαηεργουαηερ ; έχω την αίσθηση οτι δυστυχώς μόνο σε μακ πια...

Οσο για τις express card δεν είναι τις περισσότερες φορές οι ποιο καλή λύση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο λαπτοπ πισι με φαηεργουαηερ ; έχω την αίσθηση οτι δυστυχώς μόνο σε μακ πια...

Οσο για τις express card δεν είναι τις περισσότερες φορές οι ποιο καλή λύση....

 

 

Για δες αυτό...

 

 

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF06a/321957-321957-64295-3740645-3955549-5056949.html?dnr=1

 

 

Μια χαρά πάντως είναι οι express card , φτανει το Laptop να έχει controller για τις θύρες της προκοπής. Άλλωστε καλύτερα express card με σωστό fw controller, παρά ενσωματωμένη με άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο λαπτοπ πισι με φαηεργουαηερ ; έχω την αίσθηση οτι δυστυχώς μόνο σε μακ πια...

Οσο για τις express card δεν είναι τις περισσότερες φορές οι ποιο καλή λύση....

 

Εγώ θα έλεγα ότι είναι η πιο ενδεδειγμένη. Και δεν είναι και κανένα τρομερό έξοδο. Για του λόγου το αληθές:

http://www.elina.gr/0050001118/firecard-expess-ii-400.html

 

Μια χαρά πάντως είναι οι express card , φτανει το Laptop να έχει controller για τις θύρες της προκοπής. Άλλωστε καλύτερα express card με σωστό fw controller, παρά ενσωματωμένη με άκυρο.

Ακριβώς. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

 

Μάλλον κατέληξα! :)

 

Είχα στο νου μου τα Dell Inspiron N411z, μόνο που η μπαταρία του είναι 4 cell και μέγιστη διάρκεια 2,5 ώρες!Θα κοιτάξω αν βγαίνει και κάποια άλλη για το συγκεκριμένο μοντέλο με μεγαλύτερη διάρκεια!

 

Επίσης, το Dell 14RN με μόνο μείον το βάρος του!

 

Και τελευταίες επιλογές τα Toshiba Satellite R830 και R840, τα οποία είναι πιο κοντά στις επιλογές μου και με το 2ο να είναι και σε καλή τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου