Προς το περιεχόμενο

Επιτελους!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα που το λες και η θανατικη ειναι μια καποια λυση που λεει και ο ποιητης γιατι πολυ κακως εννουμενη ελευθερια εχουμε αποκτησει... :evil: :evil: :evil:

 

σοβαρα τωρα...δεν χρειαζεται να την λες σε κανενα ρε φιλε εδω μεσα απλως μιλαμε δεν κανουμε ουτε επιδειξη γνωσεων ουτε την λεμε ο ενας στον αλλον μαλλον τα εχεις δει πιο σοβαρα απο οτι ειναι τα πραγματα και πραγματικα δεν υπαρχει λογος...

 

και λογω του οτι εδω ολα επιτρεπονται και ολα απαγορυονται δεν περιμενω οτι θα γινει κατι με το θεμα...

 

αυτα και οντως εχουμε ΠΟΛΥ μεγαλη διαφορα ιδεολογικα απο οτι φαινεται

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H προσβολή της θρησκείας δεν ενοχλεί τους ευαίσθητους mods;

 

:D :D :D :D

 

Ρε συ φλιπερ, σε πάω :lol: :lol:

Βασικά δεν είμαι σίγουρος ακόμα αν το κάνεις για πλάκα, αλλά πάντα πετάς καυστικά ειρωνικά one-liners ξεκάρφωτα και με επιμονή, δεν ξέρω αλλά με έχεις ξεράνει αυτές τις μέρες, ειδικά μετά τη φάση με τις βερμούδες κτλ :lol: :lol:

 

--

είμαι ψαγμένος

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που το λες και η θανατικη ειναι μια καποια λυση που λεει και ο ποιητης γιατι πολυ κακως εννουμενη ελευθερια εχουμε αποκτησει... :evil: :evil: :evil:

 

Μάλιστα κύριε Ιωαννίδη...

 

σοβαρα τωρα...δεν χρειαζεται να την λες σε κανενα ρε φιλε εδω μεσα απλως μιλαμε δεν κανουμε ουτε επιδειξη γνωσεων ουτε την λεμε ο ενας στον αλλον μαλλον τα εχεις δει πιο σοβαρα απο οτι ειναι τα πραγματα και πραγματικα δεν υπαρχει λογος...

 

Τώρα... τι σχέση έχει η επίδειξη γνώσεων και το πόσο σοβαρά βλέπω οτιδήποτε με τις ανοησίες που πετάς... ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.

 

και λογω του οτι εδω ολα επιτρεπονται και ολα απαγορυονται δεν περιμενω οτι θα γινει κατι με το θεμα...

 

Μαζί με το φιλαράκι σου το Fluffer είσασταν οι μόνοι σε ένα θέμα' date=' απ'όσο θυμάμαι, που είχατε κάνει post...

 

Αφού λοιπόν τα βρίσκετε τόσο πολύ, και σας χαλάει τόσο πολύ η ατμόσφαιρα σ'αυτό το φόρουμ, γιατί δεν φτιάχνετε ένα δικό σας να μιλάτε μεταξύ σας;

 

αυτα και οντως εχουμε ΠΟΛΥ μεγαλη διαφορα ιδεολογικα απο οτι φαινεται

 

Το θέμα είναι ότι δεν με ενδιαφέρει διόλου το τι ιδεολογίες έχεις μέσα στο κεφάλι σου... για να γίνω πιο σαφής και μετά από τις νέες μαλακίες περί θανατικής ποινής, απλά λυπάμαι που χρειάζεται να μοιράζομαι τον ίδιο πλανήτη με σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D :D :D

 

Ρε συ φλιπερ' date=' σε πάω :lol: :lol:

Βασικά δεν είμαι σίγουρος ακόμα αν το κάνεις για πλάκα, αλλά πάντα πετάς καυστικά ειρωνικά one-liners ξεκάρφωτα και με επιμονή, δεν ξέρω αλλά με έχεις ξεράνει αυτές τις μέρες, ειδικά μετά τη φάση με τις βερμούδες κτλ :lol: :lol:

[/quote']

 

Η σωστή ορολογία είναι flamming και trolling και είναι κάτι με το οποίο πολλά δυστυχισμένα ανθρωπάκια ασχολούνται καθημερινά στο Internet.

 

Έχει δίκιο να σε διασκεδάζει πάντως. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε παρακαλω ρε συ ασε με και μενα να ζησω :wink: :wink: :wink:

 

...μετα απο ολα αυτα αλλα και αλλα ποστ δεν χρειαζεται και πολυ να καταλαβει καποιος ποιος ειναι ο φασιστας...

 

μακρια πο μενα αυτη η ετικετα φιλαρακο...το ειπα και πριν οταν δεν εχεις αγωνιστει για να εισαι ελευθερος και σου εχει δοθει η ασυδωσια τοτε βλεπεις συμπεριφορες του ειδους σου που δεν ανεχονται αλλες γνωμες...

 

 

επισης καλο θα ειναι να σεβεσαι τον χωρο και να μην πετας σκουπιδια οπως οι βρισιες σου προς σε οποιον σε κοντραρει λιγο...μαλλον εγω θα πρεπει να μην αισθανομαι και πολυ καλα που αναγκαστηκα ζω στον ιδιο πλανητη με σενα και τους ομοιους σου...

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να σου πω οτι τον flipper δεν τον ξερω τον ανθρωπο αλλα μαλλον δεν μπορεις να ανεχτεις αλλες γνωμες το ειπαμε αυτο...

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flaming (και όχι flamming) είναι να γράφεις κατεβατά όπου επιτίθεσαι προσωπικά στους άλλους με ύβρεις και μανία.

 

Όσο για το trolling, είναι όρος που χρησιμοποιούν αρκετοί για να χαρακτηρίσουν την κριτική που δεν μπορούν να αντέξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγράφοντας τον κύριο Ανευλαβή και απευθυνόμενος προς όσους νομίζουν πώς επειδή "κάτι σκέφτηκαν", οφείλουμε οι υπόλοιποι να το ασπαστούμε αλλιώς είμαστε "φασίστες" κλπ, ένα έχω να σας πω, κι ας το σβήσουν οι mods...

 

"ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΕΣ, ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

back to the topic please!

 

απο το site της αμερικανικη πρεσβεια στην ΙΑΠΩΝΙΑ 8O

 

 

 

Accidents and Liability

 

Japanese law provides that all persons who drive in Japan are held liable in the event of an accident, and assesses fault in an accident on all parties. The police may determine, for example, that a given accident was 80% the fault of Driver A, and 20% the fault of Driver B. Fines, penalties and the like would then be split the same way, i.e., 80-20.

 

Drivers stopped for driving under the influence of drugs or alchohol will have their licenses confiscated. Persons found guilty of "drunken, speeding or blatantly careless driving that results in death" subject to up to 15 years in prison, tripling the previous maximum sentence. Japanese police are also permitted to contact financial institutions directly to determine an offender?s financial status to combat evasion of payment for traffic violations.

 

The National Police Agency (NPA) oversees the administration and enforcement of traffic laws. Further information in English is available on the NPA's web site.

 

αν εισαι μαγκας κανε λαλακιες στους γιαπωνεζικους δρόμους!! (για αυτο αλλωστε ενω εχουν ΑΘΛΙΟΥΣ δρομους στο επαρχιακο δικτυο τους εχουν τον χαμηλοτερο δεικτη ατυχηματων στον κοσμο.....(εδω εχουμε ενα συνδιασμο του "και ο αγιος φοβερα θελει με την σωστη παιδεια & υπευθυνοτητα)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε παρακαλω ρε συ ασε με και μενα να ζησω :wink: :wink: :wink:

 

...μετα απο ολα αυτα αλλα και αλλα ποστ δεν χρειαζεται και πολυ να καταλαβει καποιος ποιος ειναι ο φασιστας...

 

μακρια πο μενα αυτη η ετικετα φιλαρακο...το ειπα και πριν οταν δεν εχεις αγωνιστει για να εισαι ελευθερος και σου εχει δοθει η ασυδωσια τοτε βλεπεις συμπεριφορες του ειδους σου που δεν ανεχονται αλλες γνωμες...

 

 

επισης καλο θα ειναι να σεβεσαι τον χωρο και να μην πετας σκουπιδια οπως οι βρισιες σου προς σε οποιον σε κοντραρει λιγο...μαλλον εγω θα πρεπει να μην αισθανομαι και πολυ καλα που αναγκαστηκα ζω στον ιδιο πλανητη με σενα και τους ομοιους σου...

 

Επειδή θέλω να καταλάβεις κάτι' date=' σε παρακαλώ άκουσε.

 

Πρώτα απ'όλα σου εύχομαι να ζήσεις όσο θέλεις, αλλά κυρίως να ζήσεις χωρίς ακρότητες στη σκέψη σαν αυτές που διατύπωσες παραπάνω.

 

Κατά δεύτερον, έχεις παρανοήσει κάποια πράγματα.

 

Το δικαίωμα που έχεις είναι [b']το δικαίωμα να έχεις γνώμη[/b]. Αυτό μάλιστα δεν είναι μόνο απόλυτα σεβαστό αλλά και απολύτως αυτονόητο... είσαι μέλος του φόρουμ και όπως όλα τα μέλη μπορείς να δημοσιεύεις τις απόψεις σου.

 

Αν κάποιος αμφισβήτησε αυτή τη διαδικασία, ήσουν εσύ με τη γκρίνια σου εδώ και στο άλλο 'δημοφιλές' θέμα (αυτό που μιλάγατε 2 άτομα), για το πόσο περιορισμένος αισθάνεσαι εδώ μέσα. Ας είναι.

 

Από τη στιγμή όμως που κάνεις χρήση του δικαιώματός σου είσαι υποχρεωμένος να αναλάβεις και τις ευθύνες και να υποστείς και τις συνέπειες, δηλαδή να υποστείς τη βάσανο της κριτικής.

 

Και είσαι οικτρά γελασμένος αν πιστεύεις ότι θα κάθομαι να σε ακούω να γράφεις για πολυετείς φυλακίσεις και για εκτελέσεις εδώ μέσα και δεν θα σου απαντήσω. Εξασκώντας το δικό μου δικαίωμα στη γνώμη και δεχόμενος την κριτική τόσο για τις απόψεις μου όσο και για τον τρόπο που τις εκφέρω.

 

Αυτή λοιπόν είναι η διαφορά μας φίλε Sonic... εγώ χαρακτηρίζω φασιστικά αυτά που γράφεις ενώ εσύ με θεωρείς φασίστα επειδή διαφωνώ μαζί σου...

 

Συγνώμη από όλους για το off-topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου