Προς το περιεχόμενο

Εχει ξεπεραστει η Gibson?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι gibson πιστεύεις έχει ξεπεραστεί? αυτή είναι η ερώτηση.

Και λέμε όχι...όσο έχουν αυτό το κύκλο πωλήσεων...έχεις των άλλων εταιριών να βάλεις δίπλα?

και τα goodys είχαν τον κύριο όγκο πελατών καποτε αλλα τωρα κλείνουν....τι σημαίνει αυτο???

Και πάλι έχεις λάθος...είδα τον ισολογισμό τους και δεν βλέπω κάτι τέτοιο. Μήπως εννοείς τα  ΜcDonalds?

Δλδ θελετε να μου πειτε οτι 70% των πελατων της gibson είναι πεπειραμένο στα μουσικα όργανα και δεν πηγαινει ..στο ζντούπ επειδη gibsonn  ή Porsche (ναι έχω πορσε)!!!

Aπό πότε αυτό ενδιαφέρει τους ισολογισμούς?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και λέμε όχι...όσο έχουν αυτό το κύκλο πωλήσεων...έχεις των άλλων εταιριών να βάλεις δίπλα?Και πάλι έχεις λάθος...είδα τον ισολογισμό τους και δεν βλέπω κάτι τέτοιο. Μήπως εννοείς τα  ΜcDonalds?Aπό πότε αυτό ενδιαφέρει τους ισολογισμούς?

 

Βασικά δεν θέλω να σε προσβαλλω ,γιατι αναγνωριζω οτι δεν θες να καταλαβεις τι λέω ή στην καλύτερη είσαι εκτος τοπου και χρονου. και δεν προκειται να παρεις αλλη απαντηση

 

Και ναι λοιπον οριστε ποιος ενδιαφερεται για ισολογισμους

 

Α(αυτη ηταν η 2η απαντηση σου)

 

 

FENDER REVENUE: $280m,GIBSON REVENUE:$175M

 

http://seekingalpha.com/article/733911-ipo-preview-fender-musical-instruments

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και

β) Εδω τι έλεγες στην αρχ稨¨¨λολ

 

''''Στο δρόμο παίζουν πολλά με τις κιθάρες και γενικά δεν μπορείς να κρίνεις. Για να καταλάβεις καλά μια κιθάρα πρέπει να την πας σε πίστα... '''

Για νετάρισε και δές ποιός το έγραψε...όχι εγώ πάντως ;D

 

Θα επαναλάβω ότι τα νούμερα είναι πάντα ψυχρά και ρεαλιστικά και (συνήθως) λένε την αλήθεια ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις οτι έχεις πιάσει πάτο όταν μπερδεύουν τα ποστς σου με του Marathon ;D ;D ;D

Πές τα ρε φίλος!!!!! ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πές τα ρε φίλος!!!!! ;D ;D ;D

 

Ok νεταρα και για το 2ο κομματι εχεις δικιο οριστε η ανανεωμενη απαντηση λοιπον.:

Αν μελετησεις την προηγουμενη απαντηση που σου εδωσα θα δεις οτι δεν ειναι τα νουμερα η ουσια ...αλλα τα McDonalds.

Πιστευω λοιπον οτι τα νουμερα δεν λενε ολη την αληθεια.

 

+

Και ναι λοιπον οριστε ποιος ενδιαφερεται για ισολογισμους

 

Α(αυτη ηταν η απαντηση σου)

 

 

FENDER REVENUE: $280m,GIBSON REVENUE:$175M

 

http://seekingalpha.com/article/733911-ipo-preview-fender-musical-instruments

 

Βασικά δεν θέλω να σε προσβαλλω ,γιατι αναγνωριζω οτι δεν θες να καταλαβεις τι λέω ή στην καλύτερη είσαι εκτος τοπου και χρονου. και δεν προκειται να παρεις αλλη απαντηση

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω λοιπον οτι τα νουμερα δεν λενε ολη την αληθεια.

 

Καλα αυτο πιστευει και το 90% των Ελληνων αλλα ετσι και μας κοψει τη δοση η τροϊκα θα τρωμε τις.....σκουριασμενες χορδες απο τις Γιβσον... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν προκειται να παρεις αλλη απαντηση

Kαλύτερα...άσε τα γραπτά σου με τα goodys για τους υπόλοιπους  ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβεις καλά μια κιθάρα πρέπει να την πας σε πίστα... Στις Σέρρες πχ στην Κ8 η custom shop υπερστρέφει ενώ η LP υποστρέφει. Όποτε έχω μπει με την εφτάχορδη νιώθω σαν κυρία που πάει σουπερμάρκετ... 

 

Φίλος από την Κ6 μέχρι Κ9 αν έχεις άντερα, την πας ευθεία την κοπέλα αλλιώς δεν ....      ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εμφανιστούν τα μυστικά μέλη του φόρδουμ να ρίξουν άπλυτο φως στο μουστέριο ,βλέπω τον ΣΦ να τρώει σκουριαζμένες χονδρές από γύψον και να τυλίγει πιτόγυρα στο βιριλίνιο  ;D ;D ;D

 

Επίσης ,απορώ πως οι ειδήμονες ξέχασαν να αναφερθούν στο υπερτιμημένο πολότους των εν λόγω μπουθάρων ,ευχαριστώ  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου