Προς το περιεχόμενο

Εχει ξεπεραστει η Gibson?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη,αλλά μάλλον δεν μπορούμε να κάνουμε σοβαρό διάλογο εδώ μέσα.

σιγα ρε μη σκυσης κανα καλτσον

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε ευχαριστώ και εγώ για το link,Χριστούγεννα έρχονται και μιας και τα περσινά μας λαμπιόνια κάηκαν,θα τα τιμήσω και θα κάνω και review στο noiz.

...κατάλαβα...και συ για τα κούτσουρα πάς... :'(

Συγνώμη,αλλά μάλλον δεν μπορούμε να κάνουμε σοβαρό διάλογο εδώ μέσα.

...έτσι! 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχει στραπ λοξ είναι νομοτελειακά βέβαιο πως θα κσεπεραστεί αν δεν έχει ήδη συμβεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα ρε μη σκυσης κανα καλτσον

 

Καλά κορόιδευε.

Πάω "παιδική χαρά" να βρω εκείνο το thread με την "εχθρική αντιμετώπιση προς τα νέα μέλη" και θα διοργανώσω πραξικόπημα.

 

Οι μέρες της παντοκρατορίας σας τελειώνουν κύριος. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το χιουμορ δεν αντιλέγω αλλα αν ήταν πιο εμπεριστατωμένες οι απαντήσεις πιστεύω θα είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον το θέμα.  ((πχ. καλή η ferrari αλλα πως θα εξηγήσεις σ'εναν άσχετο το γιατί  υπερέχει? / επίσης αν κάποιος κανει μια γρήγορη βολτα με το νου μαλλον θα απαγοητευτεί καθώς θα διαπιστώσει οτι (για να μην πω οι περισσοτεροι ) ενα τεραστιο αριθμος πλεον απο σολο κιθαριστες αλλα και σε μπάντες δεν παιζει ουτε με gibson ουτε με fender ----και κακα τα ψέμματα εχει πέσει πολύ διαφήμιση σε αυτές τις εταιρειες και οποιος καταλαβε καταλαβε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα τεραστιο αριθμος πλεον απο σολο κιθαριστες αλλα και σε μπάντες δεν παιζει ουτε με gibson ουτε με fender

σωστό...και εγώ μεταξύ μας...με Peavey βγήκα και έπαιξα...μάρτυς μου ο Superfunk!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το χιουμορ δεν αντιλέγω αλλα αν ήταν πιο εμπεριστατωμένες οι απαντήσεις πιστεύω θα είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον το θέμα.  ((πχ. καλή η ferrari αλλα πως θα εξηγήσεις σ'εναν άσχετο το γιατί  υπερέχει? / επίσης αν κάποιος κανει μια γρήγορη βολτα με το νου μαλλον θα απαγοητευτεί καθώς θα διαπιστώσει οτι (για να μην πω οι περισσοτεροι ) ενα τεραστιο αριθμος πλεον απο σολο κιθαριστες αλλα και σε μπάντες δεν παιζει ουτε με gibson ουτε με fender ----και κακα τα ψέμματα εχει πέσει πολύ διαφήμιση σε αυτές τις εταιρειες και οποιος καταλαβε καταλαβε)

 

Και σου λέω εγώ πχ ότι υπερέχει επειδή είναι πολύ γρήγορη. Και μου απαντάς εσύ μα εγώ θέλω να πηγαίνω σε χωμάτινες διαδρομές με λάσπες..

 

Οπότε κάθε προσπάθεια να σου εξηγήσω γιατί υπερέχει είναι άκυρη μιας και είναι με δικά μου κριτήρια. Και έτσι και στις κιθάρες και σχεδόν σε όλα τα πράγματα η υπεροχή έχει να κάνει με τις προσωπικές δικές μας ανάγκες και γούστα. Συνεπώς πιστεύω αντιλαμβάνεσαι..

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστό...και εγώ μεταξύ μας...με Peavey βγήκα και έπαιξα...μάρτυς μου ο Superfunk!!!

Me Apple βγήκες εσύ. H Peavey ήταν πρόφαση.

 

και κακα τα ψέμματα εχει πέσει πολύ διαφήμιση σε αυτές τις εταιρειες και οποιος καταλαβε καταλαβε

Μεγάλες αλήθειες, μεγάλες.

Say no more. Εγώ κατάλαβα.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παίδες ο τίτλος απο μόνος του είναι... κάπως. Πως δηλαδή να ξεπεράστηκε στα καλά καθούμενα η μια απο τις 2 μεγαλύτερες εταιρείες στον χώρο που έχει δημιουργήσει θρυλικά μοντέλα βάση των οποίων όλα τ' άλλα που ακολούθησαν κρίνονται;

 

Be cool και δεχτείτε και λίγη πλάκα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me Apple βγήκες εσύ. H Peavey ήταν πρόφαση.

Σωστό κι αυτό...αλλά έδειξα ότι είμαι καλλιτέχνης που δεν μασάω από μάρκες και διαφημιστικά κόλπα! 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου