Προς το περιεχόμενο

"Πικαρει"..Τι μπορει να φταιει?


pastelius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πωωωω' date=' ευτυχώς που επέμενα να το ανεβάσεις... το κομάτι μαμάει...[/quote']

Να σαι καλα αν και ειναι λιγο προχειρο και ο τιτλος ειναι απο κομματι

των Dead Can Dance!!Λοιπον ?Το μπασσο δεν πικαρει λιγακι σε κατι σημεια?

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα review?Καποια κριτικη ισως?

Ειμαι πραγματικα ανοιχτος στο οτιδηποτε,αλλωστε

οι ασχημες κριτικες ειναι αυτες που μας κανουν

καλυτερους...Κραξτε αβερτα,μη φοβου .

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ το ακούω να πικάρει, ίσως να θέλει λίγο μάζεμα το μπάσο (στις πιο χαμηλές νότες που "φουσκώνει"), αλλά γενικά ακούγεται πολύ καλά. Και σαν κομμάτι πολύ ωραίο, μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κομματι ισως να πικαρει λιγο εκει που βαζεις ενα sub μπασακι...το ακουω ομως απο ακουστικα και δεν ειμαι και σιγουρος...οσον αφορα την συνθεση αν και δεν ειμαι στα breaks ακουγεται ευχαριστα και η παραγωγη ειναι καλη οσον αφορα τις επιλογες των ηχων/σταθμες κλπ...εχει ενα επισης dark/atmospheric ηχο που ειναι cool... :wink: :wink: :wink:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια ρε Μήτσο, πού το ακούς να πικάρει; Έχεις παραισθήσεις; Τί έφαγες για μεσημέρι; Ήπιες και μπύρα; :lol:

 

Κανόνι το κομμάτι! Γιατί δεν το έχω ακούσει; Είναι φρέσκο-φρέσκο; "Της ώρας"; :P

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια ρε Μήτσο' date=' πού το ακούς να πικάρει; Έχεις παραισθήσεις; Τί έφαγες για μεσημέρι; Ήπιες και μπύρα; :lol:

Κανόνι το κομμάτι! Γιατί δεν το έχω ακούσει; Είναι φρέσκο-φρέσκο; "Της ώρας"; :P[/quote']

Fρεσκο φρεσκο λεμε, σπαρταραει το ατιμο...Η αληθεια ειναι οτι σε κατι

σημεια το μπασο θα πρεπει να χαμηλωσει..Δε λες?

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί τώρα το άκουσα στην σωστή ένταση...

 

Το μπάσο σου "πορδίζει" ελαφρώς, αν εννοείς αυτό...¶ρα συμπεραίνω ότι δεν έγινε σκόπιμα. :lol:

 

Δεν έχω να προτείνω κάποια λύση. Εσύ είσαι ο μπασίστας. Ή τουλάχιστον ήσουν μέχρι την τελευταία φορά που κοίταξα... :mrgreen:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί τώρα το άκουσα στην σωστή ένταση...

 

Το μπάσο σου "πορδίζει" ελαφρώς' date=' αν εννοείς αυτό...¶ρα συμπεραίνω ότι δεν έγινε σκόπιμα. :lol:

 

Δεν έχω να προτείνω κάποια λύση. Εσύ είσαι ο μπασίστας. Ή τουλάχιστον ήσουν μέχρι την τελευταία φορά που κοίταξα... :mrgreen:[/quote']

 

Μετά από αυτό με βάλατε και το άνοιξα στα PT. Δεν πηκάρει (το κομάτι). Τώρα για το πορδίζειν του μπάσου, όντως και εγώ θα το είχα μιξάρει (ή μάλλον θα το είχα γράψει λίγο χαμηλότερα) εν' τούτοις δεν έχει οδηγήσει το αποτέλεσμα στα κόκκινα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου