Προς το περιεχόμενο

My latest release


SONICSPOT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα μου βαλατε ιδεες...οποιος θελει ας κοιταξει το τελευταιο μου release..ακουω γνωμες...

 

http://www.djdownload.com/labels/Voodoo+Vinyl/1182

 

 

Open Ocean - Electrified Remix

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ δεν βρηκα πουθενα τον τιτλο που αναφερεις...

Open Ocean ειναι η ονομασια ΣΟΥ σαν παραγωγος???

Ενδιαφερον...Αν μπορεις δωσε παραπανω λεπτομερειες :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησα και εγώ να το ακούσω, αλλά έπεσα τελικά σε έναν web player όπου ο ήχος δεν ήταν καλός (αλλά το κομάτι ήταν ενδιαφέρον).

 

Παιδιά, γιατί δεν τα ανεβάζετε στο noiz που είναι του χεριού μας, αντί να παιδευόμαστε με αυτά τα αλλόθρησκα site? :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

 

καταρχας σε ευχαριστω που εκανες τον κοπο να το ακουσεις...δυστυχως δεν μπορω να το ανεβασω στο νοιζ γιατι το κομματι κυκλοφορει εξωτερικο και αυτο το λινκ που εδωσα ειναι ενας απο τους mp3 retailers της εταιριας μου ολλανδια...παντως αν παιρνετε soundmaker ειμαι στην στηλη homework για τον σεπτεμβριο και ενα κομματι στο cd...ισως να ανεβασω και κατι στο νοιζ αργοτερα...

 

Πανος

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Πάνο,συγχαρητήρια για το τραγούδι που έχεις φτιάξει. Μπορεί να μην είναι στα ακούσματά μου αλλά έχω αρκετούς γνωστούς που ασχολούνται με αυτό το είδος οπότε κάτι μπορώ να καταλάβω!!!!Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία!!! :wink:

ww.manpas.musicheaven.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου