Προς το περιεχόμενο

Deep Purple live 1971 @Berlin -Demons eye.


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aλλη φορα δεν ξανανεβαζω DP γιατι ξενυχταει ο waterfall (ανδειτε τι ωρα πηγε για υπνο σημερα 08:19) και δεν απανταει στα πμ μου.Ελεος ρε σεις αστε τον να κοιμηθει.Περα απο την ΠΛΑΚΑ

Η συγκεκριμενη μπαντα καθε φορα που αλλαζε συνθεση -μελη ανεβαινε ποιοτικα ακομα και τις φορες που παλια μελη γυριζαν πισω .Ποτε μα ποτε δεν εγινε μια δευτεροκλασσατη μπαντα ..τι να πω ειναι στο DNA τους φαινεται.Μαθουσαλες του ΡΟΚ που τους ευχομαι να μας ροκαρουν ακομα καμμια 10ετια .(οσο αντεχουμε....ακομα).Αντε Κωστα ωρα να ξυπνησεις και να πιασεις πληκτρολογιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aλλη φορα δεν ξανανεβαζω DP γιατι ξενυχταει ο waterfall (ανδειτε τι ωρα πηγε για υπνο σημερα 08:19) και δεν απανταει στα πμ μου.Ελεος ρε σεις αστε τον να κοιμηθει.

Τι να κανω βρε Περικλη? Βγηκα κι εγω σαν παιδι ενα βραδυ να πιω κανα ποτακι και με παρεσυραν οι αλητες και γυρισα στις 7:30.shy.gif

Ωσπου να τσιμπησω κατι (βλεποντας τον Αυτια... :P) πηγε 8:30 η ωρα. Κατα τις 9 επεσα, στις 3 ημουν ορθιος. Μεσημεριανο θα φαω σε καμια ωρα. ;D ;D

 

Η συγκεκριμενη μπαντα καθε φορα που αλλαζε συνθεση -μελη ανεβαινε ποιοτικα ακομα και τις φορες που παλια μελη γυριζαν πισω .Ποτε μα ποτε δεν εγινε μια δευτεροκλασσατη μπαντα ..τι να πω ειναι στο DNA τους φαινεται.

Ακριβως ετσι. 8)

 

Μαθουσαλες του ΡΟΚ που τους ευχομαι να μας ροκαρουν ακομα καμμια 10ετια

Ειναι ηδη στο στουντιο απο το καλοκαιρι και γραφουν για το νεο τους αλμπουμ που θα κυκλοφορησει αρχες 2013. Λογικα θα ειναι και το τελευταιο τους.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κανω βρε Περικλη? Βγηκα κι εγω σαν παιδι ενα βραδυ να πιω κανα ποτακι και με παρεσυραν οι αλητες και γυρισα στις 7:30

Και πού πάτε βρε μέχρι τέτοια ώρα? Σε στριπτιζάδικα? ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι παρακαλω να παει στα στριπτζαδικα τα ξενα αφου μου εχει εκμηστηρευτει οτι εχει δικο του ;D ...μην τον προσβαλεις Στρατο μου. ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚαραΑσχετη κουβεντα ανοιξαμε αλλα μου θυμισες κατι "κλασσικο" απο την πολη μου:

Υπηρχε για παρα πολλα χρονια σε κεντρικοτατο δρομο ενα στριπτιζαδικο, οπου η αριστερη πλευρα του μαγαζιου ηταν ακαλυπτη και φαινοταν απο τον δρομο, και ο απιστευτος ιδιοκτητης ειχε γραψει με τεραστια γραμματα πανω στον τοιχο

Ντοπιο Στρι-Πτιζ!lmao.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚαραΑσχετη κουβεντα ανοιξαμε

Καθόλου άσχετη, άκου τους Strip στο Μαύρη νύχτα (για να δεις ότι οι Metallica παίζουν καλύτερα). ;D ;D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαέ σε τούτο το ποστ ,γίνεται εμφανές διατί ο χαιτάς ξσυλέμπορας ονόματι Τέρης ,έπαιζε με τον τρισκατάρρατο τον ΡΑΚ  ;D

Για τους υπόλοιπους δεν έχω να είπω τίποτις ,είστε αμετανόητα κ@λ@φρικα της Κερατέας συνυπολογισμένου του του Ελευθεροκά του Μπον ζοβίζΩνδα ,καθότι χαρδ ροκ έπαιζαν μόνο οι Ζεπ ,οι Περπλ ,ήτω απλά κ@λ@φρικιά και ο Βλάκμουρ ,ήτω λαθρουλοτόμος σρενδεράς ,κατάλοιπο των μεσαιωνικών μύθων περί ιππΙοτών κλπ κλπ.

Θάνατος στα φρικιά ,η αλήθεια βρίσκεται στους σεχ μπίστολς  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου