Προς το περιεχόμενο

Πώς να πείτε σε κάποιον ευχαριστώ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.yonkis.com/mediaflash/unmillon.htm

 

Ίσως ο τελειότερος τρόπος να πείτε σε κάποιον ευχαριστώ και να είστε σίγουροι ότι δεν πρόκειται να παραπονεθεί επειδή δεν τον ευχαριστήσατε αρκετά! Το ξεσήκωσα από το forum του e-pcmag.gr, δεν τα βρίσκω όπως ο elavd να βόσκουν... :D :D :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol.gif

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Να σε καλά ρε φίλε έχω πέσει κάτω από τα γέλια! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίθανο και με πολύ γέλιο, αλλά για να το πάρουμε και μουσικά, που αρχίζει και τελειώνει η λούπα ? :wink: :?: Είναι μία ή πολλές?

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίθανο και με πολύ γέλιο' date=' αλλά για να το πάρουμε και μουσικά, που αρχίζει και τελειώνει η λούπα ? :wink: :?: Είναι μία ή πολλές?[/quote']

 

Λοιπόν, παρατήρησε την ανάσα που παίρνουν κάπου στο 200. Μάλλον εκεί είναι η λούπα γιατί έκαναν ακριβώς τους ίδιους ήχους σε κάποιο σημείο. Πάντως δεν το έχω αφήσει να ανέβει πολύ σε ευχαριστίες για να δω αν υπάχουν πολλές λούπες γιατί ζαλίστηκα μετά από λίγο... :D :D :D :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίθανο και με πολύ γέλιο' date=' αλλά για να το πάρουμε και μουσικά, που αρχίζει και τελειώνει η λούπα ? :wink: :?: Είναι μία ή πολλές?[/quote']

 

Λοιπόν, παρατήρησε την ανάσα που παίρνουν κάπου στο 200. Μάλλον εκεί είναι η λούπα γιατί έκαναν ακριβώς τους ίδιους ήχους σε κάποιο σημείο. Πάντως δεν το έχω αφήσει να ανέβει πολύ σε ευχαριστίες για να δω αν υπάχουν πολλές λούπες γιατί ζαλίστηκα μετά από λίγο... :D :D :D :D

Έλα ρε συ πλάκα έκανα!!! :D :D

Σιγά μην κάτσω να τ'ακούσω όλο για να βρώ τη λούπα. Ε βεβαια και ζαλίστηκες. Πάντος μπράβο σου και χαρά στο κουράγιό σου.

Έχει όμως απίστευτη ποικιλία από ήχους . Πιστεύω ότι πρέπει να είναι πολλά και μικρά μοτίβα..... ατάκτως συνδεδεμένα.

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Λοιπόν το έχω φτάσει μέχρι 5000 και σκοπεύω να το αφήσω όλη μέρα για να δω αν σταματάει στο 1.000.000! Οχι δεν έχω κλείσει τα ηχεία γιατί ούτως ή άλλως το γέλιο μου αυτη τη στιγμή ακούγεται πιο δυνατά!!!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου