Προς το περιεχόμενο

HUSH 'N RUSH Classic rock band


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αμα βαλετε και μερικα δικα σας,σουπερ!Αυτο!

 

Κατσε να το δεσουμε λιγο και θα γινει κι αυτο.

 

Στα πα?Κανω μαθηματα βιμπρατου με μια της λαικης..εεε της λυρικης :P ;D ;D ;D

 

Εσυ?Ακομα αυτοδιδαχτος?  :P ;D

 

Να σαι καλα Γιωργαρα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Στα πα?Κανω μαθηματα βιμπρατου με μια της λαικης..εεε της λυρικης :P ;D ;D ;D

 

Εσυ?Ακομα αυτοδιδαχτος?  :P ;D

Αιτε να χαθεις αλητοκοροιδευτες! :P :-* :-*

Κοροιδευτε τους οσιους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

That’s the spirit.  ;D ;D

 

 

Βρε ακαμάτη ποιό σπίριτ και ποιό αλκοόλ ,που άφησες ξεβράκωτο το ξάρφο  ;D

Μα είναι οβίδεον αυτό ?είναι ηχοληψία?είναι ενδυματολογία?

Φτούτσου κι εσένα και του ξάρφου  ;D ;D ;D

 

Σταύρε καλή επιτυχία και παίξτε και δικά σου ,αν και δεν είμαι φαν του είδους ,πραγματικά το αξίζεις να ακουστείς ,όπως και τα παλουκάρια που μάζεψες  8)

 

Αυτή τη φορά ελπίζω-μεταξύ χριστούγεννα,πρωτοχρονιά- να τα πούμε από κοντά ,να σου μάθω και λίγη ορθοφωνία βρε αδελφέ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αρχίσουν να δουλεύουν και να παρουσιάζουν και δικό τους υλικό

Αυτό περιμένουμε, να γίνει της κακομοίρας. ;)

Παίζε φίλε, ξέρω ότι οι "θυσίες" είναι πολλές και ο κόπος μεγάλος, αλλά αξίζει να το κάνεις. :-*

 

Κι αν σας δούμε κάποτες και από Αθήνα μεριά, θα καεί το πελεκούδι. :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βρε ακαμάτη ποιό σπίριτ και ποιό αλκοόλ ,που άφησες ξεβράκωτο το ξάρφο  ;D

Μα είναι οβίδεον αυτό ?είναι ηχοληψία?είναι ενδυματολογία?

Φτούτσου κι εσένα και του ξάρφου  ;D ;D ;D

 

 

 

Δεν μπορώ αυτό το διάστημα.

 

Έχω υποχρεώσεις….ψάχνω να βρω  (για λογαριασμό τρίτης) «vintage»  κουρτίνες, για να τις ματσάρω με έναν διθέσιο καναπέ, και μια πολυθρόνα …..Sixties και τα δύο σαν κομμάτια.

 

Έχω και «κόφτη» στο budget και το κάνει ακόμα πιο δύσκολο, αλλά και ενδιαφέρον :P.

 

ΔΕΝ θα πιστέψεις τι κυκλοφορεί εκεί έξω….το να ψάχνεις retro κουρτίνες σε καταλόγους, είναι σαν να πέσει στα χέρια σου brochure της fender του ’70  ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαμυ σ ευχαριστω πολυ αδερφε!

Αυτος ο ηχος απ τα βιντεα με  φωτογραφικοκινητα ειναι οντως δυσφημιση...Δε βαριεσαι..

Για καριερα παμε? ;D ;D ;D

Αν ερθεις μετα τις 3 ΙΑΝ θα μαι δω,Χριστουγεννα στου Λακη τις τοποθεσιες... ;)  :-*

 

Αυτό περιμένουμε, να γίνει της κακομοίρας. ;)

 

 

Κι αν σας δούμε κάποτες και από Αθήνα μεριά, θα καεί το πελεκούδι. :D

Εγω παλι βλεπω να μη γινεται τιποτα...Ποιοι τα ξερουν?Γω,συ,ο Γιωργης και η κουνιαδαμ η κομμωτρια.. ;D ;D ;D

 

Μακαρι να κατσει ποτε να παιξουμε Αθηνα!Κατσε να τελειωσουμε πρωτα την περιοδεια στην Μακεδονια... :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ αυτό το διάστημα.

 

Έχω υποχρεώσεις….ψάχνω να βρω  (για λογαριασμό τρίτης) «vintage»  κουρτίνες, για να τις ματσάρω με έναν διθέσιο καναπέ, και μια πολυθρόνα …..Sixties και τα δύο σαν κομμάτια.

 

Έχω και «κόφτη» στο budget και το κάνει ακόμα πιο δύσκολο, αλλά και ενδιαφέρον :P.

 

ΔΕΝ θα πιστέψεις τι κυκλοφορεί εκεί έξω….το να ψάχνεις retro κουρτίνες σε καταλόγους, είναι σαν να πέσει στα χέρια σου brochure της fender του ’70  ;D ;D ;D ;D

 

.............Εκλεκτή Νινετα  ;D ;D ;D πούλησα ένα βίνταζ Ξσύλο τις προάλλες ,έδωσα δώρο και την ακουστικήᾱυτή τη λυπηθηκα για να είμαι ειλικρινής--και πήρα μια χονδρή  8) ακουστική πάλι ....................δε βαριέσαι ο ξάρφος κεντάει κι εσύ κεντάς κι εγώ μόλις πάρω το μηχάνημα αναβαθμισμένο θα σας δείξω καθίκια ,καθότι είμαι σπουδαίος καλλιτέχνης  ;D ;D ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

  Eίχα τη χαρά να είμαι φοιτητής στην Ξάνθη και για προπτυχιακό και για μεταπτυχιακό, αλλά είχα την ατυχία να φύγω πριν φορμαριστεί η συγκεκριμένη μπάντα!  :-\  Βέβαια έχει έδρα την Καβάλα, αλλά εκεί πάνω Καβάλα, Ξάνθη, Χρυσούπολη, Πέραμος, όλα ένα τσιγάρο (αυτοκινητο)-δρομος είναι...

 

  Ο Παναγιώτης είναι φίλος, πολύ ταλαντούχος κιθαρίστας, έχει γράψει και αυτός πολύ καλές συνθέσεις, και εύχομαι κάποτε να κατασταλάξει σε ΕΝΑ όργανο-ενισχυτή, γιατί δεν πρόκειται να ησυχάσει ποτέ αυτό το παιδί, ζήτημα να έχει κρατήσει πάνω από 2 μέρες ανέπαφο το guitar rig του, χωρίς να πουλήσει-αντικαταστήσει-αγοράσει κάτι άλλο, χαχαχα  :P . Ο Σταύρος είναι διαδικτυακός φίλος, μου αρέσει πολύ αυτό που κάνει (όπως και σε όλο το noiz) και του εύχομαι ό,τι καλύτερο...

 

Όσον αφορά την μπάντα, ο λόγος που κάνω το ποστ είναι ο εξής: Δεν τους έχω δει live (ελπίζω σύντομα), παρά μόνο βιντεάκια, κ.τ.λ. Δεν χρειάζεται να υποθέσω ότι είναι εκπληκτική μπάντα. Αυτό που ξέρω όμως, είναι ότι πρόκειται για μια μπάντα, που παίζει ακριβώς αυτό που θέλει, και ας μην είναι το classic rock και το πιο δημοφιλές είδος στην Ελλάδα (ειδικά στη βόρεια, στην Αθήνα, ό,τι είδος και να παίζεις, αν το κάνεις καλά θα βρεις το ''αντίστοιχο κοινό'' να σε στηρίξει) . Σε μια χώρα που όλες οι μπάντες κάνουν συμβιβασμούς και καταλήγουν όλες να παίζουν πάνω κάτω τα ίδια και τα ίδια, τα παιδιά παίζουν αυτό που θέλουν. Και, όπως βλέπω στο φατσοβιβλίο, τα πάνε πολύ καλά και κλείνουν πολλές ''δουλειές'' (και εύχομαι ακόμα περισσότερη επιτυχία)!!  :)

 

Aυτό αν μη τι αλλο, δείχνει ότι όταν είσαι αυθεντικός, και αυτό που κάνεις το κάνεις με ψυχή, δεν έχει σημασία η δημοφιλότητα-εμπορική ''δυναμικότητα'' της μουσικής που παίζεις. Από αυτόν που παίζει μέτρια τις ''σούπες'', ή  ρεπερτόριο ''μια απ' όλα και τελικά τίποτα'', θα ξεχωρίσεις.  ;)

 

 

 

 

 

 

 

   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη μου σ ευχαριστουμε εκ βαθεων για τα ομορφα λογια σου.

Ορισμενα δε,χτυπησαν φλεβα... ;)

Να σαι καλα!

 

Οσο για τα..rig..Καταληγεις στην απλοτητα και μονιμοτητα,οταν παιζεις με τους σωστους ανθρωπους.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου