Προς το περιεχόμενο

The Blue Side Band - I Heard Those Old Bells


Shelter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως ειπα και κατ ιδιαν,η δουλεια αυτη αναβλυζει υψηλη αισθητικη σε ολα τα επιπεδα.

Δεν μπαινω σε λεπτομερειες,μου αρεσε πολυ το κομματι!

 

Ειναι απο τις δουλειες που λες οτι ακομα υπαρχουν ανθρωποι  με μερακι και διαθεση να παραγουν και να καταγραψουν τη δουλεια τους χωρις εκπτωσεις και επιτηδευσεις.

 

Τα συγχαρητηρια μου και παλι,συνεχιστε την υπεροχη αυτη μουσικη συνευρεση! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο φίλε Shelter!  :)

Ωραίος ήχος στις κιθάρες, ωραία φωνητικά και backing φωνητικά.

Το κομμάτι είναι πολύ ατμοσφαιρικό και με κράτησε προσηλωμένο καθ' όλη του την διάρκεια. 

+5.56

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπα και κατ ιδιαν,η δουλεια αυτη αναβλυζει υψηλη αισθητικη σε ολα τα επιπεδα.

Δεν μπαινω σε λεπτομερειες,μου αρεσε πολυ το κομματι!

 

Ειναι απο τις δουλειες που λες οτι ακομα υπαρχουν ανθρωποι  με μερακι και διαθεση να παραγουν και να καταγραψουν τη δουλεια τους χωρις εκπτωσεις και επιτηδευσεις.

 

Τα συγχαρητηρια μου και παλι,συνεχιστε την υπεροχη αυτη μουσικη συνευρεση! :)

Ναι, ακριβώς αυτό.

Ακριβώς.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχάς ευχαριστώ τα μάλα  άπαντες, εκ μέρους όλων εκ μέρους απάντων των συντελεστών.

 

Όπως έχω συζητήσει με κάποιους εκ του σύνεγγυς, υπάρχει (ή πρέπει να υπάρχει) ενα χρονικό διάστημα που έχει ορισθεί, μέσα στο οποίο θα γίνουν οι σχετικές δοκιμές/αλλαγές και τροποποιήσεις στη σύνθεση, και απο εκει και ύστερα προχωράς στην διεκπεραίωση και μάλιστα μέσα σε συγκεκριμένα χρονικά πλαίσια. Υπόφέραμε πολύ απο την ανυπακοή σε αυτον τον κανόνα, ψειριζοντας τη μαιμού χωρίς θεαματικά αποτελέσματα, και η φθορά απο αυτό ειναι μεγάλη.

 

To καλό μέσα απο τη διαδικασία (ακόμα και όταν κανουμε λάθη) ειναι ότι σκεφτόμαστε, συζητάμε, προβληματιζόμαστε και ξαναπροσπαθούμε με μεγαλύτερη σιγουριά. Αυτό κατα τη γνώμη μου ειναι το σημαντικότερο.

 

Στις νυξεις του μπλέ απάντησα ήδη.  ;D

Σύντομα.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική δουλειά με συνθετικές και ενορχηστρωτικές ιδέες στην παραγωγή εφάμιλλες των καλυτέρων δυτικών ;)

 

Το μόνο θολό σημείο για μένα είναι η προφορά / άρθρωση του τραγουδιστή. Δεν μπορώ να καταλάβω αν όντως κάτι δεν πάει καλά ή είναι εντύπωσή μου λόγω της παραγωγής.

 

Πάντως αυτό είναι μικρό θέμα. Μπράβο σας.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονη μικρη παρατηρησουλα ειναι ισως τουτη:

η προφορά

αλλα ισως στη δικη σας περιπτωση και για το ειδος που παιζετε δεν ακουγεται ασχημα.

Θα μου πεις "τοτε γιατι το αναφερεις"?

Ελα ντε!Γκρινιες.

Το κομματι ειναι εξαιρετικο!

Και με αφορμη τουτο το τραγουδι,ξανακουγοντας και τα υπολοιπα στο soundcloud,τι να πω?

Πραγματικα γραφετε υπεροχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου