Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για Boss GT-6


L.S.Q

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια! θελω να μου πειτε την γνωμη σας για την Boss GT-6! θετικα και αρνητικα!

Επισης αν εχετε να μου προτεινεται καποια αλλη με αρκετους και ποιοτικους ηχους!

 

ευχαριστωωω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου απλά!

Αυτή την στιγμή παίρνεις την GT-8 με λιγότερα από 150 ευρώ.

Πιο value for money δεν γίνεται.

Καλά που το nick σου έχει το Q στο τέλος (και όχι το D). ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επισης αν εχετε να μου προτεινεται καποια αλλη με αρκετους και ποιοτικους ηχους!

 

ευχαριστωωω! :)

 

Προσωπικά δουλεύω την tonelab LE και οι ήχοι της είναι πολύ καλοί πολύ απλή στον χειρισμό και με πολλές δυνατότητες.

 

Για να μην όμως θεωρώ το δικό μου=καλύτερο θα σου πω και για άλλες δυο αλλά δεν είχα την τύχη να τις δουλέψω ή να τις ακούσω από κοντά.

 

Η μία είναι η zoom g9 και η άλλη είναι η digitech rp1000 για τις συγκεκριμένες μόνο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και μου άρεσαν οι ήχοι τους αλλά μέσω youtube και όχι από κοντά.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 για την gt-8  φοβερο μηχανιμα για τα λεφτα του. Απλα πρεπει ξερεις οτι ολα τα πολυεφε θελουν ψαξιμο για να βγαλεις σωστο ηχο. Παντως αν παρεις την gt-8 μπορω να σε βοηθησω μιας και την ειχα καποτε και την ειχα λιωσει(αν μενεις και αθηνα πινουμε καφε κουρδιζοντας την).

Πολυ παρεξηγημενη πεταλιερα....

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω την gt 6.. οταν την εβαζα παλια σε εναν μικρουλη ενισχυτη washburn τον βελτιωνε πολυ τωρα σε εναν marshall που εχω κραταω του ενισχυτη το βρωμικο και τα εφε της ειναι πολυ καλα delay reverb ktl .οι preset ηχοι νομιζω δεν αξιζουν θα πρεπει να την ψαξεις αρκετα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου