Προς το περιεχόμενο

Ibanez S 25TH LIMITED EDITION: Απόψεις


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαμάει...όλα αυτά τα ποζεροέιτιζ χρώματα τα σπάνε...ειδικά αν έχεις και άλλες "βαρετές" κιθάρες (από θέμα χρώματος)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίο χρώμα είναι και ας είναι και κιτς , αυτός ειναι και ο σκοπός του άλλωστε να κάνει εντύπωση. Αυτό το 80ς look στις κιθάρες εγώ το γουστάρω πολύ, ποζεριά σκέτη!  ;D ;D

Θα την προτιμούσα όμως με πορτοκαλί μαγνήτες και ποτς.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που ποιασαμε το θεμα με τα περιεργα χρωματα της ιμπι... αυτο το χρωμα πως σας φενεται ? καλο η κιτς ? γιατι εχω αμφιταλαντευομαι

 

http://www.ibanez.co.jp/products/eg_page12.php?area_id=3&data_id=182&color=CL02&year=2012&cat_id=1&series_id=72

Είναι καρακίτς, μην ταλαντεύεσαι καθόλου  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο χρώμα είναι και ας είναι και κιτς , αυτός ειναι και ο σκοπός του άλλωστε να κάνει εντύπωση. Αυτό το 80ς look στις κιθάρες εγώ το γουστάρω πολύ, ποζεριά σκέτη!  ;D ;D

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο χρώμα είναι και ας είναι και κιτς , αυτός ειναι και ο σκοπός του άλλωστε να κάνει εντύπωση. Αυτό το 80ς look στις κιθάρες εγώ το γουστάρω πολύ, ποζεριά σκέτη!  ;D ;D

Θα την προτιμούσα όμως με πορτοκαλί μαγνήτες και ποτς.

 

Βρε ειναι δηλωση οι κιθαριτσες αυτες... βγαινεις και ο αλλος ξερει οτι δεν θα ακουσει πχ...jazz.Εμενα παντως θα μου αρεσε πολυ μια τετοια (ειδικα με maple ταστιερα)αν και το χρωμα που σκεφτομουνα ειναι seafoam green με διαφανο ακρυλικο pickguard και λευκους μαγνητες :P 8) ::).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που ποιασαμε το θεμα με τα περιεργα χρωματα της ιμπι... αυτο το χρωμα πως σας φενεται ? καλο η κιτς ? γιατι εχω αμφιταλαντευομαι

 

http://www.ibanez.co.jp/products/eg_page12.php?area_id=3&data_id=182&color=CL02&year=2012&cat_id=1&series_id=72

 

Αν πάρω τέτοιου είδους κιθάρα μία από τις προτεραιότητες μου θα είναι να έχει ποζεράδικο χρώμα. Βέβαια το πορτοκαλί δε μου λέει τίποτα αλλά αυτά τα ροζ-κίτρινα-πράσινα φωσφοριζέ είναι must. Η gibson μου είναι άσπρη με χρυσά hardware, η fender κλασσικούρα 3color burst, η μεταλλιάρικη θα είναι τρελό χρώμα.

 

Πραγματικά από όλα αυτά τα κουλά χρώματα το περτικαλί σου έκανε στο μάτι;  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω από ήχο... πάνω απ 'όλα... μετράει να γουστάρεις το όργανο !!!

Αυτό σε κάνει και γίνεσαι καλύτερος !!! Αν την γουστάρεις τρελά θα σε γουστάρει και εκείνη !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που ποιασαμε το θεμα με τα περιεργα χρωματα της ιμπι... αυτο το χρωμα πως σας φενεται ? καλο η κιτς ? γιατι εχω αμφιταλαντευομαι

 

http://www.ibanez.co.jp/products/eg_page12.php?area_id=3&data_id=182&color=CL02&year=2012&cat_id=1&series_id=72

 

 

Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο

 

Εγω θελω σε καποια φαση να βαψω μια στρατ μου σε αυτη τη χρωματαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη το πορτοκαλι χρωμα ειναι καλο για μεταλ... ?

 

Αγριο , αντρικιο ?

 

η θα με πουνε ντι ντι ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλύτερο πορτοκαλί είναι αυτό του Focus ST....ΤΕΛΟΣ! ;D

 

 

έχω δει όργανα βαμμένα σ'αυτό το χρώμα και (αν θες να τα κάνεις έτσι φαντεζύ) τα σπάγανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου