Προς το περιεχόμενο

Restart όταν είμαι συνδεδεμένος στο internet


johnny69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω κανεναν λογο να σου παω κοντρα,αλλα ειχε συμβει σε μενα και σε αρκετους γνωστους μου αυτο που ανεφερα,και συγκεκριμενα ολοι ειχαμε ΧΡ sp1 κοπιες εννοειται.Στο site της microsoft υπηρχε λοιπον ενα patch,δυστυχως δεν μπορω να θυμηθω γιατι ακριβως το ειχε βγαλει η microsoft,το οποιο ελυνε ακριβως αυτο το προβλημα,τουλαχιστον το ελυσε σε 6-7 περιπτωσεις οπου χρειαστηκε να το κανω εγω :D

 

Φιλικα παντα

Σταυρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ούτε εγώ θέλω να σου πάω κόντρα, αλλά αυτή είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που ακούω οτιδήποτε παρόμοιο. Το πρόβλημα όταν γίνεται συζήτηση για υπολογιστές είναι ότι ο καθένας κρίνει από τις ιδιωτικές του εμπειρίες. Εγώ όμως (αλλά και άλλοι στο noiz) έχουμε επαγγελματική σχέση με το χώρο και μπορούμε να αντλούμε πληροφορίες και από πλαίσια που δεν έχουν να κάνουν με τον ιδιωτικό μας χώρο.

 

Όπως και αν έχει, ο μόνος λόγος που επενέβην είναι επειδή (αν ίσχυε αυτό που έγραψες) ο johnny θα έφτανε στο σημείο ίσως να θεωρεί φυσιολογικό αυτό που συμβαίνει - ενώ δεν είναι.

 

Ευτυχώς υπάρχουν και άλλοι εδώ ώστε να επιβεβαιώσουν αυτό που γράφεις για τα windows xp sp1 αν υπάρχει κάτι τέτοιο στην εμπειρία τους.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα Windows XP στην τελευταία beta πριν βγουν επίσημα για πολύ καιρό και μετά έβαλα τα XP με ενσωματωμένο SP1. Ποτέ δεν είχα το πρόβλημα του "κουφού" restart όταν ήμουν στο internet, εκτός βέβαια από τη φορά που κόλλησα blaster και εξ ορισμού γινόταν...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φιλαρακι θα σου ελεγα να κανεις ενα φορματ !!!

Να μην ξανακανεις update τις microsoft εκτος το Gdi Tool,νομιζω το ειπα σωστα.Εκτος βεβαια αν εχεις καποιο τροπο να ενημερωνεσε για το πια patch ειναι οκ.

Τουλαχηστον εγω το εκανα αφτο και ησυχασα,οχι μονο με αφτη την εκδοση που εχω τωρα αλα και με αλλες εδκδοσης παντα sp2.

Ειπαμε τα σπασμενα προγραμματα εχουνε και τα μειον τους !!

Μια δοκιμη θα σε πεισει :)

Ααα !!! ενοητε οτι update του anti-virus κανουμε παντα !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου