Προς το περιεχόμενο

Photoplayer!!!


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθυστέρησα λίγο στην απάντηση μου αλλά (ξανα)έβλεπα το απίθανο Death at a funeral στην τηλεόραση. Τώρα λοιπόν που το συκώτι μου αναβαθμίστηκε  ;D, ρωτάω:

το σκέφτεσαι για το σωστό, με τις 4 χορδές;  ;)

Πάντως, τώρα που το καλοσκέφτομαι, για κάποιον που γράφει όπως εσύ -και πολύ περισσότερο "τσιγκλίζει" τους άλλους όπως εσύ- είναι κάπως περίεργη εκλογή το μπάσο...

Εκτός αν στρέφεσαι εκεί γιατί έχει λιγότερες χορδές  ;D ή κρύβεις κάτι  8).

 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τις δηλώσεις υποστήριξης από όλους τους δύο που εκφράστηκαν. Θα απορροφήσω ως σφουγγάρι κάθε πληροφορία που θα διαθέσετε, αλλά προτείνω να το κάνετε όταν ανοίξω σύντομα επίσημο thread επί του θέματος με τίτλο "Ποιο μπάσο να αγοράσω;"... ειδικά τώρα που μου αποκαλύπτετε και την ψυχαναλυτική διάσταση στο ζήτημα.... :) :) :) Απαντώ συνοπτικά πάντως (διότι είμεθα και μεσήλικες) ότι ναι, θα είναι κανονικό τετράχορδο και όχι δεν είναι ασύμβατο με τον χαρακτήρα μου καθώς η ζωή μου (η καθημερινή) είναι εκείνη του μη-προβεβλημένου υπόστηρικτή τεχνικών και επιχειρηματικών ανδραγαθημάτων και όχι εκείνου που "τσιγκλίζει".  Coming soon λοιπόν...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ενδιαφερον βιντεο, και απο μουσικης αλλα και απο μουσειακης αποψης. Kαι η συζητηση που παραλιγο να ανοιξουμε επισης δυνητικα ενδιαφερουσα, μηπως να την πιασουμε καμια φορα?

 

Trolley μηπως προσφατα ακουγες παλι Simple Minds? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος προφανώς κάνει την πλάκα του, διασκεδάζει με αυτό που κάνει, το ζει με την ψυχή του. Δε νομίζω να ισχυρίστηκε πουθενά στο βίντεο ότι είναι "Ο" βιρτουόζος μουσικός, ή ο συνθέτης ολκής. Δεν καταλαβαίνω την αντίδραση ορισμένων, και για ποιο λόγο τον απαξιώνετε έτσι. Δε νομίζω ότι θα σας κλέψει το ρόλο. Ο καθένας στο ρόλο του. Προσωπικά το χάρηκα και διασκέδασα ιδιαίτερα, πράγμα που δε θα μου προσέφερε καμία βαρετή 25-λεπτη ή 30-λεπτη σύνθεση κάποιου περισπούδαστου ψώνιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου