Προς το περιεχόμενο

Η αλήθεια για το One-Spot


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Η λύση στο απίστευτο φύσημα που μου έβγαζε το one-spot ήρθε με την αγορά άλλου παρόμοιου προϊόντος. Ο λόγος για το Diago Powerstation! Εντάξει κάνει 3 φορές όσο το Onespot αλλά ο ήχος καμπάνα..καθόλου φύσημα..επιτέλους μπορώ να παίξω σαν άνθρωπος!

 

Απο πού και πόσο;; :D

 

Από diago.co.uk, νομίζω ότι βγαίνει γύρω στα 80 ευρώ περίπου μαζί με τα μεταφορικά.

Πάντως αξίζει πραγματικά :)

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν,

 

Αποφάσισα επιτέλους να πάρω μετασχηματιστή για τα παρακάτω:

 

1. SansAmp Classic

2. Ibanez AD9 (analogue delay)

3. EH Micro QTron (το οποίο θα πάρω και βλέπω ότι παίρνει 9 Volt σε αντίθεση με τα άλλα EH)

4. SansAmp XXL

 

Θα με καλύψει το φοβερό και τρομερό One-Spot;

 

 

Thank you,

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΛΑΡΑ!! :wink:

 

Εδω καλυπτει τον JAM & εμενα που εχουμε κατι πεταλιερες σαν το θωρηκτο ΠΟΤΕΜΚΙΝ!! :lol: στα 4 πεταλακια θα κολλωσει?? :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχή όμως γιατί με κάποιους συνδυασμούς το one-spot βγάζει ήχο αεριοθούμενου θορύβου στον ενισχυτή (επιμένω και ας μου λέτε ότι έχετε 2000 πετάλια πάνω στο one-spot :wink: )

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχή όμως γιατί με κάποιους συνδυασμούς το one-spot βγάζει ήχο αεριοθούμενου θορύβου στον ενισχυτή (επιμένω και ας μου λέτε ότι έχετε 2000 πετάλια πάνω στο one-spot :wink: )

 

αυτό που λες ισχύει...όταν έβαλα το DD-2 στην αλυσίδα έβγαζε βόμβο...η διαφορά του DD-2 από τα άλλα boss είναι ότι θέλει τροφοδοτικό PSA αντί για ACA...αν και το PS-2 που έχω στην αλυσίδα που είναι και αυτό PSA δεν βγάζει βόμβο...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αλλα αυτο ειναι προβλημα του πεταλιου οχι του τροφοδοτικου....ας ητανε καλυτερα κατασκευασμενο..αντε τωρα! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε αν δε δουλευει καλα ΜΑΖΙ με τα αλλα πετα το,δεν αξιζει τον κοπο...εκπτωσεις θα κανουμε τωρα.... :lol:

 

Οταν εχεις πολλα πεταλια δεν καθεσαι να χανεις τον καιρο σου με μη συνεργασιμα πεταλια...αλλοιως θα σε φανε οι ..ανταπτορες,το ζητουμενο ειναι με ενα ανταπτορακι να τα οδηγεις ολα.....αν ειναι να αρχισεις να οδηγεις το ενα με τον ενα ανταπτορα,το αλλο με μπαταρια & το παραλλο με αλλο ανταπτορα ζητω που καηκαμε.... :lol:

Υπάρχουν τοσα πολλα πεταλια που δε χρειαζεται να παρεις "μη συνεργασιμα" με το One Spot....(αν και σε εμενα δεν εχει τυχει κατι τετοιο ποτε...ακομα και τα κουφα FuZZ μια χαρα τα οδηγει)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν εγω γουσταρω τοσο πολυ το DD-2 ώστε να θελω να το χρησιμοποιω ? γιατι να συμβιβαστω με το one-spot ? και γω θα κατεφευγα σε αλλο τροφοδοτικο...

 

Δεν λεω καλο χρυσο το one-spot και με έχει βολέψει με το παραπάνω...αλλα ουδεις τέλειος... :wink:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν εγω γουσταρω τοσο πολυ το DD-2 ώστε να θελω να το χρησιμοποιω ? γιατι να συμβιβαστω με το one-spot ? και γω θα κατεφευγα σε αλλο τροφοδοτικο...

 

Δεν λεω καλο χρυσο το one-spot και με έχει βολέψει με το παραπάνω...αλλα ουδεις τέλειος... :wink:

 

diago powerstation παιδιά εγγύηση!και εγώ να φανταστείς είχα πάρει 2 one-spot για να μη μου βγάζει θόρυβο, αλλά και πάλι όταν συνέδεα το dd3 γινόταν ο χαμός.

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου