Προς το περιεχόμενο

Η αλήθεια για το One-Spot


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αν εγω γουσταρω τοσο πολυ το DD-2 ώστε να θελω να το χρησιμοποιω ? γιατι να συμβιβαστω με το one-spot ? και γω θα κατεφευγα σε αλλο τροφοδοτικο...

 

Δεν λεω καλο χρυσο το one-spot και με έχει βολέψει με το παραπάνω...αλλα ουδεις τέλειος... :wink:

 

diago powerstation παιδιά εγγύηση!και εγώ να φανταστείς είχα πάρει 2 one-spot για να μη μου βγάζει θόρυβο' date=' αλλά και πάλι όταν συνέδεα το dd3 γινόταν ο χαμός.[/quote']

 

DD3 με το one spot σε μένα και δεν ακουγεται κιχ!

 

Φαίνεται πως είναι θέμα συνδυασμού πεταλακίων...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και αν εγω γουσταρω τοσο πολυ το DD-2 ώστε να θελω να το χρησιμοποιω ? γιατι να συμβιβαστω με το one-spot ? και γω θα κατεφευγα σε αλλο τροφοδοτικο...

 

Δεν λεω καλο χρυσο το one-spot και με έχει βολέψει με το παραπάνω...αλλα ουδεις τέλειος... :wink:

 

μα δεν σου ειπα να μη το κανεις (αν και ΤΙ θα σου αρεσε τοσο στο DD2 που να το κανει απαραιτητο.δεν μπορω να καταλαβω.. :lol: :lol: ) απλα κατα την ταπεινη μου γνωμη ειναι πολλη βαβουρα τα ξεχωριστα τροφοδοτικα..(και επικινδυνα απο αποψη reliability ειδικα αν παιζεις πολυ ζωντανα..) χωρια που το να παρεις ενα αλλο τροφοδοτικο δεν σου εγγυαται οτι δεν θα εχεις θορυβο (π.χ. εγω με το pedal power που κανει 10 φορες οσο το 1 spot ειχα περισσοτερο φυσιμα απο οτι με το 1 spot)

 

βεβαια αν θες μια πεταλιερα που να εχει τοσα wall warts οσα & πεταλια με γεια σου και χαρα σου... :lol:

 

παντως αν θες το κορυφαιο power supply (ειδικα εσυ που εχεις πεταλια με διαφορετικα volts) bite the bullet & παρε αυτο

 

http://www.pedalgear.net/page2/page7/page7.html

 

ειναι οντως αψογο (το πηρε ενας φιλος που εχει και αυτος πολλα πεταλια με διαφορετικα βολταζ & σωθηκε απο τα πολλα τροφοδοτικα)

 

παντως και η κατασκευη ενος τετοιου power supply δεν θα ειναι και πολυ δυσκολη ...δεν φτιαχνεις κανενα μια και ολη μερα ...καθεσαι??? :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και η κατασκευη ενος τετοιου power supply δεν θα ειναι και πολυ δυσκολη ...δεν φτιαχνεις κανενα μια και ολη μερα ...καθεσαι??? :lol: :lol: :lol:

 

...και έλεγα... πώς να σκοτώσω τον άπειρο ελεύθερο χρόνο μου...άσε, ούτε να κατουρήσω δεν προλαβαίνω πια :lol:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι οι μεγαλοκατασκευαστες εφε... :lol: τι νομιζεις ξερεις ποσα χρονια εχει να κατουρησει ο...Μπος??? :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου