Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα. Η θήκη μου βρωμάει τσιγαρίλα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι παρακαλώ να διαχωριστεί το θέμα καθότι θα συνεισφέρω και γω τα μέγιστα στην συζήτηση.

 

Άρη χωρίς παρεξήγηση ,η κοπελιά θα αποτελεί εξαίρεση φαντάζομαι....εγώ όσες μεταλούδες γνώρισα με μια δεύτερη ματιά συνειδητοποίησα ότι ήταν δεν ήταν γυναίκες  ;D ;D

 

ΑΝ όμως ήταν φορούσαν 3 κορσέδες αγορασμένους από τηλεμάρκετινγκ αφου είχαν δίπλες τύπου michelin  ;D,  μπότες και μπλουζάκι αγορασμένο από την Ηφαίστου με ιδρωμένη μασχάλη  ;D ;D

Τι να πει και η κοπελα του metalmike δλδ ???  ;D ;D ;D

 

Σορρυ Μιχαλη δεν αντεξα  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τι να πει και η κοπελα του metalmike δλδ ???  ;D ;D ;D

 

Σορρυ Μιχαλη δεν αντεξα  ;D

 

Χαχαχαχα! Πέραν των υπολοίπων η κοπέλα μου ακούει και metal οπότε δεν έχω κανένα παράπονο, μια χαρά είμαι εγώ! Και ευτυχώς απέχει πολύ από την εμφάνιση που περιέγραψε ο Stoner! Συζητάνε με την κοπέλα του Άρη τα δικά τους κι εμείς για ενισχυτές, κιθάρες κλπ :P Μια χαρά κοπέλα είναι του Άρη, δε μπορώ να καταλάβω τι του βρήκε όμως του μπαγλαμά...επειδή έχει ενισχυτάρες δηλαδή; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα! Πέραν των υπολοίπων η κοπέλα μου ακούει και metal οπότε δεν έχω κανένα παράπονο, μια χαρά είμαι εγώ! Και ευτυχώς απέχει πολύ από την εμφάνιση που περιέγραψε ο Stoner! Συζητάνε με την κοπέλα του Άρη τα δικά τους κι εμείς για ενισχυτές, κιθάρες κλπ :P Μια χαρά κοπέλα είναι του Άρη, δε μπορώ να καταλάβω τι του βρήκε όμως του μπαγλαμά...επειδή έχει ενισχυτάρες δηλαδή; ;D

Επειδη ειναι μοντελο.......Μα ακομα να το χαμπαριασετε ολοι ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Εγω έκανα καφρίλα με το που την γνώρισα 

 

Καφρίλα είναι να την πάς για σουβλάκια, να τα φάς με τζατζίκι και όταν έρθει η ώρα να πληρώσεις να πείς "Συγνώμη, ξέχασα το πορτοφόλι μου".  ;D

 

Απλα στο πρώτο ραντεβου όλες τα παραβλέπουν όλα ...

 

Ναί, ναί καλά. Κάνε το προηγούμενο και αν δεν μείνεις με το πουλί στο χέρι εμένα να μην με λένε theoctapus.

 

Επειδη ειναι μοντελο.......Μα ακομα να το χαμπαριασετε ολοι ?

 

Μοντέλο ενισχυτή? Ποιό?  8)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καφρίλα είναι να την πάς για σουβλάκια, να τα φάς με τζατζίκι και όταν έρθει η ώρα να πληρώσεις να πείς "Συγνώμη, ξέχασα το πορτοφόλι μου".  ;D

 

Ναί, ναί καλά. Κάνε το προηγούμενο και αν δεν μείνεις με το πουλί στο χέρι εμένα να μην με λένε theoctapus.

 

Μοντέλο ενισχυτή? Ποιό?  8)

 

Αμα έχεις slo όλες σε θέλουνε  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,εχει τοσα θεματα να σπαμαρετε..Στο κατω κατω κανατε το λαθος και παντρευτηκατε! Αφηστε και εμας να χαρουμε τα μαθητικα μας χρονια που εχουμε καθε εβδομαδα και διαφορετικη ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,εχει τοσα θεματα να σπαμαρετε..Στο κατω κατω κανατε το λαθος και παντρευτηκατε! Αφηστε και εμας να χαρουμε τα μαθητικα μας χρονια που εχουμε καθε εβδομαδα και διαφορετικη ;D

 

 

To κοινο που εχει ο παντρεμενος και ο ελευθερος φανταζομαι το ξερεις!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μετα απο μερες υπομονης ξαναποσταρω!

 

Η θηκη πλεον δε μυριζει οπως μυριζε..Εκανα τον καθαρισμο με τον ατμο,πριν και μετα ήταν στο μπαλκονι,ολο το βραδυ και το πρωι σε σκιερο μερος και επειτα απο τον καθαρισμο εμεινε στο μπαλκονι για λιγες μερες..

 

Πανω απο μια εβδομαδα ειναι στο δωματιο μεσα και εχω να πω πως δε μυριζει πλεον αυτη την απαισια οσμη του τσιγαρου..

 

Συνοψιζοντας για οσους εχουν το προβλημα!

-Αν η θηκη μυριζει σε εντονο βαθμο καντε ενα βιολογικο καθαρισμο με ατμο

-Αφηστε τη σε σκιερο μερος ανοιχτη να τη χτυπησει αερας

-Προυποθεση να μη βρισκεται σε περιβαλλον καπνιστων

-Καντε υπομονη μεχρι να ξεμυρισει!  ;D

 

 

Οσο για τις γνωμες περι εκθεσης στον ηλιο ειμαι καθετος τουλαχιστον με το δικο μου θεμα,διοτι για 2 μερες την αφησα στον ηλιο και μυριζε πολυ εντονα μετα..

 

Ισως η λυση του ηλιου ειναι για θηκες με μικροτερο προβλημα οσμης!

 

Αυτα απο τα ολιγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sfaxti μην είσαι κάθετος ... Στον ήλιο προφανώς και θα μυρίζει πιο έντονα για μερικές μέρες διότι αναδύεται όλη η μυρωδιά στο περιβάλλον και στην επιφάνεια της γούνας της θηκης ώσπου εξατμιζεται μετά από μερικές μέρες . Μην στεναχωεθεις αν μετά από μερικές μέρες κλεισίματος αρχίσει να μυρίζει πάλι ... Πάντως με το να μη αφήνεις ανοιχτή δεν χάνεις τίποτα . Απλα αν θες ριζική καταστροφή μην φοβάσαι τον ήλιο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου