Προς το περιεχόμενο

Oι Rolling Stones κουράστηκαν... (ή το κούρασαν)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Απαντάς αντί του Νικόλα??  ???

Δε ξέρω τι γίνεται με το θρεντ...

 

Με τον waterfall- τα βρήκαμε μια χαρά στο μεταξύ...  :P

 

Γιατί δεν το έγραψα στον άλλο ΟΠ απάντησε ο trolley παραπάνω...

 

Τρέχω γύρευε λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 262
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Απαντάς αντί του Νικόλα??  ???

 

Ομιλώ εις τον Τρόλει καθότι ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ θεωρώ για έναν άνθρωπο σα τον συγκεκριμένο ,ελάχιστους ,μη πω καμιά κουβένταν παραπάνω δλδ ;D ,αλλά αυτό είναι κουβέντα που κάνω εγώ προσωπικά με το τΡΌΕΛΛΕΙ και όχι με το κάθε Στοουνικό καμμένο σα κι εμένα  ;D

 

Τον ρώτησα κάποτε , αν του αρεσουν οι ΠΕΡΠΛ και ομιλώ με αυτόν ,κανένα λακαμά άλλον  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν το έγραψα στον άλλο ΟΠ απάντησε ο trolley παραπάνω...

 

Τρέχω γύρευε λοιπόν...

 

Είχα την εντύπωση ότι το νόημα που έβγαινε απο το πόστ σου είναι ότι όποιος δεν έχει καταθέσει μουσικά "διαπιστευτήρια", μπορεί να έχει μουσική άποψη μόνο για το τι του αρέσει και τι όχι.

Γιατί αν θέλει να έχει παραπάνω άποψη για τη μουσική....

 

...ζήτω και καήκαμε.

 

Εμένα αυτό το νόημα μου βγάζει έτσι όπως είναι γραμμένο.

 

 

@Sammy, δεν σε πιάνω ρε μαν.

Παραθέτεις μιά ερώτηση μου προς τον Νικόλα για να μιλήσεις απευθείας στον Παναγιώτη?  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Είχα την εντύπωση ότι το νόημα που έβγαινε απο το πόστ σου είναι ότι όποιος δεν έχει καταθέσει μουσικά "διαπιστευτήρια", μπορεί να έχει μουσική άποψη μόνο για το τι του αρέσει και τι όχι.

Γιατί αν θέλει να έχει παραπάνω άποψη για τη μουσική....

Δεν έχεις άδικο, αλλά εξαρτάται απ'το τι λέει ο άλλος, όχι;  :P

 

Και τέλος πάντων, μετά από 3000 ποστς τι νομίζεις τελικά ότι ισχύει (δικά μου ποστς);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως διότι ο OP εκείνου του νήματος αναφέρεται με όρους "μου αρέσει" / "δεν μου αρέσει" μόνο όταν μιλά για μπάμιες.

 

Ελπίζω στο υποθετικό νήμα για τις μπάμιες να μην επιλέξεις "μου αρέσει" γιατί τότε απολύεσαι....    ;D ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πρεπει να γινει μ'αυτο το γ@#$%&ο χρονικο οριο της μιας ωρας που μπορει καποιος να μεινει online στο ΝΟΙΖ. Ελεος δηλαδη, το τι χασιμο χρονου και το τι και ποσες απαντησεις/κατεβατα εχουν χαθει δεν λεγεται!

Αυτο δε το "Λεπτά παραμονής σε σύνδεση" και κυριως το "Αυτόματη επανασύνδεση" εχουν καταντησει ανεκδοτο. Ποτε δε λειτουργουν.punish_3.gif

 

Κι εκει που ειχα γραψει λοιπον ενα κατεβατο, μια αριστουργηματικη απαντηση θα ελεγα, ολα εγιναν καπνος... :'(

Δεν υπαρχει περιπτωση να κατσω να γραψω ολο αυτο το κατεβατο για δευτερη φορα. Κριμα γιατι εσεις θα χασετε. :P

(@dvat, δεν ξερεις απο τι γλιτωσες... ;D)

 

Αλλα εκει που νομιζεις οτι ολα εχουν χαθει, μια μικρη απαντηση-φως στο τουνελ ερχεται και σε βγαζει απ'τον κοπο να γραφεις απ'την αρχη ενα κατεβατο.

 

Τελικά απο oτι κατάλαβα οι RS

ειναι δημιούργημα των media και δεν φτουρανε μια.

Χάλια μουσικοί ,χάλια μουσική χάλια μαύρα .

Ειναι για τύπους  που γουστάρουν life style , κουτσομπολια

και γενικότερα άσχετους με την μουσική .

Ή αλήθεια τελικα δεν βρίσκεται στους sex pistols .

Βρισκεται στους DP.

Δεν μπορω παρα να συμφωνησω. Ολη η ουσια σε 7 αραδες. ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πρεπει να γινει μ'αυτο το γ@#$%&ο χρονικο οριο της μιας ωρας που μπορει καποιος να μεινει online στο ΝΟΙΖ. Ελεος δηλαδη, το τι χασιμο χρονου και το τι και ποσες απαντησεις/κατεβατα εχουν χαθει δεν λεγεται!

 

Μπορώ να βοηθήσω επ' αυτού.

Ενώ είσαι αποσυνδεδεμένος (πολύ σημαντικό) θα πας στην επιλογή σύνδεση. Εκεί που γράφει 60, γράψε 9999. ΜΗΝ επιλέξεις την αυτόματη επανασύνδεση. Κάνε login από ΕΚΕΙΝΗ τη σελίδα.

 

Θα διαπιστώσεις ότι αντί για μία ώρα, έχεις 9999 / 60 ώρες.

 

Δεν είναι ό,τι καλύτερο (κάποιος πρέπει να την φτιάξει αυτή την ιστορία), αλλά είναι ότι καλύτερο έχω.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πρεπει να γινει μ'αυτο το γ@#$%&ο χρονικο οριο της μιας ωρας που μπορει καποιος να μεινει online στο ΝΟΙΖ. Ελεος δηλαδη, το τι χασιμο χρονου και το τι και ποσες απαντησεις/κατεβατα εχουν χαθει δεν λεγεται!

Αυτο δε το "Λεπτά παραμονής σε σύνδεση" και κυριως το "Αυτόματη επανασύνδεση" εχουν καταντησει ανεκδοτο. Ποτε δε λειτουργουν.punish_3.gif

 

Κι εκει που ειχα γραψει λοιπον ενα κατεβατο, μια αριστουργηματικη απαντηση θα ελεγα, ολα εγιναν καπνος... :'(

Δεν υπαρχει περιπτωση να κατσω να γραψω ολο αυτο το κατεβατο για δευτερη φορα. Κριμα γιατι εσεις θα χασετε. :P

(@dvat, δεν ξερεις απο τι γλιτωσες... ;D)

 

Αλλα εκει που νομιζεις οτι ολα εχουν χαθει, μια μικρη απαντηση-φως στο τουνελ ερχεται και σε βγαζει απ'τον κοπο να γραφεις απ'την αρχη ενα κατεβατο.

Δεν μπορω παρα να συμφωνησω. Ολη η ουσια σε 7 αραδες. ;D

 

Xαιρομαι που συμφωνησαμε αν και τωρα με μπερδεψες !!!  :D

Δηλαδη μου αρεσουν οι DP και δεν το ξερω ?    ;D

Λες να συμβαινει το ιδιο και με τις μπαμιες ? - σορρυ Τρολλευ  :P

 

Τελικα οπως λεει και ο τιτλος του θρεντ το κουρασαμε .

Και που λετε οι Stones ειναι οι Stones .... ;D

 

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που γράφει 60, γράψε 9999. ΜΗΝ επιλέξεις την αυτόματη επανασύνδεση. Κάνε login από ΕΚΕΙΝΗ τη σελίδα.

Αν και νομιζω οτι εχω κανει τα παντα...Εκανα κι αυτο που ειπες τωρα, για να δουμε...chin2.gif

 

Δηλαδη μου αρεσουν οι DP και δεν το ξερω ?    ;D

Συμφωνα μ'αυτα που εγραψες, παιζει να εισαι πιο φανατικος κι απο μενα...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Συμφωνα μ'αυτα που εγραψες, παιζει να εισαι πιο φανατικος κι απο μενα...

 

χαχαχα με χει πιασει κρυος ιδρωτας . ;D

Και πριν 10 λεπτα ακουσα/ειδα  και το child in time 

 

 

Πρεπει να ειμαι πολυ χαλια  :D

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου