Προς το περιεχόμενο

Oι Rolling Stones κουράστηκαν... (ή το κούρασαν)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 262
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

χαχαχα με χει πιασει κρυος ιδρωτας . ;D

Και πριν 10 λεπτα ακουσα/ειδα  και το child in time 

 

 

Πρεπει να ειμαι πολυ χαλια  :D

 

Σύμφωνα με τον Waterfall  είσαι μια χαρά ,σύμφωνα με μένα ,είσαι ένα φρίκουλο ανάξιο να συζητήσω μαζί του ξανά  ;D

Ε ναι ,δεν θα ανοίξω κουβέντα με ανθρώπους που παίζουν με το Βασίλη σε συναυλίες ................λέμε ένα παράδειγμα ,ίσως επειδή άκουσα πολλά για το ποιός είναι ο λόγος που οι Στόουνς είναι χάλιες  ;D  ;D ;D που μπορεί και νάναι δλδ ,απλά ΕΓΩ δεν το αντιλαμβάνομαι.

 

Με το Τέρρυ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα ,κάποιες φορές στις ζωές μας τυχαίνει να παίζουμε και με κάτι τύπους σα το Γκίλαν ,τι να κάνουμε τυχερά είναι αυτά στη δουλειά , τον συγχωρώ ,αρκεί να με πει πως ακούμπησε λίγο από Βάνα Μπάρμπα ...........τότε  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Με το Τέρρυ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα ,κάποιες φορές στις ζωές μας τυχαίνει να παίζουμε και με κάτι τύπους σα το Γκίλαν ,τι να κάνουμε τυχερά είναι αυτά στη δουλειά , τον συγχωρώ ,αρκεί να με πει πως ακούμπησε λίγο από Βάνα Μπάρμπα ...........τότε  ;D ;D ;D

Φίλος σόρι που θα σου χαλάσω το όνειρο, αλλά οι μονοφαγάδες μπαρμπάδες βάρδοι δεν μας πήραν στα γυρίσματα του κλιπ  ;D

 

Ήπιαμε όμως πολλές μπύρες με τον Ian- πιάνει;  ;D ;D ;D 8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος σόρι που θα σου χαλάσω το όνειρο, αλλά οι μονοφαγάδες μπαρμπάδες βάρδοι δεν μας πήραν στα γυρίσματα του κλιπ  ;D

 

Ήπιαμε όμως πολλές μπύρες με τον Ian- πιάνει;  ;D ;D ;D 8)

 

Τι τα θες τι τα γυρεύεις ,η εργατιά μια ζωή με τα μπυράκια ,σε κατανοώ κακόμοιρε Κουτσούμπα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις προτείνω το εξής.

 

Θα ανεβάζει κάποιος (Live ή Studio) ένα κομμάτι Purple (που να του αρέσει), και κάποιος άλλος ένα κομμάτι Stones (επίσης που να του αρέσει), εναλλάξ.

 

Να δούμε ρε μάγκες ποιός θα ξεμείνει πρώτος από κομμάτια, ο Stones, ή ο Purple. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τον Waterfall  είσαι μια χαρά ,σύμφωνα με μένα ,είσαι ένα φρίκουλο ανάξιο να συζητήσω μαζί του ξανά  ;D

Ε ναι ,δεν θα ανοίξω κουβέντα με ανθρώπους που παίζουν με το Βασίλη σε συναυλίες ................λέμε ένα παράδειγμα ,ίσως επειδή άκουσα πολλά για το ποιός είναι ο λόγος που οι Στόουνς είναι χάλιες  ;D  ;D ;D που μπορεί και νάναι δλδ ,απλά ΕΓΩ δεν το αντιλαμβάνομαι.

 

Με το Τέρρυ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα ,κάποιες φορές στις ζωές μας τυχαίνει να παίζουμε και με κάτι τύπους σα το Γκίλαν ,τι να κάνουμε τυχερά είναι αυτά στη δουλειά , τον συγχωρώ ,αρκεί να με πει πως ακούμπησε λίγο από Βάνα Μπάρμπα ...........τότε  ;D ;D ;D

 

Σαμη γιατι μου τη βγαινεις απο δεξια τωρα ?   :P

Το child in time ηταν ενα στιγμιαιο λαθος .

Ειχα πιει δεν ηξερα τι εκανα .  ;D

Ουτε Βασιλη ακουω ουτε Παριο .

Τον Τερη ομως που ακουει Παριο δεν του λες τιποτα

επειδη εφαγε σουβλακια με τον Ian .  :D

 

 

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε σεις προτείνω το εξής.

 

Θα ανεβάζει κάποιος (Live ή Studio) ένα κομμάτι Purple (που να του αρέσει), και κάποιος άλλος ένα κομμάτι Stones (επίσης που να του αρέσει), εναλλάξ.

 

Να δούμε ρε μάγκες ποιός θα ξεμείνει πρώτος από κομμάτια, ο Stones, ή ο Purple. ;D ;D ;D

 

Τσσσσσ... σιγά. Αυτό είναι εύκολο.

 

Εγώ προτείνω να ανεβάζει ο ένας ένα live ή studio κομμάτι των Purple που δεν του αρέσει και ο άλλος ένα κομμάτι των Stones που δεν του αρέσει (studio/live)...

 

Και να δούμε ποιο γκρουπ θα μαζέψει τα περισσότερα dislikes  ;D ;D ;D

 

 

ΥΓ: Πως με βρίσκεις; Reverse engineering λέμε φίλως  ;D ;D ;D ;D ;D  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσσσσσ... σιγά. Αυτό είναι εύκολο.

 

Εγώ προτείνω να ανεβάζει ο ένας ένα live ή studio κομμάτι των Purple που δεν του αρέσει και ο άλλος ένα κομμάτι των Stones που δεν του αρέσει (studio/live)...

 

Και να δούμε ποιο γκρουπ θα μαζέψει τα περισσότερα dislikes  ;D ;D ;D

 

 

ΥΓ: Πως με βρίσκεις; Reverse engineering λέμε φίλως  ;D ;D ;D ;D ;D  

Είσαι θεός, το Miss U που να το βάλω? ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είσαι θεός, το Miss U που να το βάλω? ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ψιτ φίλως αν είναι η Sir Nestor Apos (Μέγας Τάλας) Version θα το βάλεις Στην κορυφαία θέση όλων των εποχών  ;) ;D ;D ;D ;D  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις προτείνω το εξής.

 

Θα ανεβάζει κάποιος (Live ή Studio) ένα κομμάτι Purple (που να του αρέσει), και κάποιος άλλος ένα κομμάτι Stones (επίσης που να του αρέσει), εναλλάξ.

 

Να δούμε ρε μάγκες ποιός θα ξεμείνει πρώτος από κομμάτια, ο Stones, ή ο Purple. ;D ;D ;D

Εγώ λέω να βάλω KC and the Sunshine Band.

Ψιτ φίλως αν είναι η Sir Nestor Apos (Μέγας Τάλας) Version θα το βάλεις Στην κορυφαία θέση όλων των εποχών  ;) ;D ;D ;D ;D  8)

Mιλάμε για το μεγαλύτερο hit του Noiz. ;)

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου