Προς το περιεχόμενο

waves of shred entry


rocka cola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα συμφορουμιτες.Ειπα να κανω κι εγω ενα κλιπ γι αυτο το διαγωνισμο μιας και λατρευω τα wampler,αν και μετα απο οσα βιντεο εχω δει δεν εσθανομαι και ιδιαιτερα φιλοδοξος.Ελπιζω να σας αρεσει.

Cheers.

 

 

πειτε οτι σας κατεβει δεν παρεξηγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άκουσα αρκετές φορές για να καταλάβω τί ακριβώς θέλω να γράψω...

Δεν έχω καταλάβει ακόμα.

 

Τέλος πάντων...Πολύ καλό το παίξιμο σου.Σωστό και καθαρό.Aξιόλογη τεχνική.

Το σόλο σου όμως ενώ έχει πολύ καλές ιδέες,μου δίνει την εντύπωση οτι δεν είναι "τακτοποιημένες" όπως θα έπρεπε.

Ένα δυνατό σημείο,ένα κάτι σαν ρεφρέν,μια προοδευτικότητα/κορύφωση που θα μ' έκανε να πω αυτό είναι και θα με έβαζε στη διαδικασία να το ξαναψάξω κάποια στιγμή αργότερα.

Αν βγάζεις κάποιο νόημα...

 

Σε κάθε περίπτωση,σαφώς και το έχεις...Keep up.

 

Υ.Γ.Ποιό μοντέλο της Jackson είναι αυτό;Jackson δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hey grey.Σ' ευχαριστω για το feedback.Νομιζω καταλαβα τι λες.Γενικα μια ζωη ειμαι group Player και δεν το χω με την εντελως σολιστικη αντιμετοπιση της κιθαρας,στο να παιξω κατι που στεκεται τελια μονο του χωρις vocals,οπως και δεν εχω ξαναγραψει σολο που κραταει πανω απο 1 λεπτο.Πρωτη προσπαθεια ειναι αυτη.Η κιθαρα ειναι jackson usa tou 96-97 νομιζω.SDK-1 λεγεται το μοντελο,με poplar body original floyd και jackson pups.Eιχε κυκλοφορισει και με σκετο maple neck νομιζω.Αρκετα πιο δημοφιλες μοντελο απο το δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το σόλο σου φίλε rocka cola!

Θα συμφωνήσω με τον gray ότι είχες ωραίες ιδέες, όπως επίσης θα συμφωνήσω στο ότι αν τις συνέδεες κάπως αλλιώς θα ήταν ακόμα καλύτερο το αποτέλεσμα.

 

Μπράβο σου και καλή επιτυχία!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου