Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά style files για Korg-PA1X(ή PA80-PA60)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους

 

Απέκτησα πριν από μερικές μέρες ένα KORG –PA1X arranger . Για τις ερασιτεχνικές μου μουσικές ικανότητες το keyboard αυτό είναι πολύ παραπάνω απΆ ότι μπορούσα να ελπίζω να έχω. Ωστόσο δεν υπάρχουν ικανοποιητικά Ελληνικά Styles (νησιωτικά , τσιφτετέλια, τσάμικα κλπ) . Έψαξα στο δίκτυο αλλά δεν κατάφερα να βρω κάποια καλή συλλογή. Μήπως κανείς ξέρει αν και που μπορώ να βρω τέτοιου είδους style files ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Αντώνης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε το KORG –PA1X arranger ειναι πιστευω 1 απο τα 3 καλυτερά arranger που υπαρχούν στην αγορα. Θα το δεις και μονος σου μετά απο λιγο καιρό.

Οσο για Ελληνικα styles ψαξε εδώ ftp://abdallah:[email protected]/KORG/

Συρτορούμπες & Τσιφτετέλια θα βρεις σιγουρά, επισεις μπορεις να κατεβασεις και multisamples με παραδοσιακα οργανα πχ. μπουζουκι το οποίο ειναι φανταστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά έχω το PA80 με πανω απο 90 ανατολίτικους ρυθμούς.οι καλλιτεροι που εχω μου τους εδωσαν στην αντιπροσωπείαβέβαια χρειάζονταν καποιες ρυθμίσεις για να σταθουν στο υψος του ονοματος KORG

:wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Φιλε το KORG –PA1X arranger ειναι πιστευω 1 απο τα 3 καλυτερά arranger που υπαρχούν στην αγορα. Θα το δεις και μονος σου μετά απο λιγο καιρό.

Οσο για Ελληνικα styles ψαξε εδώ ftp://abdallah:[email protected]/KORG/

Συρτορούμπες & Τσιφτετέλια θα βρεις σιγουρά' date=' επισεις μπορεις να κατεβασεις και multisamples με παραδοσιακα οργανα πχ. μπουζουκι το οποίο ειναι φανταστικο.[/quote']

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου